PDA

צפייה בגרסה מלאה : שמשה קדמית

א.פ
19-11-20, 09:38
יש לי ד1 97 כבר הרבה שנים
לפני כמה שנים החלפתי שמשה קדמית במסגרת ביטוח שמשות אצל יוסי בנתניה
הותקנה שמשה תחליפית ,ללא חימום של OSG ובגשם הראשון הרכב התמלא במים
השארתי להם את הרכב לתיקון לאחר כמה ימים של שמש כי אמרו שצריך להתיבש היטב וקבלתי אותו לאחר יום חזרה
לאחר כחצי שנה בנסיעת שביל נפלה המראה המודבקת עם שכבת זכוכית
חזרתי לזגג להתלונן והוא אמר שהאחריות נגמרה והוא לא יחליף שמשה
הוא הדביק את המראה ביחד עם הזכוכית בעזרת סיליקון שחור וזה עדיין מחזיק
בחורף הבא שוב נכנסו מים והדבקתי סרט חבלה בין החלון לגג שהחזיק עד היום

נזקים שנגרמו מהמים
עוגמת נפש רבה
סליל הגה
שעון
מראה אחורית חשמלית

כיון שני רוצה להחזיק ברכב עוד ולא לקלל (בשקט לבד) כל חורף החלטתי לתקן שמשה קדמית
אני צריך עזרתכם למצוא איש מקצוע אמין שיוכל גם לתקן נזקי חלודה -אני מעריך שנוצרו כאלו בעקבות חדירת המים בין השמשה למסגרת-
וגם שיוכל לספק שמשה איכותית
תודה

מיכה100
19-11-20, 09:51
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/116077-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%92%D7%92-%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%91%D7% A8%D7%99-2

erezgur
19-11-20, 10:27
שרשור מפני שבועיים
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/118016-%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%92%D7%A9%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%94-%D7%A7%D7%93%D7%9E%D7%99%D7%AA

יש בו המלצה חמה על בעל מקצוע שטיפל בבעיה דומה

נשלח מהנייד

איל מ
19-11-20, 11:12
שרשור מפני שבועיים
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/118016-%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%92%D7%A9%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%94-%D7%A7%D7%93%D7%9E%D7%99%D7%AA

יש בו המלצה חמה על בעל מקצוע שטיפל בבעיה דומה

נשלח מהנייד

ומכיוון שזהו שרשור מצוין (עם כותרת מצוינת), יהיה נחמד אם תוסיף שם שורה על הנסיון הגרוע שלך עם הבחור מנתניה, כדי שמי שיכנס לשם ידע גם למי לא לגשת.

יונימוג אדום
19-11-20, 18:57
ומכיוון שזהו שרשור מצוין (עם כותרת מצוינת), יהיה נחמד אם תוסיף שם שורה על הנסיון הגרוע שלך עם הבחור מנתניה, כדי שמי שיכנס לשם ידע גם למי לא לגשת.

לא להתקרב לציון זגגות רכב ביהוד !!!!
מעבר לחוסר הגינות כלכלית גם המקצוע רחוק ממנו מאוד .
לאחר שיפוץ הסיקס שלי החלטתי { לאחר בירורים טלפוניים ) לגשת לציון ביהוד .
הבאתי גומיה מקורית חדשה והבחור הביא לי שמשה - סוכם המחיר ( עוד בטלפון ) , הגעתי אליו והבחור התחיל להתקין את השמשה .
קפצתי לשכן לכמה דקות לאכול משהו , כאשר חזרתי חשכו עיניי - הבחור ניסה להתקין את השמשה עם הגומי החדש אולם הצליח לקרוע את הגומייה - מה עושים ? מדביקים .
הוא הדביק את השמשה עם דבק שחור אשר מרח בנדיבות על השמשה ומסגרת החלון .
לאחר מכן ויכוח על מה שעשה ואז דרש הבחור עוד 250 ש"ח תוספת עבור ההדבקה .
לטענתו - הדבק השחור ירד עם סכין יפני לאחר שיתייבש - בפועל לא הצלחתי להוריד כמעט כלום .
עברו שלושה חודשים שבהם אני מנסה לחיות עם הגועל נפש הזה מול הפנים עד שנשברתי .
ניגשתי לבני זגגות רכב ברעננה והבחור ביקש שאשאיר את הרכב מכיוון שזאת עבודה לשעות שבהם אין לקוחות .
חתך וניתק את השמשה ולאחר מכן ניקה את כל שאריות הדבק בסבלנות אין קץ .
התקין שמשה חדשה עם גומיה חדשה חתוכה למידה ומודבקת בסיום כראוי - ניסה להתקין את השמשה ולא מצא חן בעיניו - חתך את הגומי החדש ולקח אבן ציר והתחיל להשחיז את המסגרת ( חלון שהותקן חדש בשיפוץ ) מסתבר שהמסגרת לא הייתה במידה .
לאחר כחצי שעה מרח ממיר חלודה והתקין הכל מחדש - עדיין לא היה מרוצה מהתוצאה - עוד פעם חתך את הגומי והמשיך להשחיז .
רק בפעם השלישית הצליח .
השארתי את הסיקס אצלו בשעה 14.00 וחזרתי בשעה 17.00 הבחור עבד ביחד עם עוזר עד קרוב לשעה 19.30 - שאפו ענק .
הגענו לשלב החשבון - קיבל ממני 200 ש"ח נוספות על מה שביקש ועדיין לא היה מוכן לקחת , התעקשתי .
בפעם הבאה אגיע אך ורק אליו גם מאילת !!!

