PDA

צפייה בגרסה מלאה : בג'יפולוג יודעים הכל- היכן רוכשים פלטת צליה באילת

hadtomer
25-05-20, 07:13
היי.

שאלה לאילתים- אני אהיה באילת בעוד כמה ימים בשבועות, ובמקום בא אתארח יש גריל נאה וכו. מדובר בהזדמנות מצוינת לקנות את פלטת הצליה שרציתי- או GRIDDLE כפי שאנחנו מכירים.

129363

אני פחות נכנס כרגע למפרטים של הפלטה בה אני מעוניין- כי פשוט זה לא הנושא לדיון ואני פחות מעוניין בסטיה מהנושא. אני זקוק בבקשה לחנות אמינה וטובה לצורכי מטבח שתחזיק את הנ"ל.

כמובן- דוקטור גוגל מעלה מספר חנויות-וגם המלצות חמות לרכוש את הפלטה בחנויות מחשבים (!?!), חנויות מוצרי חשמל (!?!) ועוד כל מיני. בחלק מהמקרים מצוין כמובן שאין בסניף האילתי את המוצר, אבל אני מוזמן להזמין מראש- רק לקחת בחשבון שלא עונים לטלפון בגלל הקורונה. או שאף אחד לא ממש יודע מתי הם יוכלו לשלוח את המוצר לאילת. משמע: תודה רבה- אך אין לי צורך בעצות מחברי פורום מכובד זה על כיצד להזמין מוצר בתל אביב ולקבל אותו באילת. אין לי צורך בעצות על איזו פלטה לקנות. אין לי צורך בעצות בישול- ואיני זקוק להוראות כיצד לתחזק את הפלטה. לי יש חלון זמן צר- יום אחד בלבד-יום חמישי- בבוקר כדי לקפוץ לחנות ולקנות.

בקיצור- אם אתם אילתים, וחובבי בישול- אשמח לדעת היכן אתם רוכשים דבר כזה.

חג שמח ותודה

נמרוד
25-05-20, 07:19
בקיצור, שאיזה אילתי יזמין אותו לעל האש.

דור אריאל
25-05-20, 07:57
תבדוק באתר של kps

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

hadtomer
25-05-20, 08:12
כדי לחדד אסביר שוב את מה שהסברתי קודם בעברית פשוטה:

אני לא זקוק לחנות מחשבים שתמכור לי פלטת צליה. חנויות מחשבים אינן מחזיקות את זה במלאי בסניף האילתי- ומן הסתם גם לא ממש מחזיקות בידע בתחום, משמע לא היתי רץ לקנות מהן.

אני לא זקוק לעצות כיצד לחפש בגוגל פלטת צליה.

אני לא זקוק לעצות כיצד להזמין פלטת צליה בתל אביב ולאסוף אותה באילת.

כל מה שאני צריך הוא חבר פורום אילתי-שיתן שם של חנות טובה ואמינה לצרכי מטבח באילת, שעשויה להחזיק את המוצר. גוגל לא ממש יודע מי טוב ומי לא.

שוב- תודה למסייעים. תבוא עליכם הברכה-שאשלח ישר מהבריכה.

edish
25-05-20, 08:20
מה שאתה כנראה לא מבין שזה שאם לא תקנה ברשת ארצית, הסיכויים שלך לקבל מחיר ללא מע״מ ( שזו הכוונה אני מניח ) לא גבוהים אם בכלל.

hadtomer
25-05-20, 08:38
אחדד ואסביר שוב בעברית פשוטה:

אין לי צורך בייעוץ בנושא מע"מ. אין לי צורך במתכונים לבישול על פלטה. אין לי צורך בניתוח מעמיק של דקויות בין פלטה זו או אחרת:

אשמח לעצה מאילתים בנושא-ותודה למסייעים.

