PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לקראת טיול באזור שמורת נחלים גדולים

matikrimerman
11-11-20, 14:54
אהלן
2 משפחות, רקסטון ופאג'רו (ממוגבהים וממוגנים) מתכוונים לרדת לשטח בסופ"ש הקרוב.

תוכנית כללית היא ביום שישי לעשות לופ דרומי ולישון מחוץ לשמורה, באזור פטריית פז ירום, וביום שבת להצפין על בסיס השביל הירוק (נחל כרכום - נחל מזער) למכתש, ובהתאם לכמות הזמן, לצאת בבורות לוץ או להמשיך בתוך המכתש, על בסיס נחל רמון לכביש 40

שאלות:

1) כניסה לשטח אש הזה, שיודע כפעיל. במתא"ם לא מדברים איתך אלא מעל ל5 ימים מראש. מה אומרים המכירים - לחכות ל12 בצהריים בשישי כדי להיכנס לשטח, או שאפשר להיכנס מוקדם יותר?

2) בהנחה שניכנסים ב12 ומכיוון שהשמש שוקעת כבר ברבע ל5, חשבתי לעשות רק את נחל ציחור -> לחניון לילה של נחל ציחור, ומשם צפונה על הציר האדום עד לגבול השמורה: האם זה מספיק או קצר מדי? יש ילדים אז חשבתי שאולי יהנו לראות את המטרות של חיל האויר מה שיגזול זמן

3) שווה לגרור את המשפחות בבוקר לראות את הפטרייה?

4) בהנחה שמתחילים תנועה ביום שבת באזור 9 בבוקר, הציר שתיכננתי הגיוני מבחינת זמנים גם בלי נהיגה ללא הפסקה?

כמובן, כל עצה ורעיון יתקבלו בברכה

131451

נמרוד
11-11-20, 15:59
1. לא רואה בעייה להכנס ביום שישי בבוקר.
2. כל המסלול שסימנת של היום הראשון עביר לחלוטין ומהיר מאד. חניון לילה ציחור זה בקושי חצי שעה נסיעה מהכביש, גם אם אתה נכנס מאוחר לא צריכה להיות שום בעייה להגיע לשטחי המטרות ואחר כך להצפין על הציר האדום ולישון איפשהו מחוץ לשמורה.
3. חידשת לי, או יותר נכון עמוד ענן חידש לי לגבי "פטריית פז ירום". יהיה מעניין לשמוע את דעתך.
4. הציר שתכננת לשבת ארוך יותר משמעותית ממה שתכננת לשישי, זה כן יום טיול מלא בקצב משפחתי. אם תצאו לדרך בתשע לא צריכה להיות בעייה לצאת לכביש 40 למרגלות מצפה לפני החושך. בורות לוץ או נקרות לכביש 40 - לא הבדל גדול בזמן כי הנקרות יותר מהיר. לעלות את מעלה רמון יכול להיות קצת מאוחר מדי.

matikrimerman
11-11-20, 19:07
1. לא רואה בעייה להכנס ביום שישי בבוקר.
2. כל המסלול שסימנת של היום הראשון עביר לחלוטין ומהיר מאד. חניון לילה ציחור זה בקושי חצי שעה נסיעה מהכביש, גם אם אתה נכנס מאוחר לא צריכה להיות שום בעייה להגיע לשטחי המטרות ואחר כך להצפין על הציר האדום ולישון איפשהו מחוץ לשמורה.
3. חידשת לי, או יותר נכון עמוד ענן חידש לי לגבי "פטריית פז ירום". יהיה מעניין לשמוע את דעתך.
4. הציר שתכננת לשבת ארוך יותר משמעותית ממה שתכננת לשישי, זה כן יום טיול מלא בקצב משפחתי. אם תצאו לדרך בתשע לא צריכה להיות בעייה לצאת לכביש 40 למרגלות מצפה לפני החושך. בורות לוץ או נקרות לכביש 40 - לא הבדל גדול בזמן כי הנקרות יותר מהיר. לעלות את מעלה רמון יכול להיות קצת מאוחר מדי.

תודה

-->