אילן

boaz avrahami
19-11-20, 19:30
מה אתה רוצה מציון?
החלון שלך לא התאים למסגרת והוא.. זגג, לא פחח או רסטורטור.

ואין לי הכירות עם שלושתכם

DavidL
19-11-20, 19:34
לא להתקרב לציון זגגות רכב ביהוד !!!!
מעבר לחוסר הגינות כלכלית גם המקצוע רחוק ממנו מאוד .
לאחר שיפוץ הסיקס שלי החלטתי { לאחר בירורים טלפוניים ) לגשת לציון ביהוד .
הבאתי גומיה מקורית חדשה והבחור הביא לי שמשה - סוכם המחיר ( עוד בטלפון ) , הגעתי אליו והבחור התחיל להתקין את השמשה .
קפצתי לשכן לכמה דקות לאכול משהו , כאשר חזרתי חשכו עיניי - הבחור ניסה להתקין את השמשה עם הגומי החדש אולם הצליח לקרוע את הגומייה - מה עושים ? מדביקים .
הוא הדביק את השמשה עם דבק שחור אשר מרח בנדיבות על השמשה ומסגרת החלון .
לאחר מכן ויכוח על מה שעשה ואז דרש הבחור עוד 250 ש"ח תוספת עבור ההדבקה .
לטענתו - הדבק השחור ירד עם סכין יפני לאחר שיתייבש - בפועל לא הצלחתי להוריד כמעט כלום .
עברו שלושה חודשים שבהם אני מנסה לחיות עם הגועל נפש הזה מול הפנים עד שנשברתי .
ניגשתי לבני זגגות רכב ברעננה והבחור ביקש שאשאיר את הרכב מכיוון שזאת עבודה לשעות שבהם אין לקוחות .
חתך וניתק את השמשה ולאחר מכן ניקה את כל שאריות הדבק בסבלנות אין קץ .
התקין שמשה חדשה עם גומיה חדשה חתוכה למידה ומודבקת בסיום כראוי - ניסה להתקין את השמשה ולא מצא חן בעיניו - חתך את הגומי החדש ולקח אבן ציר והתחיל להשחיז את המסגרת ( חלון שהותקן חדש בשיפוץ ) מסתבר שהמסגרת לא הייתה במידה .
לאחר כחצי שעה מרח ממיר חלודה והתקין הכל מחדש - עדיין לא היה מרוצה מהתוצאה - עוד פעם חתך את הגומי והמשיך להשחיז .
רק בפעם השלישית הצליח .
השארתי את הסיקס אצלו בשעה 14.00 וחזרתי בשעה 17.00 הבחור עבד ביחד עם עוזר עד קרוב לשעה 19.30 - שאפו ענק .
הגענו לשלב החשבון - קיבל ממני 200 ש"ח נוספות על מה שביקש ועדיין לא היה מוכן לקחת , התעקשתי .
בפעם הבאה אגיע אך ורק אליו גם מאילת !!!

אילן

אילן תודה!

יונימוג אדום
19-11-20, 21:28
מה אתה רוצה מציון?
החלון שלך לא התאים למסגרת והוא.. זגג, לא פחח או רסטורטור.

ואין לי הכירות עם שלושתכם
נכון , החלון לא התאים למסגרת , אולם מכאן ועד להדביק שמשה שלא נועדה לכך וללא הסכמת הבעלים ובנוסף לבוא בדרישה לתוספת תשלום בעבור מה שהחליט על דעת עצמו ומבלי לבקש רשותי .

אילן

א.פ
30-11-20, 07:57
הדיסקו אושפז אצל בני זגגות
עשה אחלה עבודה

-->