PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגי כביש

Crabbing
14-12-20, 12:15
צריך להחליף צמיגים לאוטו המשפחתי במידה 225/55R18
המבחר ענק ומשרעת המחיר מרשימה.
מניח שחלקם סיניים ובכל מני רמות.
להלן המותגים הזמינים (לפחות ברשת) במחיר שנראה לי סביר (כמובן שיש יקרים יותר):
Landsail
Ovation
Lanviator
Riken
Farroad
kleber
Falken
cooper
Dunlop

אשמח לעצה לחיוב או לשלילה.

תודה.

איל מ
14-12-20, 12:56
ארבעת האחרונים חברות מכובדות.
פארואוד סינית מאוד נפוצה בציי הליסינג.

Crabbing
14-12-20, 19:22
ארבעת האחרונים חברות מכובדות.
פארואוד סינית מאוד נפוצה בציי הליסינג.

תודה.
למישהו נסיון עם Farroad?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ש01
15-12-20, 11:06
יש חברה בת של גודייר שנקראת פולדה (FULDA, אם אין שגיאים...)
צמיגים מאוד איכותיים וזולים.
התקנתי פעם צמיגי כביש שלהם על גראנד שירוקי רק כי לא היה גודייר במלאי, והפתיעו אותי באיכות ובאורך החיים (למעלה מ-80K ק"מ)

לא מופיעים ברשימה שלך, ממליץ לבדוק

grand
15-12-20, 11:11
תודה.
למישהו נסיון עם Farroad?

Sent from my iPhone using Tapatalkכן, על פולו של הבת שלי היו כאלה, אולי בני שנה, נפיחויות קטנות בדפנות והתנהגות כביש ששופרה פלאים לאחר החלפתם במותג ידוע..
עשה לעצמך טובה, תשקיע עוד כמה שקלים ולך על יצרן איכותי וידוע.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

ש01
15-12-20, 11:48
בכל מקרה,
הצמיגים הם הקשר של המשפחה שלך לכביש...
יהיה האוטו הבטיחותי ביותר, עם מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר ומה לא, בסוף בסוף אם נחסוך על הצמיגים - מה הועילו חכמים?

ההמלצה שכתבתי על סמך ניסיון. צמיגים שנתנו שקט מבחינת אחיזת הכביש שלהם וחיי הצמיג לאורך זמן, אחרי למעלה מ80000 ק"מ החלפתי (פוצצתי צמיג אחד בסיוע של בזנט שבלט באיזה שביל) והחלפתי שוב לאותו המותג. החלפתי את כל ה-4 רק כי עברו 80000 ק"מ ולא כי התייבשו או נשחקו.

Crabbing
15-12-20, 11:58
תודה, לקחתי דאנלופ [emoji106]

אומי5
15-12-20, 12:47
למען שאר הקוראים, אני כבר כמה שנים על מישלין בכל הפרטיות, כבר מזמן לא יקרים והצמיגים שורדים יפה מאוד.

Crabbing
15-12-20, 15:40
למען שאר הקוראים, אני כבר כמה שנים על מישלין בכל הפרטיות, כבר מזמן לא יקרים והצמיגים שורדים יפה מאוד.

טוב לדעת.
זה שיש שמות גדולים שכבר לא רחוקים במחיר מהסיניים הביא אותי לחשוב שאולי יש איזה כוכב סיני עולה שכולם מתקינים ולא ידעתי עליו ומנגד אולי פירמות ידועות שירדו באיכות והמחיר בהתאם.
לכן שאלתי את השאלה המקורית.
לפני כמה שנים בפורסטר שילמתי ים כסף על יוקוהמה.
היום באאוטלנדר שמתי דאנלופ בהרבה פחות.

יואב פולס
16-12-20, 16:56
לא רוצה לבאס אותך, אבל כבר שנים שאין יצרן שקוראים לו dunlop. זה מותג שמיוצר על ידי סומיטומו.
זה לא אומר שהצמיג לא טוב, זה רק אומר שאנחנו לא מבינים באמת את מבנה הבעלויות והמיתוג בעולם הצמיגים.

