PDA

צפייה בגרסה מלאה : פוליש לצבע מטלי

דרור ברלי
27-10-20, 19:33
שאלה לאלה שמבינים משהו במכוניות נקיות.

הפוקוס שלי מלאה בשריטות, סווירלים, תיקוני צבע לא יפים ושאר מרעין-בישין.
פוליש מקובל יעשה שמות בלכה שעל הצבע הכסוף-מטאלי הלא-חדש שלה.

אז מה מומלץ?....

אני מתכוון למשהו שקונים בקופסת פח/תרסיס/נוזל, ומבצעים לבד עם מטלית, וייתן תוצאה שתניח את הדעת.

רק אל תמליצו על כל מיני מכוני יופי למרצדסים, ב.מ.ווים, ריינג'רוברים ופרארים, שמתמחים במה שנקרא "דיטיילינג" - כל מיני פלסטלינות, ציפויים נאנו-קראמיים וכו' טיפולים קוסמטיים ברמה עילית שעולים אלפי שקלים. עם כל הכבוד (ויש כבוד) לעוסקים בתחום, אנחנו מדברים כאן על אוטו מצוין אבל צנוע וישן, שערכו לא מצדיק השקעות במסאז'ים ב-2,000 שקל....

דרור ברלי
28-10-20, 14:50
?....

אף אחד כאן לא דואג/מוטרד מיופיו/מצבו של הצבע בפרייבט שלו?

נמרוד
28-10-20, 15:03
תסובב את הראש ימינה ולמעלה ותסתכל על הסופה.

הדסופה
28-10-20, 15:36
SHINE ARMOR Fortify Quick Coat - Ceramic Coating - Car Wax Polish Spray - Waterless Car Wash & Wax - Hydrophobic Top Coat Polish & Polymer Paint Sealant Detail Protection https://www.amazon.com/dp/B07LHB3B2Q/ref=cm_sw_r_cp_api_i_dlC_hixMFbDSJ9TXF?_ encoding=UTF8&psc=1

זה ציפוי מהיר ליישום עצמי שגם מבצע הברקה יפה מאוד, וגם אמור להגן
בניגוד להרבה מוצרים דומים , הוא אשכרה עובד
מחזיק מעמד כחודש

הדסופה
28-10-20, 15:38
לא יודע אם הקישור עובד לך ... אבל חפש לפי השם שלו והצבע הסגול
זה ווקס , לא פוליש

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
28-10-20, 18:37
?....

אף אחד כאן לא דואג/מוטרד מיופיו/מצבו של הצבע בפרייבט שלו?

א. לא! אם זה לא עובר את הצבע ועלול לגרום לחלודה, זה לא מעניין (ולנו יש אוטו חדש- 2017)
ב. המשפחתומטית האפורה שלך שווה 5000 ש"ח ואתה מתעסק בשריטות? מה נסגר בנאדם? מילא היה איזה רכב אספנות כלשהו, או סתם אוטו עם חצי אופי (אפילו מזדה 323f מהדור הראשון עם הפנסים המתרוממים, או הונדה סיוויק עם ספוילר)....

אומי5
29-10-20, 09:39
תיישם מסקנטייפ ועיתונים
ואז תבצע ציפוי נאנו של ספריי שחור

דרור ברלי
29-10-20, 10:31
גם מכונית בת 10 ששווה 5,000 צריכה להיות כזו שנעים להסתכל עליה.
אולי לא לשלם על זה 1000-2000 שקל, אבל אני כן מוכן להשקיע בחומר-ניקוי איכותי ובשעה-שעתיים של שפשוף ומירוק סבלני כדי להגיע לתוצאה מניחה את הדעת.

אתם שופכים על פאקינג אוהל גג סכום שיעמיד לכם בחנייה מכונית-דיילי משובחת כמו הפוקוס הזו.... ואחר כך אומרים שאני ניאנדרטל?....

אני לא מאמין שאצטרך לשאול לעצת מומחי הפיכסבוק.....

nir.samo
29-10-20, 10:39
גם לי יש פוקוס דומה ניסיתי שטיפה ואח"כ את הפוליש הירוק עם פולישר.
זה שיפר את המראה בקצת השריטות ברובן נראות אותו דבר.
עכשיו כשיש על האוטו שכבת אבק של מ"מ זה לא כ"כ משנה..

