PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש רעיון היכן להתקין מקסטרק בדיסקו 4.

rantop
12-10-20, 21:39
טוב, הפור נפל, ודיסקו 4 יפיוף הצטרף למשפחה.
מה שכן, אין לי שמץ של רעיון איפה להתקין את המקסטרק..
עד היום בכל הרכבים שהיו, התקנתי אותו מצד ימין לידית ההילוכים, כך שיפריע קצת לברך של הנווטת.
בדיסקו אין הרבה רוחב שיאפשר להתקין שם את המכשיר בלי להציק, וגם פייר, פחות בא לי לקדוח שני ברגים בפלסטיקה השמורה (מאוד).
חיפשתי רעיונות ברשת אבל בלי הצלחה מי יודע מה.

מה אתם אומרים? יש לכם רעיונות או דוגמאות?
רן

geva dover
13-10-20, 08:59
מתחת למושב נהג/ נוסע יכול להיות פתרון מעולה.
אצלי בפראדו הוא מחובר עם סקוץ מסיבי לשטיח של הרכב, עד עכשיו מחזיק יופי ולא גלוי/מושך את העין.
החיסרון הוא שכדי להעביר ערוץ צריך להיות נערת גומי או לבקש מהנווטת להחליף בשבילך

נדב ש.
13-10-20, 13:15
מקסטראק אפשר לפצל אותו לדעתי, את המכשיר לשים בתא כפפות או מתחת המושב, ואת הפנל שליטה תימצא לו מקום ליד הקונסולה איפשהו עם סקוץ' כמו שהציעו.

rantop
13-10-20, 21:09
מתחת למושב נהג/ נוסע יכול להיות פתרון מעולה.
אצלי בפראדו הוא מחובר עם סקוץ מסיבי לשטיח של הרכב, עד עכשיו מחזיק יופי ולא גלוי/מושך את העין.
החיסרון הוא שכדי להעביר ערוץ צריך להיות נערת גומי או לבקש מהנווטת להחליף בשבילך
חשבתי על זה, יש שם שם חיפוי פלסטיק שיצריך פירוק.

- - - Updated - - -

מקסטראק אפשר לפצל אותו לדעתי, את המכשיר לשים בתא כפפות או מתחת המושב, ואת הפנל שליטה תימצא לו מקום ליד הקונסולה איפשהו עם סקוץ' כמו שהציעו.
לא כל אחד, זה תלוי בדגם לדעתי. בכל מקרה שלי חתיכה אחת.

נדב42
13-10-20, 23:38
כל מקסטרק אפשר לפצל באופן הפשוט של הפרדת הפאנל הקדמי מהמכשיר. לצורך זה צריך לארגן כבלים מתאימים (המחברים סטנדרטיים) ורצוי גם כיסוי לחזית המכשיר. אצלי בויטארה גם הפאנל הקדמי עצמו מפוצל - הווליום והמע"ד ביחידה אחת והלחצנים עם התצוגה ביחידה שנייה. לא יודע אם אפשר למצוא ערכה כזו היום, אולי אפשר להדפיס, בכל מקרה, בעיני זה מאוד נוח.

או לעבור למכשיר מודרני קטן יותר ...

rantop
13-10-20, 23:42
החכמתי.

-->