PDA

צפייה בגרסה מלאה : דו"חות המהירות בזמן סגרים

דרור ברלי
31-12-20, 17:51
המשטרה מפרסמת את נתוני חלוקת דו"חות המהירות בזמן הסגרים (https://www.ynet.co.il/news/article/SkJ4tTdaw#autoplay)

קצת פיקנטריה, המון מספרים....
שלא תטעו, אני ממש לא מצדד בפריעת חוק כזו.

אבל כשכותבים שטויות..... תקראו ותגידו לי בעצמכם - "נהג משאית נתפס במהירות של 194 קמ"ש" - איזה משאית סדרתית בעולם מגיעה ל-194 קמ"ש?.... למיטב זכרוני משאיות כבדות מוגבלות אלקטרונית ל-90 קמ"ש. פחות מחצי הנתון הפנטסטי שהופיע על מסך אקדח הלייזר המשטרתי....
משאיות קלות?... לכמה כבר יגיעו? 120? 130?...
רק לי זה נראה כמו זיכוי בטוח?

נמרוד
31-12-20, 17:56
יכול להיות שהמשאית הזאת היא סילברדו?

בכל מקרה, דיווח יד חמישית מוואי-נט זה לא הראיה שמציגים בבית משפט. האמת כנראה קצת שונה.

ד ו ר ו ן
31-12-20, 18:02
מזכיר לך את חבר הפורום ש״נתפס״ נוסע במהירות מסחררת של כ-140 קמ״ש, עם היילקס אטמוספרי עתיר קמ עייף ועמוס..

המשוטט
31-12-20, 18:03
משום מה הפול טריילרים של העפר עוקפים אותי בכביש 6.....

תאורטית ההגבלה קיימת ....יש עוקף הגבלה

הקלות מגיעות בלחץ ל 120

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

hadtomer
31-12-20, 18:28
בלי לפגוע בכבודו של אף אחד ובטח ובטח שלא בכבודו של הכתב אשר פרסם את הדברים. אבל בתעמולה של משטרת ישראל יש הרבה קשקושים ושטויות. אני אישית לא מקבל את הנתונים האלה כתורה מסיני. כי משטרת ישראל מתנהלת כמו ארגון פשע לכל דבר. ולכן אני ואודי עציון יבדל"א לא מקבלים מהם שום דיוור, אנחנו ממודרים מכיוון שאנחנו "נגד המשטרה". אנחנו לא מוזמנים גם למסיבות עיתונאים שבהן אנחנו עלולים לשאול שאלות לא נעימות.

מעבר לכך, אני אישית מכיר כמה מהנהגים ש"נתפסו במהירות שיא" בימי הקורונה והגיעו לכותרות. כולם ללא יוצא מן הכלל יצאו מזה ואפילו בקלות. זו לא בדייה ולא המצאה. המשטרה מפשלת המון. יסלחו לי טובי בחורינו, אבל לא כל שוטר הוא הממל"ז המדויק ביותר במתנ"א.

ומעבר לכך, אני אדגיש זאת שוב ושוב- אם אתם מחליטים מסיבותיכם להיות עברייני מהירות, אז תהיו עברייני מהירות מוצלחים. אני מכיר ג'יפאים שיודעים לחיות ביום יום עם רכב גיהנום, עקב מנטאליות של "דע את האויב". מדובר במה שבמשטרה מכנים "עבריין איכותי". כלומר אלה שלא נתפסים. יסלחו לי החברים, אבל קל לתפוס את הגאונה התורנית שנוסעת שיכורה ב 200 קמ"ש, או איזה ילד מטומטם שבנה סיאט צ'רוואחה עם טורבו גדול וחמישה סאבוופרים ועושה חראקות עם ג'וינט ביד. הרבה יותר קשה לתפוס את הנהג הממוקד שנוהג על איזה סליפר GTI עם גלאי רדאר טוב בשביל הדבורה, עין אחת על מסך ה WAZE הייעודי עבור דיווחי הלייזר ואפליקציית גיבוי אחת נוספת לגבי מיקומי שוטרים. אני לא אומר שאני חס וחלילה נוסע מהר, אבל כך שמעתי שעושים העבריינים.

