PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנפלאות אמזון

Eitan_S
12-10-20, 18:47
מקבל הודעה מאמזון

הרינו להודיעך כי הינך מקבל החזר בעבור:

IMPORT FEE DEPOSIT REFOUND

אמנם אפילו לא מנה פלאפל אבל החזר בעבור 2 מוצרים שכבר שכחתי שקניתי.

17.32 ש"ח

כפיים

erezgur
12-10-20, 19:51
זה לא משהו חדש.

בהזדמנות זו תזכורת:

כאשר אמזון הם המוכר (או מטפל במשלוח עצמו), כלומר כאשר לא מדובר במוגר צד שלישי שרק משתמש בפלטפורמה של אמזון אזי:

1. כל התשלומים נגבים מראש (עלות המוצר, השילוח והמיסים). פירוט התשלום מראה את מחיר הפריט עצמו, עלות השילוח ועלות המקדמה עבור המיסים והטיפול בשחרור מהמכס. הלקוח לא נדרש להוסיף תשלום.
א. אם מתברר שהם טעו בחישוב ויש עלויות נוספות (מיסים, עלויות טיפול בפריטים מול המכס וכו') - הם משלמים.
ב. אם מתברר שגבו מקדמה גבוהה יותר מאשר התשלום שנדרשו לשלם בפועל לאחר הגעת החבילה והשחרור מהמכס - הלקוח מקבל בחזרה את ההפרש (כעבור מספר שבועות) - לפעמים אלו דולרים ספורם ולפעמים הרבה יותר ...

2. בהזדמנות זו רק מזכיר - בקניה מאמזון האמריקאי המחיר שאתה רואה הוא מחיר הפריט עליו אתה מחוייב, אבל באמזונים האירופאים, כאשר המוכר הוא אמזון, המחיר שאתה רואה כולל את המס המקומי של אותה ארץ. אם אתה שולח את הפריט ארצה הם מורידים מהמחיר שמופיע בדף המוצר את המס המקומי, כך שמחיר הפריט זול יותר ממה שראית, וכמובן מוסיפים את המס הישראלי + השילוח וזה המחיר הסופי שאתה משלם.

danob
13-10-20, 08:39
כן, זו אמזון...ודווקא בגלל זה אני מקווה שהם לא יחזרו לשלוח לארץ בחינם כמו קודם.
מאז שהפסיקו עם המנהג המגונה הזה אני חוסך בממוצע סביב המאה ש"ח בחודש...:rolleyes:

ליאור

ofer_b
15-10-20, 00:04
כן, זה לא חדש שהם מחזירים וזה קרה בעבר לא מעט אבל אתמול באמת הופתעתי.
בדרך כלל מקבלים החזר אחרי כמה שבועות.
אתמול קיבלתי החזר על מוצרים שקניתי לפני כמעט שנה, נובמבר 2019.
מה רק עכשיו הם נזכרו להחזיר? רק עכשיו חישבו?
לא יודע, אבל מה'כפת לי
באמת אין על השרות שלהם

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

lizard
15-10-20, 21:07
כן, זו אמזון...ודווקא בגלל זה אני מקווה שהם לא יחזרו לשלוח לארץ בחינם כמו קודם.
מאז שהפסיקו עם המנהג המגונה הזה אני חוסך בממוצע סביב המאה ש"ח בחודש...:rolleyes:

ליאור

חוסך 100 שח? אבל האם אתה נהנה ?

-->