PDA

צפייה בגרסה מלאה : רישוי פגוש מתכת וכננת בפראדו

Orange Beast
03-06-20, 20:20
התקנתי כננת ופגוש אספיר בפראדו,
ההתקנה נעשתה ע"י אספיר וקיבלתי מהם את האישורים הנדרשים,
עוד באותו היום כבר קבעתי תור במשרד הרישוי בחולון ע"מ להסדיר את הכל ברישיונות הרכב,
לי נאמר בפירוש שאין כל צורך להגיע לעמדה 1 אלא רק להגיש את המסמכים לפקיד/ת הרישוי,

אז...את הכננת אישרו לי ב 5 דק' , אבל את הפגוש ?
את זה לא, הפקידה והמנהלת הסתכלו עליי כאילו נפלתי מהירח...
כשהתעקשתי והצגתי את האישורים של מכון התקנים הם נפנפו אותי ושלחו אותי לעמדה 1 שלא היית פעילה,

בו בזמן התקשרתי לאספיר, המתקינים, והם השיבו שאו שהפקידה לא מודעת לזה (שיטצ מצליח ?) או שזו המצאה חדשה, הם לא נתקלו בזה,

האם יש חברים שיש להם אישור פגוש מתכת אספיר ברישיון (נקרא ATL במקרה של פראדו) ? אם כן מה היה התהליך ?

erezgur
03-06-20, 20:36
למיטב ידיעתי אין"אישור פגוש ברישיון".
פשוט יש איסור לפגוש מתכתי למעט מספר מקרים שאחד מהם הוא רכב עם כננת.
כל לא תוכשל בטסט.

נשלח מהנייד

ד ו ר ו ן
03-06-20, 20:39
אין רישום של פגוש, יש ברשיון רישום שברכב מותקנת כננת.

הפגוש הוא מתקן הכננת.

יוסי56
04-06-20, 08:27
התקנתי כננת ופגוש אספיר בפראדו,
ההתקנה נעשתה ע"י אספיר וקיבלתי מהם את האישורים הנדרשים,
עוד באותו היום כבר קבעתי תור במשרד הרישוי בחולון ע"מ להסדיר את הכל ברישיונות הרכב,
לי נאמר בפירוש שאין כל צורך להגיע לעמדה 1 אלא רק להגיש את המסמכים לפקיד/ת הרישוי,

אז...את הכננת אישרו לי ב 5 דק' , אבל את הפגוש ?
את זה לא, הפקידה והמנהלת הסתכלו עליי כאילו נפלתי מהירח...
כשהתעקשתי והצגתי את האישורים של מכון התקנים הם נפנפו אותי ושלחו אותי לעמדה 1 שלא היית פעילה,

בו בזמן התקשרתי לאספיר, המתקינים, והם השיבו שאו שהפקידה לא מודעת לזה (שיטצ מצליח ?) או שזו המצאה חדשה, הם לא נתקלו בזה,

האם יש חברים שיש להם אישור פגוש מתכת אספיר ברישיון (נקרא ATL במקרה של פראדו) ? אם כן מה היה התהליך ?

לא קיים בתנאים והגבלות קוד לפגוש מתכת - ואת זה אני בטוח שאספיר יודעים,מוזר שהם אמרו לך שהפקידה לא מודעת..מודעת למה?
ברגע שהכננת רשומה ברשיון זה מספיק (וגם חובה ברגע שמתקינים פגוש ברזל)

-->