PDA

צפייה בגרסה מלאה : חייב עזרה בבנית קארטינג שטח

Micha.gol
23-10-20, 01:48
איזה צינור הכי מומלץ כמה מ״מ או צריך ליהיות?
ואיפה אני יכול לעקם אותו(בחנות שאני קונה תברזל)?
וכמה עולה למטר בערך?

elibaba
23-10-20, 08:12
השאלה כללית מדי.
צינור למה? לשלדה?
איזה באגי אתה בונה ?

יש מקומות שמתמחים בכיפוף, בכל מחסן ברזל יפנו אותך אם תבקש.

lizard
23-10-20, 11:27
יש לך תוכניות או שאתה ממציא תוך כדי? איזה באגי? כלוב מלא-שלדת צינורות או רק קשת אחורית ? בקיצור, תן פרטים.
בדרך כלל מקומות שמוכרים ברזל לא מחזיקות ציוד לכיפוף צנרת. גם לא לכל מפעל יש את הציוד המתאים לכל סוג צנרת.

עובי וסוג צינור יקבע על פי מה שאתה רוצה לבנות, גודל גלגל וגודל מנוע (נפח/הספק)

Micha.gol
23-10-20, 12:10
השאלה כללית מדי.
צינור למה? לשלדה?
איזה באגי אתה בונה ?

יש מקומות שמתמחים בכיפוף, בכל מחסן ברזל יפנו אותך אם תבקש.

בונה באגי קטן(קארטינג שטח) צריך בשביל שלדה

Micha.gol
23-10-20, 12:16
יש לך תוכניות או שאתה ממציא תוך כדי? איזה באגי? כלוב מלא-שלדת צינורות או רק קשת אחורית ? בקיצור, תן פרטים.
בדרך כלל מקומות שמוכרים ברזל לא מחזיקות ציוד לכיפוף צנרת. גם לא לכל מפעל יש את הציוד המתאים לכל סוג צנרת.

עובי וסוג צינור יקבע על פי מה שאתה רוצה לבנות, גודל גלגל וגודל מנוע (נפח/הספק)

זה בעצם קארטינג שטח כזה זה לפי תוכנית שהכנתי המנוע 200cc 6.5hp אני צריך את הצינור רק לשלדה בניתי כבר אחד אבל עשיתי אותו מפרופיל מרובע וחושש שלא יחזיק לי רוצה לפרק את כל הריתוכים ולהשאיר את הציר של הגלגלים האחורים ואת כל החלק הקידמי(הגה מערכת הגה והגלגלים) ובעצם לחבר אותם לשלידה עם ברזל עגול אשמח לעזרה

איל מ
23-10-20, 13:55
כל כיפוף המרכז בטירה ימכרו לך איזה ברזל שתרצה, וגם יכופפו, יחתכו וכל מה שתרצה.

lizard
23-10-20, 20:40
ברזל מרובע יותר טוב. מלבני הכי טוב. צינור עגול הכי חלש מכל הצינורות אבל היתרון שלו הוא שהוא חזק באותה מידה (אני מפשט פה המון אז לכל המהנדסים שמצטלבים עכשיו, סליחה) בכל הכיוונים. זה טוב לקשת התהפכות זה לא הכי אידיאלי לשלדה. תראה שלדה של ג'יפ ישן, עשויה מפרופיל מרובע, בהתחלה בכלל עשויה מפח U מכופף. אחר כך הוסיפו עוד פח U כדי לייצר ריבוע.

אם כבר יש לך בנוי אבל מפרופיל מרובע, מה הפרופיל? עובי דופן וגודל.

-->