moriseven
25-05-20, 08:50
כנראה שאין פה יותר מידי אילתיים ;)
אני זוכר שראיתי בלוחות מודעות קרוואן שטח למכירה שנראה לי שהמוכר אילתי, חנן גולומבק 0506233066 אתה יכול לנסות לשאול אותו.
אם אני זוכר נכון גם ארנון שושני מרוק סוליד הוא אילתי במקור, שווה גם לנסות לשאול אותו.

http://rocksolid.co.il/about-us/

hadtomer
25-05-20, 08:51
תודה למסייעים ששלחו תשובה אשכרה רלוונטית- הודעה פרטית נשלחה, חנות אותרה. פלטה נמצאה.

ishc
25-05-20, 08:58
תומר, נראה לי שאתה זקוק ליועץ פלטות, מע"מ ורכישות באילת באופן כללי ;)

edish
25-05-20, 10:09
או בתחום אחר, לפני שיהפוך לפלטה בעצמו:)

hadtomer
25-05-20, 10:23

למזלי רק פלטה.

אבל הסיטואציה מזכירה לי מערכון שרץ בכל מיני סרטונים- של מה היה קורה אם האינטראקציה ברשת היתה מתרחשת במציאות.

דמיין מצב בו אני עומד פנים אל פנים מול כמה אנשים ושואל בעברית צחה:

"חברים-היכן ניתן למצוא באילת פלטת צליה? אבל לא כזו שקונים בחנות מחשבים, אני צריך משהו שהמקומיים מכירים".

הראשון מחייך ועונה : "אז חשבת על חנות מחשבים?"

אני מתקרב אליו. מחייך בנימוס. ועונה: "לא גבר, אמרנו לא חנות מחשבים, הרי אני עומד מולך, אמרתי את זה לפני דקה".

השני עונה: "אז אל תמליח את הבשר יותר מדי".

אני פונה אליו, ועונה בשקט: "יקירי, שאלתי על פלטה . בחנות. באילת".

השיחה פנים אל פנים ממשיכה -השלישי עונה: "אני ממליץ לך לקנות ברשת בגלל המע"מ".

אני לוקח את ידו בחמלה אין קץ, מלטף את ראשו ומסביר: "הרי אני מדבר איתך, פה, כאן ועכשיו. רק שאלתי על חנות. באילת.".

אני מגרד בראש ומסתכל בכיוון השמיים בתדהמה...הראש שלי כמעט מתפוצץ.

ואז הטלפון מצלצל-מישהו מחוץ למעגל החרשים. "הלו? אני אילתי. אני מבין שאתה רוצה פלטת צליה איכותית מחנות מוצרי שפים באילת. גש לאזור התעשיה, כתובת זאת וזאת, בתאבון, ביי".

זה נראה לי כמו מערכון ששווה לצלם לאיזה יוטיוב רק בשביל הניואנסים.

erezgur
25-05-20, 10:34
אז לפחות ציון כאן את שם המקום, אולי יעזור למישהו פעם.

נשלח מהנייד

hadtomer
25-05-20, 10:36
"אול טו שף". אילת

edish
25-05-20, 11:07
למזלי רק פלטה.

אבל הסיטואציה מזכירה לי מערכון שרץ בכל מיני סרטונים- של מה היה קורה אם האינטראקציה ברשת היתה מתרחשת במציאות.

דמיין מצב בו אני עומד פנים אל פנים מול כמה אנשים ושואל בעברית צחה:

"חברים-היכן ניתן למצוא באילת פלטת צליה? אבל לא כזו שקונים בחנות מחשבים, אני צריך משהו שהמקומיים מכירים".

הראשון מחייך ועונה : "אז חשבת על חנות מחשבים?"

אני מתקרב אליו. מחייך בנימוס. ועונה: "לא גבר, אמרנו לא חנות מחשבים, הרי אני עומד מולך, אמרתי את זה לפני דקה".

השני עונה: "אז אל תמליח את הבשר יותר מדי".

