PDA

צפייה בגרסה מלאה : משטרת התנוע של דובאי

thebips
29-11-20, 13:51
הלואי אלינו:

https://youtu.be/CJa44iB48kM

six 4 life
29-11-20, 14:15
אתה לא מבין את המשמעויות של מערכות מעקב כאלו אם אתה כותב הלוואי עלינו, למרות שאנחנו בכל מקרה בדרך לשם

thebips
29-11-20, 14:31
אתה לא מבין את המשמעויות של מערכות מעקב כאלו אם אתה כותב הלוואי עלינו, למרות שאנחנו בכל מקרה בדרך לשם

מבין היטב, לפחות שם חלק מהתפקיד של המערכת זה לעזור במניעת תאונת דרכים ואצלינו .... לא רוצה להכנס לפוליטיקה jeepolog הוא אתר שפחות או יותר נקי מפולטיקה וכדאי שישאר כך.

six 4 life
29-11-20, 14:39
מערכות בקרה ושליטה מוחלטת של הממסד בציבור הן לא דבר פוליטי ואסור שידחק מתחת לשטיח.

tallevi
29-11-20, 15:10
אתה לא מבין את המשמעויות של מערכות מעקב כאלו אם אתה כותב הלוואי עלינו, למרות שאנחנו בכל מקרה בדרך לשםיכול להיות שהוא לא מבין את המשמעויות, (איך קבעת את זה?), אבל כולנו פחות או יותר מבינים את המשמעויות של העבירה עצמה. הרוגים!
אז אולי שווה דיון, אבל לא הייתי פוסל רק מחשש היפותטי לחלוטין.

אני גם הייתי רוצה שעבירות מסוג סטיה מנתיב, יאכפו בחומרה. מבחינתי סטיה מנתיב שקולה לפליטת כדור - אם אין אף אחד על המסלול אז לא קרה כלום...אבל הרבה פעמים יש...

טל.

אומי5
29-11-20, 15:13
יש היום מצלמות בהמון כבישים וצמתים, חלקן גלויות לנו באתר של מעצ וחלקן של המשטרה אותן ניתן לראות פיזית על העמודים.

אני לא מכיר מישהו שקיבל דו"ח מהמצלמות האלו.

de fox
29-11-20, 15:15
אני חשבתי שהפואנטה זה שהלוואי עלינו ששוטרים במשטרת התנועה מדברים אנגלית כל כך רהוטה

thebips
29-11-20, 15:16
מערכות בקרה ושליטה מוחלטת של הממסד בציבור הן לא דבר פוליטי ואסור שידחק מתחת לשטיח.

השאלה היחידה היא מה עושים אם המידע ומי מפקח אל זה.

דרור ברלי
01-12-20, 11:15

+1

במבט ראשון - חזון אחרית הימים. סוף לעבירות בריונות-הכביש המרתיחה ביותר.
במבט שני?..... אל תייחלו לזה. למרו תשזה כבר בדרך ולא יעזור לנו.

השלום עם איחוד האמירויות רק כרגע התחיל. עוד אין לנו מושג בכלל מה הולך שם.
אנחנו "מכירים את דובאי" רק מנשיונל ג'יאוגרפיק או מסרטי מהיר ועצבני.
כולנו מוקסמים מארץ אלף לילה ולילה. מהעושר האגדי, המגדלים בגובה קילומטר, הארכיטקטורה, האטרקציות, מכוניות היוקרה, מסעדות הגורמה, מלונות הפאר.
מפנטזים כבר על החופשות הנוצצות שם?.... אני ושכמותי כבר מתכננים את טיולי השטח שם!.... כל מה שחסר לנו זה רק השלום רשמי עם סעודיה, בקרוב, בקרוב, כדי להיכנס לרכב השטח האהוב שלנו, למלא דלק ולצאת לדרך.
דרומה לאילת, מזרחה למעבר הגבול לירדן, שוב קצת דרומה מעקבה לאורך החוף לטאלה-ביי, מעבר הגבול לסעודיה והיידה. מסלולים מטורפים באיזור ניאום שזה כמו ואדי-רם רק על מגה-סטרואידים, ואחר כך עוד יום וחצי של נהיגה על הדזרט-הייויי ואתם באמירויות..... פנטזיות. אין כמו הפנטזיות. זה גם יקרה.

