PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתארגת הפגנה אל תגידו נגנב לי הג'יפ - תצטרפו למחאה ביום שישי!!!

מאיר אלוני
08-12-20, 19:03
131867
https://www.facebook.com/photo?fbid=10215240751132356&set=gm.833687897463553

tallevi
08-12-20, 20:36
מה מייחד את גניבות רכבי השטח ביחס לגניבות כלל הרכבים מבחינת טיפול הרשויות? לא מבין.

מה המטרה של ההפגנה?
מה מצפים שיקרה?

למה לא אם כבר להרים הפגנה בעד הגנות בחוק לאזרחים הנאלצים להגן על רכושם, כמו במקרה האחרון בערד למשל...
הגנות שמשמעותן יגרום לגנבים לחשוב פעמיים לפני שהם באים לגנוב לך את הרכב. כל רכב.

אבל עזוב...שיהיה בהצלחה...

טל.

avikkllk
09-12-20, 09:11
מחזק את טל, אחרי המקרה בערד גם בן אדם למוש יפחד לצאת , לא מהגנב...שלא יתלונן ששלפו עליו נשק בזמן שהוא ניסה רק לגנוב לך את הרכב..סהכ..

הגברת מרחב הפעולה האזרחית.
גנבת?תן לירות!

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk

ניר ל
09-12-20, 09:42
אני לא חושב שגנבים יחשבו פעמיים ויחליפו מקצוע , אבל כן חושב שיש כאן זלזול תהומי בזכויות אזרחים נורמטיביים שמאבדים כהרף עין רכוש ששילמו שנים רבות מחייהם בכדי לרכוש אותו כחוק וחברות הביטוח מסרבות לבטח אותו. למה שנות חיים של אנשים עובדים לא נחשבות בעיני הרשויות אני לא מבין.
גניבת רכבי שטח היא רק קצה הקרחון , אני ממילא לא יכול להשתתף כי הג'יפ שלי נגנב ... מסכים שהמכנה המשותף צריך להיות רחב יותר, הצמצום של זה לרכבי שטח הוא טעות.

גיא
09-12-20, 09:51
אני לא חושב שגנבים יחשבו פעמיים ויחליפו מקצוע , אבל כן חושב שיש כאן זלזול תהומי בזכויות אזרחים נורמטיביים שמאבדים כהרף עין רכוש ששילמו שנים רבות מחייהם בכדי לרכוש אותו כחוק וחברות הביטוח מסרבות לבטח אותו. למה שנות חיים של אנשים עובדים לא נחשבות בעיני הרשויות אני לא מבין.
גניבת רכבי שטח היא רק קצה הקרחון , אני ממילא לא יכול להשתתף כי הג'יפ שלי נגנב ... מסכים שהמכנה המשותף צריך להיות רחב יותר, הצמצום של זה לרכבי שטח הוא טעות.

לא אכפת להם כי הם מרויחים מזה כסף ..

איל מ
09-12-20, 12:26
לא אכפת להם כי הם מרויחים מזה כסף ..

אמירה פופוליסטית ולא נכונה.

דרור ברלי
09-12-20, 12:56
אמירה פופוליסטית ולא נכונה.

נכונה חד משמעית.
מדינת ישראל מרוויחה בגדול מכל גניבה של כל רכב.
זה לא מתוך רוע. רק אינטרס כלכלי.

כל גניבת רכב פותחת מעגל רכישות רכב שמסתיים ברכישת רכב חדש מהחנות - הרבה מאוד מיסים לקופה.

קצת הגיון פשוט.

-->