PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה, אאוטבק 2016, מנוע 2500, בעיית רעידות:

PW
13-09-20, 20:03
הפציינט, כמו בכותרת.
הבעיה: מדי פעם, ללא חוקיות מסוימת: פעם בתחילת נסיעה, פעם באמצע הכביש המהיר, פעם מנוע חם, פעם מיד אחרי התנעה ומנוע קר, וכד'
יש רעידות כאילו צילינדר אחד ו/או יותר - לא עובדים.
הוחלפו פלגים במוסך מורשה, נבדקה מע' ההצתה - נאדה. גורנישט.
רעיונות? בעיה ידועה / חדשה?
תודה למסייעים
PW

dotanwein
13-09-20, 20:30
נסה להחליף כבלי הצתה.
עשה שמות בפורסטר שהיה לי.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

YoavR
13-09-20, 21:28
יכול רק לספר שאני אכלתי מרורים עם בעיה חשמלית/אלקטרונית בפורסטר. שהייתה באה והולכת ללא קשר לכלום. הייתה משביתה את הרכב ומכניסה אותו למצב חירום שמאפשרת זחילה בארבעים קמש גג.
פעם נתקענו במרכז וניגשנו למוסך מורשה סובארו שם הסבירו הסברים מלומדים והחליפו כל מיני חלקים שעלו המון.
בפעם אחרת זה תקף ליד צומת הנגב, בדרך לבית. עם כל המשפחה, פרסה למוסך מורשה בב"ש על 40 קמש. שם הגו תיאוריה אחרת...

בסופו של דבר, אישתי נתקקעה עם הרכב בתל אביב. מרחוק הפקתי גרירה למוסך המרכזי בפ"ת שם סוף סוף עלו על הבעיה ופתרו אותה סופית.

מה שאני בא לומר - מוסך מורשה הוא לא אינדיקציה לכלום...
ובמקרה של סובארו, יש לי הערכה מקצועית גבוהה לאנשים במוסך בפ"ת.

Asaf-a
14-09-20, 06:12
יכול רק לספר שאני אכלתי מרורים עם בעיה חשמלית/אלקטרונית בפורסטר. שהייתה באה והולכת ללא קשר לכלום. הייתה משביתה את הרכב ומכניסה אותו למצב חירום שמאפשרת זחילה בארבעים קמש גג.
פעם נתקענו במרכז וניגשנו למוסך מורשה סובארו שם הסבירו הסברים מלומדים והחליפו כל מיני חלקים שעלו המון.
בפעם אחרת זה תקף ליד צומת הנגב, בדרך לבית. עם כל המשפחה, פרסה למוסך מורשה בב"ש על 40 קמש. שם הגו תיאוריה אחרת...

בסופו של דבר, אישתי נתקקעה עם הרכב בתל אביב. מרחוק הפקתי גרירה למוסך המרכזי בפ"ת שם סוף סוף עלו על הבעיה ופתרו אותה סופית.

מה שאני בא לומר - מוסך מורשה הוא לא אינדיקציה לכלום...
ובמקרה של סובארו, יש לי הערכה מקצועית גבוהה לאנשים במוסך בפ"ת.ואיך נפתרה הבעייה בסוף? מה הוחלף?

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

Gershon
14-09-20, 08:20
הפציינט, כמו בכותרת.
הבעיה: מדי פעם, ללא חוקיות מסוימת: פעם בתחילת נסיעה, פעם באמצע הכביש המהיר, פעם מנוע חם, פעם מיד אחרי התנעה ומנוע קר, וכד'
יש רעידות כאילו צילינדר אחד ו/או יותר - לא עובדים.
הוחלפו פלגים במוסך מורשה, נבדקה מע' ההצתה - נאדה. גורנישט.
רעיונות? בעיה ידועה / חדשה?
תודה למסייעים
PW

במקרה שלך צריך לבדוק נקודות אלו

http://gershon.ucoz.com/index/subaru/0-68

Gershon
14-09-20, 08:36
במקרה שלך צריך לבדוק נקודות אלו

http://gershon.ucoz.com/index/subaru/0-68

אם לא תצליח לבד-תטלפן אלי
054-7367258

-->