אבל אנחנו מעדיפים לא לחשוב/לדעת שאיחוד האמירויות אינה דמוקרטיה.
מדובר במשטר דיקטטורי-כוחני נטול כל בדל של הומור. כזה שבו אסור לפלוט מילה כנגד המשטר. עוד המון דברים אסורים שם. למשל - אסור לאשה ללבוש בגד-ים בחוף ים ציבורי. אמיתי. כי זה משטר איסלמי-דתי-מאוד והם החליטו שזה לא צנוע. איזו מצלמה תקלוט אותך מבצע משהו שלא לפי הכללים ואז יגיעו שוטרים מצוחצחים בלמבורגיני/מקלארן - ויזמברו אותך.
אני נוטה להאמין שבניגוד לעושר המופלג והדולצ'ה-ויטה שרואים בסרטים, תאי המעצר שם כנראה לא ממוזגים ולא עשויים משיש קאררה, הג'וקים והחולדות חוגגים בהם והשוטרים כנראה מאוד אוהבים להרביץ. במיוחד לזרים.

אתם בטוחים שאתם רוצים מערכות מעקב כאלה כאן?

1. לא יעזור לנו. אנחנו כבר בדרך למערכות מעקב כאלה בכל פינה.
2. לא יעזור לנו. אנחנו גם כבר בחצי הדרך למשטר טוטליטארי מלא.
בכלל, משטרים טוטליטריים וטכנולוגיה מתקדמת זה כמו אופירה וברקו, כמו עמי ותמי, כמו טריניטי ובמבינו, כמו הלשון של ח"כ מיקי זוהר וחריץ התחת של רוה"מ. אלה שני חלקי פאזל שמשתלבים זה בזה בהרמוניה והתאמה מושלמת. הטכנולוגיה המתקדמת היא כלי-השרת הטבעי והמושלם לדיקטטורות. גולם שקם על יוצרו. אסון ובכיה לדורות.
3. ה"תהליכים" המפורסמים כבר כאן מזמן. עכשיו רק תנו לשלטון בישראל מערכת כזו והיא מיד תנוצל היטב כנגד האזרחים, כמובן למטרות שונות לחלוטין. שלא תפתחו ציפיות - לא ישתמשו במערכת הזו כדי לתפוס את גנבי הרכב. אבל למה כן ישתמשו בה?.... לדוגמה, כדי לנטר כל תזוזה של רכב-שטח בזמן שהוא בתנועה. המערכת תקבל ממאגר מידע מרכזי מגוון של נתוני רקע: לוחית רישוי = כתובת הבעלים = היכן הוא עובד = לאן הוא נוסע = תוכל לנחש תוך שבריר שניה במידה רבה של דיוק לאן הוא נוסע בדיוק ולשלוח אליו בוחן שיארוב וימתין לו - כדי לבצע בו אכיפה כירורגית ולהורידו מהכביש. וזו רק דוגמה אחת.

מערכות כאלה יחדרו לתחתונים שלכם, למיטות שלכם, לצלחות שלכם ולמוח שלכם.
יאכפו אתכם בגין מזון לא כשר. בגין מחשבות זימה שחשבתם. אתם תואשמו רטרואקטיבית בגין עבירות שטרם ביצעתם, אבל השתעשעתם במחשבה לבצע. אולי.
כש"מיינוריטי-ריפורט" יצא לאקרנים, זה היה פנטזיה. מד"ב נטו. היום זה נראה כל כך מציאותי. מפחיד.

avikkllk
05-12-20, 09:27
אני חשבתי שהפואנטה זה שהלוואי עלינו ששוטרים במשטרת התנועה מדברים אנגלית כל כך רהוטהשילמדו לדבר עברית קודם כל...

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk

-->