Crabbing
16-12-20, 17:05
לא רוצה לבאס אותך, אבל כבר שנים שאין יצרן שקוראים לו dunlop. זה מותג שמיוצר על ידי סומיטומו.
זה לא אומר שהצמיג לא טוב, זה רק אומר שאנחנו לא מבינים באמת את מבנה הבעלויות והמיתוג בעולם הצמיגים.

תודה.
בינתיים מרגישים אחלה, נראה איך ישרדו.

איל מ
16-12-20, 17:36

שנאמר:

https://www.youtube.com/watch?v=bifOI4MbHVU&feature=youtu.be

יואב פולס
16-12-20, 19:46
תודה.
בינתיים מרגישים אחלה, נראה איך ישרדו.

ישרדו מצויין. סומיטומו יצרן איכותי.

Crabbing
16-12-20, 19:52
ישרדו מצויין. סומיטומו יצרן איכותי.

תודה

אליאור ק
17-12-20, 08:39
אבא שלי נהג מונית. והוא בדכ שם או קוטיננטל או פירלי והוא טוען שהfalken צמיג מאוד טוב גם ביחס לרעשים וגם מחזיק הרבה זמן ועם אחיזת כביש טובה
ואני חושב שזה יפני. לא?

Crabbing
17-12-20, 09:39
אבא שלי נהג מונית. והוא בדכ שם או קוטיננטל או פירלי והוא טוען שהfalken צמיג מאוד טוב גם ביחס לרעשים וגם מחזיק הרבה זמן ועם אחיזת כביש טובה
ואני חושב שזה יפני. לא?

תודה.
עושה רושם שהם שייכים לסומיטומו גם כן.
לא חפרתי כדי לחפש איפה זה מיוצר.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201217/7f879039d86f2fb588eeaa146824af13.jpg

איל מ
17-12-20, 09:50
אני מציע להתעלם מ"למי זה שייך". זה שחברת שקרכלשהו היא חברת בת או "מבית" חברת שקרכלשהו אחר, לא תמיד יעיד על האיכות.
וזה נכון לכל תחום.
אני לא יכול לייעץ כי אינני צמיגאי, ולא קצין רכב של חברה גדולה.
אני מרכיב או צמיגים של חברות ותיקות ומוכרות או של חברות שיש על הצמיגים שלהן המלצות.

אישית, יצא לי לנסוע מאות אלפי קילומטרים על צמיגי ליסינג. מעולם לא התפוצץ לי צמיג, או שאיבדתי אחיזה באופן מפתיע,
ובכל זאת, על הרכב המשפחתי הפרטי אני מרכיב משהו שאני מכיר (ואמרו כאן כבר מוקדם יותר, צמיגי מישלין נמכרים היום בזיל הזול).

Crabbing
17-12-20, 12:48
אני מציע להתעלם מ"למי זה שייך". זה שחברת שקרכלשהו היא חברת בת או "מבית" חברת שקרכלשהו אחר, לא תמיד יעיד על האיכות.
וזה נכון לכל תחום.
אני מרכיב או צמיגים של חברות ותיקות ומוכרות או של חברות שיש על הצמיגים שלהן המלצות.

אישית, יצא לי לנסוע מאות אלפי קילומטרים על צמיגי ליסינג. מעולם לא התפוצץ לי צמיג, או שאיבדתי אחיזה באופן מפתיע,
ובכל זאת, על הרכב המשפחתי הפרטי אני מרכיב משהו שאני מכיר (ואמרו כאן כבר מוקדם יותר, צמיגי מישלין נמכרים היום בזיל הזול).

במידה שאני צריך מישלן עולים סביב 1,000 שקל לצמיג.
זו מידה די מונפצת.

איל מ
17-12-20, 15:50
לחבר היתה בעיה דומה.
פוקוס סטנדרטית, רק עם צמיגים בחתך נמוך.
כל צמיג אצלו עולה הון, כל פינת מדרכה היא סכנת איבוד צמיג מוחשית ובמילא האוטו לא משמש לשודים.
המלצתי לו לעבור למידה של רמת הגימור הזולה יותר.