אני פונה אליו, ועונה בשקט: "יקירי, שאלתי על פלטה . בחנות. באילת".

השיחה פנים אל פנים ממשיכה -השלישי עונה: "אני ממליץ לך לקנות ברשת בגלל המע"מ".

אני לוקח את ידו בחמלה אין קץ, מלטף את ראשו ומסביר: "הרי אני מדבר איתך, פה, כאן ועכשיו. רק שאלתי על חנות. באילת.".

אני מגרד בראש ומסתכל בכיוון השמיים בתדהמה...הראש שלי כמעט מתפוצץ.

ואז הטלפון מצלצל-מישהו מחוץ למעגל החרשים. "הלו? אני אילתי. אני מבין שאתה רוצה פלטת צליה איכותית מחנות מוצרי שפים באילת. גש לאזור התעשיה, כתובת זאת וזאת, בתאבון, ביי".

זה נראה לי כמו מערכון ששווה לצלם לאיזה יוטיוב רק בשביל הניואנסים.

יכול להיות שאתה צודק, אבל לדעתי ההיילייט של הסיפור הינה הסיבה שאתה מחפש לקנות מוצר כזה דווקא באילת, או שזו סיבה גאונית משהו ברמה של הפרופסור מבית הנייר או הכי דבילית שיש, משהו בסגנון של שרל'ה.
יאללה שתף

הדסופה
25-05-20, 11:59
הוא לא באמת צריך או קונה
הוא עורך ניסוי
כמו אסף עם המרווח גחון ועם חימום מתכות
כמו חנן עם סוללות

זה קטע כזה עכשיו בגיפולוג

Sent from my iPhone using Tapatalk

sam1g
25-05-20, 12:19
מקווה שלא מאוחר מידי.
אם תרצה, אשמח לגשת לחנות ולקנות בעבורך.
סמי 053.2202502

נמרוד
25-05-20, 12:21
תומר עורך כאן יותר מניסוי. זו מניפולציה על דעת הקהל.
לא יודע למה, אבל הוא מנסה להחליף בתודעה שלנו את המושג "פלאנצ'ה" ל"גרודל".
הוא מוזמן להכחיש.

גיא
25-05-20, 12:28
אחי תומר. קודם כל ג׳ימני זה לצעירים. ותחליף את אשתך לכלב ( עדיף כמו של נדב או שלמה )

שנית. אין לך צורך בהרבה מלח. וגם בצל בתחרות שקשוקה הוא לא משהו מלוח.

שנית ... נראה לי ששווה באופן כללי. לעבור בחנות דמויית ׳למטייל׳ שנמצאת פה איפה שהוא

Dropped pin
Near פתאל, HaMayim St 9051, Eilat
https://goo.gl/maps/DH3C2t3ynSqdR3eD6

יש שם פלנצות. וגם ...
אני עשיתי את הטעות להכנס עם אשתי לפה ... לא היה מספיק מקום בדאסטר להביא את כל הרכש חזרה לחיפה. וזאת עוד סיבה למה גימני זה לצעירים בלי כלב גדול.

בהצלחה.

נ ב. עריכה. יש בסביבה גם ksp.

המשוטט
25-05-20, 12:30
https://youtu.be/DZ_dZETgVxI

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

hadtomer
25-05-20, 16:55
יכול להיות שאתה צודק, אבל לדעתי ההיילייט של הסיפור הינה הסיבה שאתה מחפש לקנות מוצר כזה דווקא באילת, או שזו סיבה גאונית משהו ברמה של הפרופסור מבית הנייר או הכי דבילית שיש, משהו בסגנון של שרל'ה.
יאללה שתף
דרישה לגיטימית.

אנחנו מתארחים בחג אצל חברים אילתים שנותנים לנו בשמחה את ביתם.

