PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מקום טוב לרכוש צמיגי שטח מלא

אלעד1
03-12-20, 20:59
שלום לכולם,
אני מחפש צמיגים bf km3 או graber x3.
יכולים לתת המלצות למקום שאתם ממליצים מניסיון עם מחיר ושירות הוגנים. אזור מרכז או צפון? הפניות יתקבלו בתודה רבה !

אלעד

erezgur
03-12-20, 21:21
אני רכשתי צמיגי גנרל גרבר באור יהודה בצמיגי פרונט יוסף, אצל ברק.
השירות היה מצויין והמחיר לשביעות רצוני.
בדוק גם אצל אנטון ביפו, בצמיגי מוריס (בית עובד והוד השרון), תשווה מחירים.

נשלח מהנייד

נמרוד
03-12-20, 21:50
צמיגי עקיבא בצומת זכרון יעקב אם אתה מהאזור, צמיגי הצטלבות תבור בצ'קפוסט אם אתה חיפאי, צמיגי ביטון בעפולה... לא חסר.

בגדול כולם מביאים תוך יום את אותם הצמיגים מאותם יבואנים, אז המחירים דומים עד כדי עשרות שקלים. המחירים כן משתנים מאד בהתאם למידת הצמיג - מה שזול במידה מסוימת יכול להיות יקר במידה אחרת ולהיפך. ובהחלט משתנים לפי המצאי, אם עכשיו יש 4 צמיגי שטח מלא אחרונים בארץ מדגם מסוים במידה מסוימת במחסן היבואן, אז המחיר עליהם יהיה קצת יותר גבוה ולא משנה אצל מי.

boaz avrahami
03-12-20, 22:01
מסתבר שיכולים להיות הפרשים של יותר מכמה עשרות שקלים.

חלק גדול מהצמיגיות, גם אם לא ניכר בשמן, קשורות ליבואני צמיגים מסוימים וחלק לאחרים.
מנסיוני בשנים האחרונות ביטון ( שהוא שותף באחת מחברות היבוא) כבר לא אטרקטיבי בעליל בצמיגים שעניינו אותי.

הפרש בהחלפת צמיגים יכול להגיע באותו סט גם ל 500 שח ויותר. סכומים לא זניחים.
לפעמים שווה לנסוע גם רחוק.

נדב ש.
03-12-20, 22:15
אמת. ביטון כבר לא רלוונטי מזמן.

בעפולה יש את מרכז הצמיג(שמשון), פנצ'ריה קטנה, צנועה, ושירות מעולה.

אלדר
03-12-20, 22:21
לפני 3-4 חודשים החלפתי 4 bf kom3
צמיגי אנטון ביפו היו הכי זולים.
מהפנצריה הכי זולה היה הפרש של 400 שח לסט

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

ariel-ro
03-12-20, 23:15
יש הבדלים עצומים בין פנצ'ריות.
לא חסרות פנצ'ריות שמוכרות צמיגים סינים ללקוח מזדמן במחיר של צמיג ממותג, שמוכרים צמיג שטח מלא ב150ש"ח יותר מהמחיר של פנצ'ריה אחרת וכו'.
אני תמיד בודק בhttps://tires4u.co.il/ מה המחירים. זה נותן בסיס טוב כדי לדעת אם נותנים לך מחיר הוגן או מחיר מופקע(זכותם, רק צריך לדעת שחובתך היא לעשות סקר שוק קטן)

לעניין אנטון:
ברכבים הפרטיים החלפתי אצלו בחודשים האחרונים צמיגים.
הוא מחזיק מלאי ענק של צמיגים איכותיים(במקרה שלי בשני רכבים נדרשתי לצמיגים בגלל קרע, היו לו מלאי של מישלין מהדגמים שרציתי, טריים, ובמידות מתאימות) במחירים תחרותיים.

amitaikl
03-12-20, 23:41
אליאס באיבלין, מאחרי תחנת הדלק

asafk
04-12-20, 10:11
באזור הצפון, בגלל השירות המעולה והעזרה המקצועית באופן ספציפי לג'יפאים - אני ממליץ על נתי מצמיגי פרויד.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

נמרוד
04-12-20, 10:27
אבהיר את דברי... לקונה שאינו תמים, ושמחפש דגם צמיג ספציפי במידה ספציפית, אין הבדל משמעותי בין הפאנצ'ריות.

אתר בtires4u של יד 2 מייצג את מחיר השוק, בדיוק כמו שZAP עשה לכלי עבודה ומחשבים. כמו שאתם יודעים מה המחיר הנמוך כך גם כל פאנצר מעאכר. ואז השאלה היחידה היא האם לשלם עוד כמה עשרות שקלים לצמיג בפאנצ'ריה הקטנה יותר שקרובה לבית. מי שגר במרכז הארץ או קרוב לחיפה, איפה שהפאנצ'ריות גדולות והתחרות גדולה, יקבל את המחיר שביד2 או אפילו פחות.

