PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת על אוהל Aztec

sportage
16-11-20, 10:00
כן, עברתי על שרשור האוהלים הגדול..

מחפש אוהל קצת יותר גדול ורצוי עם מרפסת לשדרוג לאוהל בין רגע (4 שמתאים ל-2).

נתקלתי במותג Aztec שעל פניו נראה מתאים.

אממה, מצאתי רק 2 חוות דעת סותרות: מעולה ושומר נפשו ירחק מלפני 3-4 שנים).

מצ"ב קשור לסרטון על האוהל הקטן יותר שלהם:

https://youtu.be/FTmIY9SGjWQ

איל מ
16-11-20, 10:18
אתן את חוות דעתי על חיקויי הקולמן למיניהם (יש גם לגו נייצ'ר, outdoor ולעוד חברות), מבחינה של אוהלי המשפחות שאיתם אנחנו נופשים.
כן, הם מעט פחות רובסטיים, גם באריג וגם במוטות. אבל...
מי שיודע לשמור על ציוד ומקפיד להקיםאת האוהל עם כל החבלים והיתדות, יכול ליהנות גם מאלו במשך שנים.
מי שלא מבין שהוא מפעיל עומסים בכיוון הלא נכון (בהקמה ובקיפול בעיקר) ישבור אותם בפעם הראשונה.
מצד שני, גם קולמן לא חפים ממפרקים שנשברים, או מוטות שמתעקמים (שוב, כשהאידיוט התורן עובד לא נכון). וגם קולמן מכניסים מים בשלב מסוים, או מפתחים חורים מאיזה גיץ סורר שעף ממדורה של שכן.
מצד שלישי,
המחירים של אוהלי הקולמן בארץ בשנתיים האחרונות ירדו פלאים.

אני הלכתי על הקולמן משתי סיבות,
א. היה מבצע באמאזון.
ב. יש לי ילדים, ואחד המשחקים האהובים עליהם (בעיקר על החברים שלהם, בעצם) הוא לנצל את הזמן של ההתארגנות למשחקים שמערבים התנגשויות בקירות האוהל.
ג. המחירים והמשקל של אוהל אמיתי לכל החיים הם לא הגיוניים בעיני. (טורבו טנט).

אמל"ק:
אם אתה והשותף/ה לאוהל יודעים לשמור על ציוד, או לאלתר תיקון/חיזוק למפרק, והדגם מוצא חן בעיניך, לא הייתי שולל.

עריכה,
רק לא הבנתי,
אוהל לכמה אנשים אתה מחפש?
כי כל האוהלים של 8 ומעלה הם כבר לא הכי יציבים ושם אולי יש יתרון למוטות יותר מסיביים.
בכל מקרה במה שצרפת אין מרפסת...

ronen7k
16-11-20, 10:21
לי יש אצטק 4 אנשים כבר יותר מ 15 שנה , מהרווקות ועד היום זוג פלוס 2 , ממוצא של 3-4 פעמים בשנה ל2-4 לילות.
אני יכול להגיד שהוא איכותי מאוד , הרוכסנים לא התקלקלו וכולו שלם עדיין. יש לציין שהחלפתי גומיות במוטות.
(יש לציין שאני חצי פולני)

ishc
16-11-20, 10:58
יש את אלו: https://icamp.co.il/c/QUICKTENT?utm_source=Facebook_Mobile_Fee d&utm_medium=Conversion&utm_campaign=QuickTentArrived

המפרט נראה טוב, מוטות אלומיניום ובנייה סטייל קולמן. אחריות לשנתיים (שאלוהים יודע מה היא שווה) והמחיר ממש שווה.
רק על הנייר, לא מניסיון אישי.

ofer_b
16-11-20, 11:26
יש את אלו: https://icamp.co.il/c/QUICKTENT?utm_source=Facebook_Mobile_Fee d&utm_medium=Conversion&utm_campaign=QuickTentArrived

המפרט נראה טוב, מוטות אלומיניום ובנייה סטייל קולמן. אחריות לשנתיים (שאלוהים יודע מה היא שווה) והמחיר ממש שווה.
רק על הנייר, לא מניסיון אישי.יש לי את האוהל 8 שלהם, משימוש של שני טיולים נראה ומרגיש איכותי יותר מהמתחרים הזולים האחרים.
רכשתי אותו כי הוא היה יחסית זול, אחריות לשנתיים, מתקפל יחסית קטן לאחרים ועוד תוספות קטנות כמו כיסוי עם מרפסת שמש שלא היה לאחרים

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

איל מ
16-11-20, 11:41

רק על הנייר, לא מניסיון אישי.