לחבר היתה דרישה שנשמעת לי לגיטימית: בעיר שעשרות אחוזים מתושביה מובטלים, צריך לפרנס את המקומיים- והדגש הוא על עסקים מקומיים-לא רשתות של מחשבים שישלחו לי את הסחורה מהמחסן בתל אביב. וזה אומר שחוץ מהבגדים שלי, את כל מה שנדרש כדי להעביר 3 ימים באילת, אני קונה בעיר- ונותן פרנסה טובה לאנשים שצריכים אותה. אז כן-אני יכול לקנות פלטת בישול בתל אביב. 20 שקל מע"מ זה כסף קטן. אבל מה כואב לי הלב לפרנס בן אדם שכנראה שאשתו/הבן שלו שלו- עובדים בבית מלון ולא הביאו הביתה כסף כבר חודשיים?

edish
25-05-20, 17:59
דרישה לגיטימית.

אנחנו מתארחים בחג אצל חברים אילתים שנותנים לנו בשמחה את ביתם.

לחבר היתה דרישה שנשמעת לי לגיטימית: בעיר שעשרות אחוזים מתושביה מובטלים, צריך לפרנס את המקומיים- והדגש הוא על עסקים מקומיים-לא רשתות של מחשבים שישלחו לי את הסחורה מהמחסן בתל אביב. וזה אומר שחוץ מהבגדים שלי, את כל מה שנדרש כדי להעביר 3 ימים באילת, אני קונה בעיר- ונותן פרנסה טובה לאנשים שצריכים אותה. אז כן-אני יכול לקנות פלטת בישול בתל אביב. 20 שקל מע"מ זה כסף קטן. אבל מה כואב לי הלב לפרנס בן אדם שכנראה שאשתו/הבן שלו שלו- עובדים בבית מלון ולא הביאו הביתה כסף כבר חודשיים?

לא גאוני
לא דבילי
הומאני, הכי טוב שאפשר!

hadtomer
25-05-20, 19:19
אני רוצה לנצל את הבמה בלי לפתוח שרשור חדש ולשאול מהו התהליך הנדרש להכנה של פלטת צליה? נאמר לי שצריך לאפות אותה בתנור

edish
25-05-20, 19:30
מורחים שכבה דקה של שמן קנולה, 250 מעלות לשעה, נותנים להתקרר בתנור.

edish
25-05-20, 19:48
מורחים שכבה דקה של שמן קנולה, 250 מעלות לשעה, נותנים להתקרר בתנור.

ishc
25-05-20, 20:17
אם יש לי פלטה חלודה שאני רוצה להשמיש אז ניקוי במברשת פלדה, שטיפה, ייבוש ואז בתנור עם השמן?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

asafk
25-05-20, 20:35
שמים על האש, מורחים את הקומבינת בצל ושמן... ושמים סטייק?

אסף.

OFF-RoaD
25-05-20, 20:51
אני רוצה לנצל את הבמה בלי לפתוח שרשור חדש ולשאול מהו התהליך הנדרש להכנה של פלטת צליה? נאמר לי שצריך לאפות אותה בתנורהתהליך באנגלית - seasoning.

יש הרבה דרכים, חפש ביוטיוב מה שנוח לך.

הכי חשוב - לא לנקות עם חומרים קשוחים או ברזליות למיניהן, הסוד הוא להשאיר שכבה דקה של "מחמצת" פז"מ שמתפתחת עם הזמן...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

סולי
25-05-20, 20:52
https://youtu.be/PDTCgxvmShc

תומר .. לא תעלה תמונה של מה שקנית?
יש כאלו שמגיעות pre season...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

סולי
25-05-20, 20:54
ניקיון אגב.. בלי סבון...
מחבת חמה קל יותר לנקות...עם דגש בסיום הבישול... מלח גס וסקוץ אמורים לעשות את עבודה... אחכ יבוש מלא/חימום ושימון בשכבה דקה דקה ..אם יש שארית דביקה של שמן. זה גם לא טוב.

edish
25-05-20, 21:04
אם יש לי פלטה חלודה שאני רוצה להשמיש אז ניקוי במברשת פלדה, שטיפה, ייבוש ואז בתנור עם השמן?

