PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות בעמוד ענן

יניב עמית
16-10-20, 12:35
שלום רב,
נוצרה לי בעייה עם עמוד ענן, מחקתי והתקנתי מחדש את התוכנה אבל
מפות הסמ"ש שנרכשו בעבר לא עולות.
כמו כן האפליקציה דורשת הזדהות בכל כניסה.
יש עצה למישהו כיצד לגרום להורדת המפות?
הטלפון עם אנדרואיד 9

דרור ברלי
16-10-20, 15:23
באמת כבר מזמן לא היו תקלות בעמוד ענן.... הגיע הזמן לתזכורת.

גם אצלי זה קרה. אפילו כמה פעמים.

הורדתי את האפליקציה מהטלפון והתקנתי מחדש. הכל פעל כתקנו וכסדרו.

ואחר כך זה קרה שוב.
טופל באותה דרך.

מין הסתם, זה יקרה שוב ושוב. כמו הסגר.
כי עמוד ענן כנראה לא אוהבת את האנדרואיד 9.

ואל תשאלו למה אני משתמש בעמוד ענן ולא באופרוד או טונאב או כל תוכנה אחרת. פשוט כי התרגלתי ונוח לי איתה. כל עוד היא לא עושה לי הפתעות.

boaz avrahami
16-10-20, 15:28
הייתי רוצה לומר שבאייפון זה לא קורה ( זה פחות כיף כשברנרד לא פה) אבל בכל עדכון גירסא שלה גם באייפון זה קורה לי והן לא מסומנות תחת החשבון שלי שהן נרכשו בעבר.

אני כבר מזמן הרמתי ידים ממנה.
תתחילו להתרגל לתוכנות אחרות.

יובל48
16-10-20, 17:26
הייתה לי בעיה דומה בטבלט(בנייד חזרה האפליקציה לתיפקוד מלא לאחר חודשים)
הפתרון בנייד היה להסיר את האפ. להסיר את כרטיס הזיכרון ואז להעלות את האפ. מחדש.
חזרו המסלולים שלי וכך גם המפות שרכשתי.
הסרת הכרטיס היא לא הוצאתו פיזית אלא בהגדרות המכשיר:אכסון/אחסון נייד/ולחיצה על החץ.

יניב עמית
16-10-20, 17:57
עדכון, עשיתי שוב לפי הצעתכם, הפלא ופלא פתאום הכל תקין ומוריד מפות גם את שבילנט.
תודה על העצות מקוה שיעבוד עד הפעם הבאה

דרור ברלי
17-10-20, 11:00
אני כבר מזמן הרמתי ידים ממנה.
תתחילו להתרגל לתוכנות אחרות.

ניסיתי, בחיי.
אופרוד וטונאב.

שוב ושוב מצאתי את עצמי חוזר לעמוד ענן. עם כל הצרות והתקלות שלה והתמיכה המחורבנת. ממש תסמונת האשה המוכה.

boaz avrahami
17-10-20, 11:42
תנסה את israel hiking
זה לא עולה כסף כשאתה און ליין ואם תאהב אתה יכול לרכוש לאוף ליין וחש נקודות עניין

נמרוד
17-10-20, 11:54
כל האפליקציות אותו דבר פחות או יותר. הפיצ'ר היחיד ששונה הוא היקף מאגר נקודות העניין, ובזה לעמוד ענן יש יתרון משמעותי כי שם זה הופיע לראשונה - באתר, עוד לפני שהמציאו את המושג אפליקציה ולפני שסטיב ג'ובס המציא את הטלפון החכם. במשך שנים זה היה המאגר היחיד ולכן עד היום יש שם הכי הרבה מידע, בעברית, בפער גדול.

אם תעשו כאן סקר, מי הכניס נקודות עניין וכמה בעמוד ענן לעומת כל אופציה אחרת ההפרשים יהיו עצומים. ויהיה קשה לתוכנות האחרות לסגור את הפער.

הפתרון האידיאלי - והוא up to מפתחי האפליקציות ובראשם יואב רופא - לשחרר את כל המידע של נקודות העניין בפורמט אחיד וחופשי לכל המפות וכל התוכנות. במילא זה לא תחום שמישהו הולך לעשות בו כסף גדול.

sgill
17-10-20, 12:37
הכי טוב והכי אמין זה לא להשתמש באפליקציות ובטלפון הסלולארי.
עמוד ענן על GPS יעודי, נניח של QUE תמיד זמין ותמיד עובד. (ומשאיר את הטלפון לדברים אחרים)
החסרונות:
1. נקודות עניין מעודכנות ליום שבו הותקנה התוכנה - אני פותר את זה בכך שבכל מסלול שאני בונה, אני מוסיף ידנית את הנקודות החסרות לתוך ה GPS. סה"כ עשר דקות עבודה.
2. אין תמיכה יותר במערכות הפעלה האלו. בינתיים זה עובד ללא תקלות.