Crabbing
17-12-20, 16:08
לחבר היתה בעיה דומה.
פוקוס סטנדרטית, רק עם צמיגים בחתך נמוך.
כל צמיג אצלו עולה הון, כל פינת מדרכה היא סכנת איבוד צמיג מוחשית ובמילא האוטו לא משמש לשודים.
המלצתי לו לעבור למידה של רמת הגימור הזולה יותר.

בדיוק זה.
הארץ מלאה אאוטלנדרים פשוטים בחתך גבוה.
שלנו ״מפוארת״ עם צמיגים בחתך נמוך.
אני בטוח שהשיכוח באוטו בזה פחות טוב מאשר בדגם הפשוט ועוד לא דיברתי על דרכי עפר שאנחנו עושים איתו מדי פעם.

Asaf-a
17-12-20, 19:03
לי יש נסיון מצויין עם קלבר כצמיגים לרכב משפחתי, מבחינה ויזואלית נראו טוב גם אחרי 10000 , התעקשתי להחליף למרות שהפנצר מאכר לא הבין למה להסיר צמיגים שנראים במצב ככ טוב.

Crabbing
17-12-20, 19:14
לי יש נסיון מצויין עם קלבר כצמיגים לרכב משפחתי, מבחינה ויזואלית נראו טוב גם אחרי 10000 , התעקשתי להחליף למרות שהפנצר מאכר לא הבין למה להסיר צמיגים שנראים במצב ככ טוב.

כולכם עונים בשלושה ימים איחור.
גם כן חברים... [emoji2]

ariel-ro
18-12-20, 00:51
https://www.tyrereviews.co.uk/
אתר מעולה להשוואות בין צמיגים.(יש להם גם ערוץ מצוין ביוטיוב שעולים אליו כל המבחנים)
חפשו את הדגם שאתם רוצים(עזבו רגע את המידה) ותכנסו להשוואות בין צמיגים - יש ממש מבחנים השוואתים בין דגמים שונים(מרחקי בלימה על יבש, רטוב וכו')
המומלצים ביותר לרכב פרטי(לא ספורטיבי):
Michelin primacy 4
Continental premiumcontact 6
goodyear efficientgrip perf 2

המחירים של הGOODYEAR סביר מאוד בארץ, וגם המישלין נמכר במחירים סבירים.
לא הייתי מתפשר תמורת כמה מאות שקלות.

Crabbing
18-12-20, 07:04
https://www.tyrereviews.co.uk/
אתר מעולה להשוואות בין צמיגים.(יש להם גם ערוץ מצוין ביוטיוב שעולים אליו כל המבחנים)
חפשו את הדגם שאתם רוצים(עזבו רגע את המידה) ותכנסו להשוואות בין צמיגים - יש ממש מבחנים השוואתים בין דגמים שונים(מרחקי בלימה על יבש, רטוב וכו')
המומלצים ביותר לרכב פרטי(לא ספורטיבי):
Michelin primacy 4
Continental premiumcontact 6
goodyear efficientgrip perf 2

המחירים של הGOODYEAR סביר מאוד בארץ, וגם המישלין נמכר במחירים סבירים.
לא הייתי מתפשר תמורת כמה מאות שקלות.

[emoji106][emoji106]

דרור ברלי
19-12-20, 16:25
:
Landsail
Ovation
Lanvigator
Riken
Farroad
כל אלה "מותגים" סיניים. זה לא אומר בהכרח שזה לא טוב, או גרוע, או מאוד גרוע, או איום ונורא, רק שתדעו.
יש בשוק עוד עשרות רבות של מותגים סיניים, חלקם בעלי שמות מצחיקים יותר וחלקם הרבה יותר.
אין טעם להרחיב על הביצועים שלהם - זה כבר לא מצחיק. בואו ונסכים שלרכב ליסינג שרוב זמנו עומד בפקקים זה בסדר.

kleber
Falken
cooper
Dunlop
אלה מותגים לא סיניים. חלק מהמותגים הנחשבים כמו דנלופ הם היום "מדבקה" כלומר חלק מקונצרן גדול יותר. בכל מקרה הרבה יותר איכותיים מהסיניים.
חלקם גם לא מיוצרים בארץ הולדתו של המקור. תמצאו דגמים של מותגים צרפתים/אמריקאים/גרמנים שמיוצרים במזרח אירופה - רומניה, פולין, סלובקיה וכו'.