אני משתמש בסמרטוט או ברזלית לפי חומרת המצב טבולים קלות בשמן, שוטף במים לאחר השפשוף מיבש מיישם שכבה של שמן ושוב תהליך של שעה ב250 מ׳

ד ו ר ו ן
25-05-20, 21:13

תאור די מאפיין של פויקה בין טיולים..

ד ו ר ו ן
25-05-20, 21:17
התהליך באנגלית - seasoning.

המשמעות של המילה הזו היא תיבול..

OFF-RoaD
25-05-20, 21:23
המשמעות של המילה הזו היא תיבול..תודה על שירותי התרגום!

תגיד, עוברת לך לפעמים בראש האופציה שאתה לא יודע הכל? כי זה או זה, או שכל אלו מתבלים יציקות ברזל להנאתם.

https://lmgtfy.com/?q=iron+cast+seasoning

ד ו ר ו ן
25-05-20, 21:31
תודה על שירותי התרגום!

תגיד, עוברת לך לפעמים בראש האופציה שאתה לא יודע הכל? כי זה או זה, או שכל אלו מתבלים יציקות ברזל להנאתם.

https://lmgtfy.com/?q=iron+cast+seasoning

עבר לך בראש שלפעמים למילה יש פירוש נוסף מהנישה שאתה מכיר?
מן קטע כזה של שפות זרות.
או שאתה מרים להנחתות בשביל הסבבה?

נמרוד
25-05-20, 21:39
....https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200525/57b5739b6a70fd66976d869db99fe2a3.jpg

ד ו ר ו ן
25-05-20, 21:46
....https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200525/57b5739b6a70fd66976d869db99fe2a3.jpg
הפוסל במומו פוסל..

איפה אתה בתור מנהל כשמישהו מגיב בצורה בוטה כזו כמו off-road?

OFF-RoaD
25-05-20, 22:19
הפוסל במומו פוסל..

איפה אתה בתור מנהל כשמישהו מגיב בצורה בוטה כזו כמו off-road?

עודד, נעים מאוד.

opl
25-05-20, 22:22
מביך...

ברק לוי1
26-05-20, 00:43
אני רוצה לנצל את הבמה בלי לפתוח שרשור חדש ולשאול מהו התהליך הנדרש להכנה של פלטת צליה? נאמר לי שצריך לאפות אותה בתנור

עד כדי ההתלהמות בסוף..אחד השרשורים הקורעים על גבול הנון סנס :) :) יישר כוח

hadtomer
29-05-20, 16:18
אני רוצה רגע אחד להסיט את הדיון במריבה שלכם-ולומר תודה לצוות "לחייל ולטייל" באילת (ולסביון שחיבר אותי אליהם)- מחירים מצוינים ומגוון נאה מאוד של מוצרי קמפינג. מצאתי את עצמי קונה עוד דברים..המוכרים אילתים נחמדים ושמחים לעזור ולהמליץ גם על עסקים מקומיים נוספים . הפלנצ'ה עברה את תהליך ה SEASONING ונותנת עבודה יפה.

סולי
31-05-20, 08:09
תתחדש!

גיא
31-05-20, 10:02
אני רוצה רגע אחד להסיט את הדיון במריבה שלכם-ולומר תודה לצוות "לחייל ולטייל" באילת (ולסביון שחיבר אותי אליהם)- מחירים מצוינים ומגוון נאה מאוד של מוצרי קמפינג. מצאתי את עצמי קונה עוד דברים..המוכרים אילתים נחמדים ושמחים לעזור ולהמליץ גם על עסקים מקומיים נוספים . הפלנצ'ה עברה את תהליך ה SEASONING ונותנת עבודה יפה.

אין ספק שזאת חנות מאד בעייתית. היינו שם.
השארנו סכום נאה ;)

תתחדש.

-->