ברקע יש לי אופרואד על האייפון עם הייקינג בחינם (שלא כמו שכתבו פה, גם ההייקינג באוף ליין היא בחינם) כדי לנסות ללמוד ברקע את התוכנה ולראות אם אפשר לעבור אליה. נכון שיש פחות נקודות עניין, אבל זה משתנה.. יש שם אין סוף פיצ'רים שברובם אני לא משתמש וגם כמה באגים כמו בכל אפליקציה שצריכה להתאים למספר גרסאות של מערכות הפעלה ולעשרות דגמים של טלפונים.

ד ו ר ו ן
17-10-20, 15:25
נשמע שאתה מתעסק לא מעט בשביל שזה יעבוד בסוף.
פשוט זה לא נשמע.

האפשרות האחרת היא אפליקציה עם אפשרות לאופליין.

אני מדלג לסרוגין בין עמוד-ענן לישראל-הייקינג בגרסא המלאה כולל אופליין.

איכשהו אין אחת שעושה הכל, יותר טוב מהשנייה.

והשדרוג האחרון של עמוד-ענן בהחלט העבירה אותה קדימה ביחס למתחרות.

assafy
17-10-20, 15:40
מה שטוב בעמוד ענן שאי אפשר לקחת את האפליקציה כמובן מאליו ולכן זה נותן שמחות קטנות בחיים.
היי איזה יופי, האפליקציה עלתה. נהדר, אפילו הפעם יש הסתנכרנות של נקודות העניין והמסלולים. נפלא, כבר פתוחה שעתיים והאפליקציה לא קרסה...
כמו נער מאוהב בנערה הפכפכה.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

sgill
17-10-20, 16:15
נשמע שאתה מתעסק לא מעט בשביל שזה יעבוד בסוף.
פשוט זה לא נשמע.

אני מדלג לסרוגין בין עמוד-ענן לישראל-הייקינג בגרסא המלאה כולל אופליין.

והשדרוג האחרון של עמוד-ענן בהחלט העבירה אותה קדימה ביחס למתחרות.

עמוד ענן היא תוכנת הניווט, ישראל-הייקינג היא מפה - לא הבנתי את הכוונה.

ד ו ר ו ן
17-10-20, 16:36
שתיהן אפליקציות ניווט.

assafy
17-10-20, 17:04
למעשה היא גם וגם.
ניתן להוריד בחינם את מפת ישראל הייקינג לשימוש אופליין בפורמט אורוקס שניתן לשימוש על ידי אפליקציית אופרואד למשל.
חוץ מזה יש להם אפליקציה עצמאית חינמית באונליין ועם מודל תשלום לפי זמן לשימוש אופליין. אני לא אוהב את ממשק המשתמש של האפליקציה הזו אבל זה סיפור אחר.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

גיא
18-10-20, 09:21
לגבי נקודות עניין. אז אני אישית משתדל להכניס נקודות לאופרואוד. ככל שאני נתקל במשהו מעניין.

לגבי עמוד ענן. נכון שיש להם פער גדול מעל לשאר בנק. עניין. אבל יש תחושה ש 50% מהנק עניין בכל אזור. הן או טעויות. או נסיונות. או איזה שרידים של ניווט יחידה כזאת או אחרת. או ׳שאול היה פה׳ .. או ׳ד׳ ... ולכן פחות נסמך על זה. מה גם שכל פעם כשכתוב ׳עבירות קשה מאד׳.. אני הולך לחפש סירטונים של המקום. לרוב ׳המאד׳ שלהם לא ממש ריאלי. אז למדתי פחות להסתמך על זה.

והכי אחרון. העמוד ענן הקנוי שלי הוא לאנדרואיד ואני כבר כמה שנים עם אייפון. אז בכלל פחות ..

בקיצור. כמו שדרור למד שיש חיים מחוץ לתלביב. ככה למדתי שיש טיולים מחוץ לעמוד ענן.

יש לי אופרואד און ליין ( שנהיה פחות אחרי שאי אפשר יותר להורחד מפות חינם ) עמוד און ליין וטונאב קנוי בזול .. אפשר להסתדר.

יש לי גם מפות נייר .. מנויילנות. שזה בכלל ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

nirs
18-10-20, 15:07
אני עובד עם טונאב ולאחרונה יותר ויותר עם אוף רוד.
בשל היקף המשתמשים בארץ, מעריך שבעתיד תכיל לא פחות מידע מעמוד ענן.
היתרון היחיד של טונאב הוא הניווט בחו״ל (למי שרלוונטי).

Sent from my iPhone using Tapatalk

יניב עמית
18-10-20, 16:11
יש לי גם את אופרואד אבל חדש יחסית, לא השתמשתי הרבה
אבל מהרגל, האצבע לוחצת על עמוד ענן

-->