זה ככה כבר הרבה שנים, מנסיוני עם סט אחרי סט של צמיגי שטח. בדיוק בגלל זה אין לי נאמנות לאף פאנצ'ריה, אני קונה כל שנתיים בממוצע סט צמיגי שטח במקום אחר.

ברור שמי שנכנס לפאנצ'ריה על הדרך ומוכן לקנות כל מה שמציעים לו בלי לבדוק ובלי להתמקח יכול לשלם יותר בכמה מאות שקלים.

מנחם רוזנבך
04-12-20, 11:12
זוכרים את גיא פרץ מ"צמיג ישיר" בפתח-תקווה...... ?
הבחור כבר לא שם (מכר את הפנצריה).

גיא פתח פנצריה חדשה על כביש 4 לצפון בתחנת הדלק שליד צומת קדימה.
מניסיון, ישיג כל צמיג שקיים בארץ, שרות ומחירים טובים.

גיא פרץ
נייד: 0537504921

131823

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004395374221&sk=about

גילוי נאות: גיא, שכן וחבר.

מנחם

boaz avrahami
04-12-20, 11:47
טוב, אם אתה מבהיר אז גם אני אבהיר כי נראה שפספסת את העיקר.

יש רשתות צמיגים מוכרות כמו:

טייר סנטר , בבעלות קוגול, יבואן צמיגים.
צמיג ישיר, בבעלות קוגול יבואן צמיגים.

צ׳ק אפ - אוטולוקס, יבואן צמיגים

טייר קלאב - אוטולוקס.

טייר 4 U-

ועוד ועוד...
הרשתות האלו מוטות באופן טבעי לטובת מותגי היבואן שעומד אחריהם ולכן המחשבה התמימה שצמיגיה א תיתן מחיר דומה לצמיגיה ב׳ אינו מבוסס על מפת הקשרים העיסקיים מאחורי הקלעים.

אני גם לא מומחה גדול בתחום אבל אני מנסה להעשיר את דעת הקוראים על ידי הצגה של מעט מאחורי הקלעים בענף.

קוגול- יבואן למישלן , קלבר ו BF
אוטולוקס- הנקוק, פאלקן, טויו, GT
ב.מ.ב- יבואני גודייר
ראליאנס- דנלופ, יוקוהמה, נקסן, פולדה, קופר, אליאנס, מיקי תומפסון .

חצב- צמיגי ג׳נרל, פדרל

* לא ציינתי שמות שאינם מותגים מוכרים

asafk
04-12-20, 12:05
בסופו של יום - קל מאוד להיכנס לאינטרנט, למצוא מחיר לצמיג שאתה מחפש, לראות היכן הכי מתאים לך - להזמין ואחרי יום או יומיים לגשת להתקין.
תכלס - מה זה משנה מי מתקין את הצמיג?
הרי כולם יודעים להקפיד לשים את הכתם הצהוב מול הונטיל. כולם יודעים להקפיד על סגירה נכונה ומדורגת של האומים. זה סה"כ מוצר צריכה.... לא?

אסף.

boaz avrahami
04-12-20, 12:23
לא(!)

אם תדע למי להתקשר ותעשה כמה טלפונים לצמיגיות הנכונות תישאר עם עוד כמה מאות שקלים ביד.
בגלל שהשוק הזה לא ממש חופשי אז אין תחרות באינטרנט.

אין יבוא מקביל בצמיגים.
ענף השיווק נשלט על ידי היבואנים

shachar
04-12-20, 13:18
אנקדוטה,
בשבת שעברה חיפשתי צמיג ל vw באינטרנט
נבחר טויו cf2, ניסיתי להזמין בטיירדייל במחיר של 431 שח לצמיג, המחיר בקופה היה 980 לזוג, מחיר מבצע 490 :-) .
השארתי להם הודעה אצל המוקדן ואף שלחתי מייל.
למותר לציין שגם שבוע אחרי לא חזרו אלי.
ויתרתי על לעשות להם מבצע....
בטייר 4u פורסם ב 433 ולמחרת בבוקר כבר היו זוג חדש על הרכב.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

זיף
04-12-20, 21:43
באזור הצפון, בגלל השירות המעולה והעזרה המקצועית באופן ספציפי לג'יפאים - אני ממליץ על נתי מצמיגי פרויד.

אסף.

מצטרף גם כן להמלצה. מחליף אצלו כבר מספר שנים צמיגים לטנדר. יש מגוון די גדול, ובלי קשר הוא אדם נחמד מאד.

elibaba
05-12-20, 11:01
בסופו של דבר בכל פעם שאני צריך צמיגים, לא משנה לאיזה רכב - אני מוצא את עצמי חוזר לאנטון חנניה ביפו.
מביאים בדיוק את הצמיגים שאני רוצה, לא "חברת בת של גודייר" ולא משהו שישב שנתיים על המדף.
פתוחים בערך תמיד, בכל יום, עובדים מהר ומדוייק וגם המחיר תחרותי תמיד.

-->