מכיוון שמנגנון הנעילה נראה זהה לזה של האטלס, אני מרשה לעצמי להניח שאלו אוהלים כמעט זהים (לפחות ברמת הקונסטרוקציה),
אבל כאן יש מרפסת (שפותש רצה).

sportage
16-11-20, 16:00
חברה תודה,

סייעתם לי בהחלטה.

אכן שני האוהלים נראים תאומים עם הבדלים קלים.
הזמנתי את ה-AZTEC לטובת מרפסת ועוד כמה קשיקושים קטנים.

נתראה כנראה במפגש עם האוהל החדש.

צביקה

amirmoshe
16-11-20, 17:27

רק על הנייר, לא מניסיון אישי.במקרה של אזטק יכול לציין שאוהל פרוג שלא ניתן היה לתקן נמכר לי חדש בחצי מחיר.

לאחר כמעט שנה הוחלף לי אחד חדש מהניילון בשל בעיה שהיתה באשמתי.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

sportage
29-11-20, 18:30
נסוי כלים ראשון לאוהל עבר בהצלחה.

ההתקנה מהירה מאוד. לפתוח 4 מוטות טלסקופיים והאוהל עומד. אכן דקה.

השלב השני כבר יותר ארוך.
תקיעת יתדות, פריסת היריעה והמרפסת ועוד 6 מיתרים ויתדות לטובת המרפסת ועמידות ברוח.

סך הכל נראה איכותי ושווה את השדרוג. אפשר לעמוד בו בנוחיות ויש מקום בשפע לרבות הכנסת כסאות ושולחן...

131772

dorbh
30-11-20, 11:56
תודה על העדכון:)

כמה מקום תופס כשסגור?

ronen7k
01-12-20, 11:02
נסוי כלים ראשון לאוהל עבר בהצלחה.

ההתקנה מהירה מאוד. לפתוח 4 מוטות טלסקופיים והאוהל עומד. אכן דקה.

השלב השני כבר יותר ארוך.
תקיעת יתדות, פריסת היריעה והמרפסת ועוד 6 מיתרים ויתדות לטובת המרפסת ועמידות ברוח.

סך הכל נראה איכותי ושווה את השדרוג. אפשר לעמוד בו בנוחיות ויש מקום בשפע לרבות הכנסת כסאות ושולחן...

131772

איפה קנית , כמה עלה ?
תודה

sportage
03-12-20, 21:50
בהמשך לשאילתות:

אורך 120. לא קצר אבל נכנס לרוחב כמעט בכל תא מטען ננסי.

נרכש ב"ארץ - ציוד מחנאות" עלה כ-650 שקל והגיע עם שליח בתוך יום.

Lazy8oneZ
30-04-22, 16:20
שנה וחצי אחרי, מה חוות הדעת האוהל?

Grandtorino
13-05-22, 17:44
שנה וחצי אחרי, מה חוות הדעת האוהל?

אני לא פותח השירשור, אבל ברשותי האוהל הזה בדיוק, מקיץ 2019.
האוהל משמש זוג +2 ויצאנו איתו ל10 טיולים מאז.
האוהל עמיד וקל לפעול. בחול המועד האחרון היינו איתו בחניון הקסטל ולפנות בוקר הוא עמד בפני גשם קליל.
הרכבה לוקחת 10 דקות, דיגומים (4 יתדות וגג) עשר דקות נוספות, ותכלס זה מספיק.
אני לא משתמש במיתרים, בסיס האוהל מחזיק יציב ולא זז
במחיר של 600-800 , אין ספק בכלל אם לקנות.
בהצלחה

-->