מקבול מאוד לחשוב ולאו דווקא בטעות, שכל צמיג מתוצרת מותג אירופי/אמריקאי/יפני ידוע עדיין ייתן אחיזה טובה יותר, מרחקי בלימה קצרים יותר וכו' ובאופן כללי יהיה הרבה יותר טוב מהזבל הסיני. מצד שני הסינים מתקדמים בעקשנות וסוגרים פערים. חלק מהצמיגים עם השמות המצחיקים האלה כבר יודעים לתת עבודה סבירה מאוד בעלות נמוכה לאורך זמן רב.

חשוב מאוד לדעת מה אופי הרכב ואופי השימוש בו ולבדוק באותיות ובמספרים הקטנים שעל הצמיג - מעבר למידה, קוד המהירות והעומס, שימו לב גם לערכי ה-Treadwear.
צמיגי Eco כלומר בעלי הרכב גומי קשה יחסית שמיועדים לחיסכון בדלק ואורך חיים על חשבון אחיזה, יהיו עם ערך Treadwear גבוה.
צמיגים ספורטיביים בעלי גומי דביק שמיועדים למקסימום אחיזה, על חשבון אורך חיים וצריכת דלק, יהיו בעלי ערך Treadwear נמוך יותר. כן, הם גם יותר יקרים וגם נגמרים הרבה יותר מהר. לשים צמיג כזה, נגיד טויו פרוקסס R888 על פריוס או קורולה או פוקוס 1600 אוט' שחייהן עוברים עליהן בפקק?.... הגזמה פרועה. סתם בזבוז. זה דומה לציד יונים עם תותח - אין צורך בזה. כל לנדסייל/אוביישן/לנויגטור/פארואד סיני יעשה את הזחילה בפקק/התנהלות חרטום אל זנב או חיפוש עקר אחר מקום חנייה, בדיוק אותו דבר ובחצי אם לא שליש מהעלות.
אבל כשאני רואה ב.מ.וו חזקה או GTI או לאון-קופרה על צמיגי ECO סיניים?...... אשכרה בא לי לבכות.

בקיצור:
אם זו משפחתומטית/קרוסאובר שדינמיות מהם והלאה וננהגים באופן מתון, אבל נוסעים ק"מ שנתי גבוה = קחו צמיגי Eco.
אם זו הוט-האצ'/רכב ספורטיבי ואתם אוהבים לנהוג מהר בכבישים מפותלים ורוצים כל גרם של אחיזה - תבחרו בצמיג ספורטיבי אמיתי, עם מקסימום אחיזה.

אומי5
27-12-20, 17:25
מישהו נתקל במותג Arivo?
הסיבה היחידה שאני בכלל שואל היא כי הם הוצעו בחינם (חלק מעסקה גדולה) למישהי שנמצאת בבעיה כספית די גדולה.
אישית אני נוטה לנסוע ולפנצ'ר אותם כדי לוודא שיעלו על הרכב צמיגים טובים יותר, אבל קצת מקווה להיות מופתע.
אז יש למישהו נסיון טוב איתם ?

ד ו ר ו ן
27-12-20, 17:30
יש חברה בת של גודייר שנקראת פולדה (FULDA, אם אין שגיאים...)
צמיגים מאוד איכותיים וזולים.

לעצור הכל!
נמצאה האנומליה ביקום.

ד ו ר ו ן
27-12-20, 17:38
וזה נכון לכל תחום.

++
יצא לי לנסוע בפרייבט עם צמיגים סיניים עלומים של150שח.
הצמיגים היו חדשים, ועדיין, החלקות וירטואוזיות בכיכר מושקית.. רכב משייט לרוחב הכביש בגשם.

-->