PDA

צפייה בגרסה מלאה : קמפינג בחוף הבונים. לא קיים יותר? איפה כן?

de fox
11-08-20, 13:25
הופתעתי לגלות שאין יותר אתר קמפינג של הרט"ג בחוף הבונים.

איפה ניתן להעביר לילה בצורה מסודרת קרי:
חוף שקט.
בתשלום.
חניה קרובה לחוף.
איסור על גנרטורים והשמעת מוזיקה.
יש מקלחות.

בטווח של בית ינאי - עתלית?

הכוונה באוהל....

de fox
13-08-20, 08:15
מקפיץ....

מישהו?

עפר ג
13-08-20, 09:45
עד כמה שאני יודע אין. אתמול קפצתי לבקר חבר בזולה שלו צפונית לבונים. מעקה ברזל עד עתלית, חניה לאורך השביל אם תמצא ובערך 300 עד 800 מטר מסע עם כל הציוד לתפוס פינה בים. דרך אגב יש שם כפר שלם של זולות עם משפחות ואני חיב להודות שהכל שקט ונקי. אין ערסים, מוזיקה וטינופת. אז אם ים זאת כנראה האופציה היחידה.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

גיא
13-08-20, 09:54
נראה שבחוף אכזיב יש אוהלים ואפשר לחנות מטר מהמים .. אבל אני לא סגור אם זאת שמורה ואם אכן בודקים
ואם האוהלים שם גם בלילה ..

DavidL
13-08-20, 10:31
נראה שבחוף אכזיב יש אוהלים ואפשר לחנות מטר מהמים .. אבל אני לא סגור אם זאת שמורה ואם אכן בודקים
ואם האוהלים שם גם בלילה ..
שמורה.

יאיר_א
13-08-20, 10:54
מותרת לינה בכל הקטע שבין נווה ים לגבול הצפוני של שמורת הבונים. אפשר להגיע עם רכב דרך הכניסה לחוף הבונים (פונים צפונה מיד אחרי מסילת הברזל) או מתוך עתלית.

מאוד (מאוד) ממליץ לעשות סיור מקדים כדי להבין דרכי גישה ורמת הרעש והלכלוך. משנה לשנה נסגרים עוד מקומות לינה בחוף והצפיפות של האוהלים וגם הרעש והלכלוך מתכנסים לאיזורים קטנים יותר. הניסיון שלי מראה שבאיזור נווה ים יותר רגוע ובאיזור הבונים יש יותר מסיבות של צעירים.

בכל האיזור הזה אין מקלחות, אין מציל, אין תשלום ואין אכיפה של רעש.

השנה אני במזגן בבית. נשבר לי מהבלאגן בחוץ.

יאיר

de fox
13-08-20, 11:18
אני לא מהאזור, אין אפשרות לסיור מקדים....

מה הסיפור עם הקמפינג של החוף הבונים? מישהו יודע?

ד ו ר ו ן
13-08-20, 11:19
חוף בצת.
אין מקלחת, אבל החנייה צמוד לכביש מצידו המזרחי.
הליכה עם הציוד של פחות מ-100מ.

היינו בקיץ שעבר והיה שקט ומרווח.

DavidL
14-08-20, 14:52
בחוף בצת יש חוף מוכרז עם מציל ובצמוד מתחם קמפינג כולל מקום לחניית קרוואנים בתשלום.
לכל אורך הכביש מאכזיב עד חוף בצת, כביש שתוחם את השמורה ממזרח, ניתן להחנות מזרחית לכביש וגם להקים אוהל.

galig
14-08-20, 20:14
חוף הבונים סגור ומסוגר, לכל האורך מעקה ברזל.

גיא
14-08-20, 21:31
חוף הבונים סגור ומסוגר, לכל האורך מעקה ברזל.

יחד עם זאת איכשהו אני תמיד רואה קוליסים על החוף

Sent from my iPhone using Tapatalk

boaz avrahami
14-08-20, 21:45
יחד עם זאת איכשהו אני תמיד רואה קוליסים על החוף

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה של הפקחים כנראה.
יש להם צמיגים מיוחדים

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

איל מ
14-08-20, 23:13
בחוף מעגן מיכאל (תכלס זה מעיין צבי, נכנסים לכיוון "פארק דייג מעיין צבי" בוויז) ניתן לפרוס אוהלים ציליות וכו... על החוף.
לא ניתן להכנס (חוקית) לחוף ים הרכב, אלא לחנות על שביל עפר שנמצא 100-200 מטר מהחוף.
מי שמתעקש לריב (להכנס עם הרכב) ימצא פרצה שנמצאת כחצי קילומטר צפונה מהחניון. אבל יש שם קטע חולי קצת טריקי. וכאמור- לא חוקי.

DavidL
14-08-20, 23:48
מצוין, נדאג שהפירצה תיחסם.
תודה.

de fox
16-08-20, 16:36
בחוף בצת יש חוף מוכרז עם מציל ובצמוד מתחם קמפינג כולל מקום לחניית קרוואנים בתשלום.
לכל אורך הכביש מאכזיב עד חוף בצת, כביש שתוחם את השמורה ממזרח, ניתן להחנות מזרחית לכביש וגם להקים אוהל.

לפי מה שאני מבין המתחם בבצת זה השכרת אוהלים במתחם יעודי שלהם...לא בדיוק מה שאני מחפש.

לגבי הקטע מאכזיב לבצת- זו שמורת טבע... ייתנו לי להקים שם אוהל? אני מגיע מרחוק, פחות מתאים להגיע עד לשם בשביל פינוי/דו"ח.
אפשר הכוונה יותר מדויקת לגבי אזור\מקטע מומלץ?

DavidL
16-08-20, 16:41
לפי מה שאני מבין המתחם בבצת זה השכרת אוהלים במתחם יעודי שלהם...לא בדיוק מה שאני מחפש.

לגבי הקטע מאכזיב לבצת- זו שמורת טבע... ייתנו לי להקים שם אוהל? אני מגיע מרחוק, פחות מתאים להגיע עד לשם בשביל פינוי/דו"ח.

ממקורותי ממזרח לדרך מותר להקים אוהל. ליתר בטחון מציע לך להתקשר למועצה איזורית מטה אשר.

ד ו ר ו ן
17-08-20, 00:41

אפשר הכוונה יותר מדויקת לגבי אזור\מקטע מומלץ?

זו שמורה ימית, השמורה מתחילה בקו המים.
תסתכל במפה, זה מופיע ברור ויש גם שילוט בשטח.

היינו בשנה שעברה בקיץ.
בחלק הצפוני יותר של החוף, היה נהדר.

שים לב שהחנייה מותרת בצד המזרחי של הכביש.

-->