Sent from my H3123 using Tapatalk

KOOKE
29-10-20, 12:26
קטונתי מלייעץ - אבל כנס לאתר קארספורום יש שם תת פורום של דיטיילינג כולל ים עצות והמלצות ליישום עצמי

dorbh
29-10-20, 14:47
יש לך בחולון את אוטוסטור, כנס אליהם ותתייעץ.

אני קיבלתי שם לפני שנתיים ייעוץ סופר מקצועי על מגוון מוצרים, המליצו לי על פריטים שלא בהכרח היו היקרים ביותר מאותו סוג.
קניתי בזמנו מספר מוצרים ב300-400 שקל לרענון חיצוני ליונדאי ישנה, התוצאה היתה טובה אבל כצפוי החזיקה מספר חודשים.

דרור ברלי
29-10-20, 15:52
אני חסום בקארספורום כבר שנים ארוכות.
אני חי נפלא ללא קארספורום וזה ממש לא טורד את מנוחתי. אני נוטה להאמין שאני שוחה לא רע בבריכת עולם הרכב גם ללא קארספורום.

דיטיילינג זה חתיכת כאב ראש.
זה משהו שמשקיעים בו המון כסף וזמן במכוניות יקרות ו/או אספנות שמיועדות לתצוגה במוזיאונים/תערוכות/מפגשים חשובים, והן מוכרחות להיראות מיליון דולר. אני יכול להבין את מי שיש לו רכב יקר ואת האמצעים, והוא אוהב את זה ומוכן להשקיע בזה. מפרגן לגמרי!

אותי ממש לא מעניין דיטיילינג.
כי כאמור, זו משפחתומטית-ליסינג-סדאן-כסופה בת עשר, הכי פשוטה שאפשר, שנרכשה בסכום שמהצד המגוחך של ה"זיל-הזול". אבל בגלל שכאן זה ישראל ומכוניות אירופאיות עממיות בגיל כזה כבר לא נחשבות בשוק היד-השנייה, הערך הכספי שלה נמוך עד אפסי ובאמת שאין טעם לשפוך בה תועפות על "שטויות שלא משפרות ביצועים" (הזכויות על אמרת הכנף הזו שאני מאמין בה בדבקות, שמורות לקיד - נמרוד אופיר האחד והיחיד).

אבל היא תיראה טוב יותר. אני מוכן להשקיע בין כמה עשרות ועד מאתיים שקל בחומרים, ואעשה את העבודה בעצמי.
יש חבר יקר שישאיל לי פולישר חשמלי כדי שיהיה לי יותר קל ופחות מיוזע.

לא יעזור בית דין - המכונית האפרורית/שקופה הזו תיראה קצת יותר טוב מבחוץ, כפי שהיא נראית ממש טוב מבפנים - וזה יעשה לי טוב על הנשמה. בהמשך, טאצ'ים קטנים בנקודות ספציפיות שיהפכו אותה למשהו שאולי יהיה (וייסע) גם יותר מגניב. לא סתם עוד פוקוס-ליסינג-במיל'.

כבר יש המלצות על חומרים ומותגים ויצרנים ואפילו על מקום בחולון (אכן, אוטוסטור) שמוכר את הדברים האלה אבל גם מבין בהם ויוכל להמליץ ולכוון. לחדש את הברק פעם בכמה חודשים זה בסדר מבחינתי.

בקרוב תמונות של לפני ואחרי שאסיים - של אחרי. כדי שנוכל לשפוט אם היה שווה.

המשוטט
29-10-20, 16:38
זה יגמר בפוקוס-פרה....
אללי ;-)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

דרור ברלי
29-10-20, 19:59
זה יגמר בפוקוס-פרה....
אללי ;-)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

לא לא. תנוח דעתך....

נקיון וצבע יפה מבריק עם קצת פחות שריטות, טאצ'ים אישיים קלים בפרטים קטנים, זה כן. וזהו.

-->