PDA

צפייה בגרסה מלאה : פילטר פתוח של UNI/K&N וכד'

GodsFather
05-03-06, 15:31
מקווה שאני שואל במקום הנכון...

מי מתעסק עם פילטרים פתוחים חוץ מינוביץ'?

שמתי קרבורטור סוברו בסמי שלי ואני מחפש פילטר מתאים בגובה - אמרו לי (עוד לא בדקתי, אבל אבדוק היום) שהמתקן הרגיל לא טוב כי הוא חונק, אפילו אם אני שם לו בקצה פילטר פתוח כפי שהיה לי עד עכשיו...

אצל ינוביץ' אין את המידה הרצויה...

אשמח לסיוע

מתנצל אם לא קלעתי לפורום הנכון

מורי
05-03-06, 15:52
אכן כשמחליפים לקרבורטור סובארו אי אפשר להחזיר את המכסה המקורי (עניין של זוית כניסת האויר).
יש מספר מכסים שמתאימים.אני יודע על פיז'ו 205.
לגבי פילטר פתוח ממליץ על K&N למרות שקשה להשיג בארץ את כל הדגמים,והמחירים בשמיים.
אם תיתן לי מידות של הפילטר הדרוש אוכל לנסות לעזור.התמורה מהפילטר לא מדהימה,ומתבטאת בעיקר בס"לד גבוה,אך העובדה שהוא רב פעמי שווה את השקעה לטווח ארוך.

GodsFather
05-03-06, 16:07
מידות של מה אתה צריך?

כרגע אני עם פילטר נייר של פיאט 127 עם שתי פלטות מתכת שקימבנו לי שתופסות אותו...

לגבי המידות האחרות... תאמר לי מה למדוד ואמדוד.

אני לא הראשון שהרכיב כזה קרבורטור - מה כל האחרים עשו ?

אני יודע על דוד מדרך השטח שמשפר בדרך כלל עם החלפה של קרב' לכשלי והוא מוכר גם פילטרים פתוחים כאלה...העניין הוא שעד שאגיע אליו יקח זמן (אני עובד...), אשמח לקבל עצות בנושא ואו מקורות של מוכרי פילטרים.

תודה

מורי
05-03-06, 18:50
מידות של מה אתה צריך?

מידות של קוטר הצינור עליו יולבש הפילטר ואיזה גודל פילטר אתה רוצה(ככל שיותר גדול יותר יקר)

מוטקה
06-03-06, 08:52
אתה יכול לפנות לכל חנות גדולה של אביזרי רכב, ולקנות פיטר פתוח.
מה שאני עשיתי זה, לפרק את הבית של הפילטר הישן, אבל להשאיר את הצינור שמגשר בניהם ופשוט
לחבר עליו את הפילטר החדש. אתה יכול לקנות גם צנרת חדשה.

GodsFather
06-03-06, 09:44
אתה יכול לפנות לכל חנות גדולה של אביזרי רכב, ולקנות פיטר פתוח.
מה שאני עשיתי זה, לפרק את הבית של הפילטר הישן, אבל להשאיר את הצינור שמגשר בניהם ופשוט
לחבר עליו את הפילטר החדש. אתה יכול לקנות גם צנרת חדשה.

את זה עשיתי עם הקרב' הישן, לחדש אמרו לי לא לעשות כי זה חונק את הקרב'...

לדעתי זה קצת תמוהה כי מדובר ביניקה ולא באוויר נע ולכן לא צריכה להיות בעיה. היום אני מקווה שיהיה לי זמן לניסוי עם פילטר מחובר לצינור מהצד ואם זה לא יעבוד אז אצטרך לרכוש לי פילטר פתוח "על"...

עדכונים בהמשך.

דרך אגב, עדיין לא ענו לי פה - מה עושים שאר מתקיני הקרב' סוברו בנושא ?

חנן-ג'יפולוג
06-03-06, 09:49
מה שאתה לא עושה, אל תשאב אוויר מתא המנוע ! זה מקום מאובק, וחם, והמנוע רוצה אוויר נקי וקריר.

-->