PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מגיע לא-נבי אליאס?

סולי
09-12-20, 22:34
מעוניין להכניס את הגיפ לצבעי רכב מהכפר א-נבי אליאס... ומעט חושש.
האם יש מישהו מהסביבה של הכפר שמסתובב או מכיר את המקומיים?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Udim
09-12-20, 22:36
אני מהאיזור, מה השאלה בדיוק?

סולי
09-12-20, 22:47
כמה בטוח להשאיר את הרכב שלי שם לפחחות?
בהתחשב שאני רוצה לקפוץ פעם-פעמיים בשבוע כאזרח ישראלי להציץ על ההתקדמות..

Udim
09-12-20, 23:13
כמה בטוח להשאיר את הרכב שלי שם לפחחות?
בהתחשב שאני רוצה לקפוץ פעם-פעמיים בשבוע כאזרח ישראלי להציץ על ההתקדמות..

לגבי הבטוח להשאיר את הרכב, זה שאלה שהיא ספציפית לפחח שאתה עובד איתו אם יש לך המלצות עליו (בדומה לפחח שהיית הולך בתוך הקו הירוק) לדעתי אין עניין שקשור לזה שהוא מעבר לקו הירוק, אם כי קל יותר להעלים רכב גנוב בתוך תחומי הקו הירוק
מבחינת לקפוץ, ברמה הפרקטית אין שום בעיה, הכפר קרוב מאוד למחסום (מעבר אליהו) ובמרחק של רבע שעה מכפר סבא, מבחינת הבטחון אענה לך כפי שאני עונה תמיד לאנשים שמתייעצים על טיול וכדו' מעבר לקו הירוק, בסוף אין לדעת מתי תתיקל באיזה צעיר שטוף מח שהרגע ראה איזה הטפה בפייסבוק ומחפש לנקום את נקמת אל אקצה, וזה לא תרחיש מנותק, בכפר קרוב לנבי א אליאס לא מזמן נדקרו אב ובנו שבאו לרופא שיניים.
אני לא רוצה להפחיד אותך סתם, ואגיד לך שאני על בסיס שבועי מטפל ברכב / עושה קניות / וכדו' בכפרים בסביבה גם בנבי אליאס, אבל יש דברים וכללים שחשוב להקפיד, אני לא לעולם לא יכנס לתוך הכפר עצמו אלא אשאר על הציר הראשי שבו עוברים בשעות היום רכבים ישראלים (כולל צבא ומשטרה) באופן רציף, לא אמצא את עצמי בסיטואציה שאני לבד עם בן אדם בחנות / חדר וכו וכו, ובאופן כללי אני ערני ודרוך יותר לסביבה, והכי חשוב תפעיל שיקול דעת
ספציפית לגבי נבי אליאס, הכפר עד לפני שנתיים היה ממש ממוקם על הציר המרכזי באיזור כך שבאמת היתה שם תנועה ישראלית רציפה, לפני שנתיים בנו כביש עוקף והיום התושבים באיזור לא נוסעים דרך הכפר, אני בטוח שאנשים עדיין נכנסים לטפל ברכב ולעשות קניות. בסוף 99.9 אחוז מתושבי הכפר אנשים טובים שרוצים להתפרנס ולחיות בכבוד כמוני כמוך אבל מספיק משוגע אחד כמו שאומרים....
מקווה שהצלחתי להסביר לך את הסיטואציה בצורה מפוקחת, אני נמנע מלתת המלצה לכאן או לכאן כי אני באמת חושב שעדיף שתבין את מערכת השיקולים ותחליט לבד

אם יש לך נשק אישי הייתי לוקח בצורה מוסלקת (פאוץ' וכדו) ודבר שני אל תשאיר רכב מונע אפילו לשניה, גונבים ככה הרבה רכבים, ירדת מהרכב דומם מנוע קח מפתחות

בונוס, קבל המלצה על הפלאפל על הכביש המרכזי ב 7 שקל אתה סוגר מנה וסודה ואחלה פלאפל

אם תרצה לדבר בע"פ שלח ה"פ

סולי
10-12-20, 00:02
תודה על התשובה המפורטת!
... נמשיך בפרטי..

-->