PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרוש מסלול בעבירות קלה לפורסטר

kruvi
26-11-20, 20:12
אהלן,
נתבקשתי ע"י המשפחה להכין להם מסלול שפורסטר לא ממוגן יעבור בקלות בסוף דצמבר.
אשמח אם למישהו יש איזה רעיון.
כיוון כללי הר הנגב / מדבר יהודה.
תודות.
איתי

גיא
26-11-20, 20:13
נחש צמא

Sent from my iPhone using Tapatalk

nirs
26-11-20, 20:16
המסלול הקלסי:
נבי מוסא, מרסבא, מונטר, מעלה אדומים

בןבן
26-11-20, 20:22
מעלה עמוס- רוגום א נקה - אחכ על הכחול עד אום דארג - ולכרמל . מסולו יפיפה כולו מדבר נידח ופראי. אבל תוודא שלא נוסעים לבד בכל מסלול שהוא.

kruvi
26-11-20, 20:33
נחש צמא

הכוונה שלך היא מנחש צמא לנחל חווה ומעלה נוח בירידה ?

- - - Updated - - -

מעלה עמוס- רוגום א נקה - אחכ על הכחול עד אום דארג - ולכרמל . מסולו יפיפה כולו מדבר נידח ופראי. אבל תוודא שלא נוסעים לבד בכל מסלול שהוא.

יש לך איזה מסלול מוכן ?
לא יוצאים לבד יש 3 פורסטר ג.ויטרה ו 2 קינגים גיבורים

בןבן
26-11-20, 21:49
הכוונה שלך היא מנחש צמא לנחל חווה ומעלה נוח בירידה ?

- - - Updated - - -

יש לך איזה מסלול מוכן ?
לא יוצאים לבד יש 3 פורסטר ג.ויטרה ו 2 קינגים גיבוריםמה מסלול מוכן ?? פתח מפה ! אני לא סומך על האלקטרוניקה .הבט בגדול על המסלול בעמוד ענן .השבילים רחבים וטובים בעיקר כורכר פה ושם חריצים לא משהו שנהג ממוצע הגיוני לא יעבור. אני אהיה לא רחוק ממך באזור ערד השבת , נחל עדשה הר בדר ועוד.לא מסלול לרכבים שלכם .הייתי מצרף אתכם בשמחה. תרים טלפון אם תמצא בעיה.

Sent from my SM-T810 using Tapatalk

בןבן
26-11-20, 21:56
למעלה עמוס סע דרך בית שמש ,עמק האלה ,אלון שבות . שעה וחצי נסיעה יפה מהמרכז. אתה יוצא בסוף הטיול בכרמל ואחכ למחסום יתיר והביתה.עד למעלה עמוס ואחכ בסוף הטיול מכרמל ליתיר שים וויז . בשטח השבילים די ברורים .אני חושב שוויז גם יקח אותך לרוגום א נקה, מה שנקרא '' המשטרה הירדנית '' משם תחזור על האדום ואחכ הכחול עד אום דארג'. משם שוב וויז לכרמל ובא לציון גואל.

בןבן
26-11-20, 22:11
דרך יפה נוספת . מכביש ערד ים המלח רד לשביל כחול מזרחה ,בערך 4 קמ אחרי כיכר הכניסה לערד לכיוון ים המלח. תגיעו לראש מעלה יאיר. תצפית יפה מעל ים המלח .משם אתה חוזר על הכחול עד השחור השני( בראשון תהיה לך בעיית עבירות) שמאלה לכיוון דרום, עד צוק תמרור וכביש ערד ים המלח . דרך נחמדה. יש במיוחד בכחול קצת הצלבות אבל הפורסטרים יעברו.

-->