Udim
31-12-20, 20:55
בלי לפגוע בכבודו של אף אחד ובטח ובטח שלא בכבודו של הכתב אשר פרסם את הדברים. אבל בתעמולה של משטרת ישראל יש הרבה קשקושים ושטויות. אני אישית לא מקבל את הנתונים האלה כתורה מסיני. כי משטרת ישראל מתנהלת כמו ארגון פשע לכל דבר. ולכן אני ואודי עציון יבדל"א לא מקבלים מהם שום דיוור, אנחנו ממודרים מכיוון שאנחנו "נגד המשטרה". אנחנו לא מוזמנים גם למסיבות עיתונאים שבהן אנחנו עלולים לשאול שאלות לא נעימות.

מעבר לכך, אני אישית מכיר כמה מהנהגים ש"נתפסו במהירות שיא" בימי הקורונה והגיעו לכותרות. כולם ללא יוצא מן הכלל יצאו מזה ואפילו בקלות. זו לא בדייה ולא המצאה. המשטרה מפשלת המון. יסלחו לי טובי בחורינו, אבל לא כל שוטר הוא הממל"ז המדויק ביותר במתנ"א.

ומעבר לכך, אני אדגיש זאת שוב ושוב- אם אתם מחליטים מסיבותיכם להיות עברייני מהירות, אז תהיו עברייני מהירות מוצלחים. אני מכיר ג'יפאים שיודעים לחיות ביום יום עם רכב גיהנום, עקב מנטאליות של "דע את האויב". מדובר במה שבמשטרה מכנים "עבריין איכותי". כלומר אלה שלא נתפסים. יסלחו לי החברים, אבל קל לתפוס את הגאונה התורנית שנוסעת שיכורה ב 200 קמ"ש, או איזה ילד מטומטם שבנה סיאט צ'רוואחה עם טורבו גדול וחמישה סאבוופרים ועושה חראקות עם ג'וינט ביד. הרבה יותר קשה לתפוס את הנהג הממוקד שנוהג על איזה סליפר GTI עם גלאי רדאר טוב בשביל הדבורה, עין אחת על מסך ה WAZE הייעודי עבור דיווחי הלייזר ואפליקציית גיבוי אחת נוספת לגבי מיקומי שוטרים. אני לא אומר שאני חס וחלילה נוסע מהר, אבל כך שמעתי שעושים העבריינים.

מערכת הדבורה עדיין קיימת? לא הוכחה כלא מדוייקת ונפסלה משימוש?

Udim
31-12-20, 21:00
המשטרה מפרסמת את נתוני חלוקת דו"חות המהירות בזמן הסגרים (https://www.ynet.co.il/news/article/SkJ4tTdaw#autoplay)

קצת פיקנטריה, המון מספרים....
שלא תטעו, אני ממש לא מצדד בפריעת חוק כזו.

אבל כשכותבים שטויות..... תקראו ותגידו לי בעצמכם - "נהג משאית נתפס במהירות של 194 קמ"ש" - איזה משאית סדרתית בעולם מגיעה ל-194 קמ"ש?.... למיטב זכרוני משאיות כבדות מוגבלות אלקטרונית ל-90 קמ"ש. פחות מחצי הנתון הפנטסטי שהופיע על מסך אקדח הלייזר המשטרתי....
משאיות קלות?... לכמה כבר יגיעו? 120? 130?...
רק לי זה נראה כמו זיכוי בטוח?

בסך הכל ממשיכים מגמה קיימת של שקרים בתחום

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001240815

https://www.themarker.com/law/1.6865569

גיא
01-01-21, 00:34
תומר. מה היא האפליקציה לאיתור שוטרים ?..

האמת היא שביחד עם השרשור של הגלאי רדאר. אני תוהה. איך אתם מוצאים את השוטרים הללו. שמתחברים מתחת לפנס.
אני עושה בממוצע 3000-4000 קמ בחודש ( כשאין קורונה. ). ואני בקןשי רב רואה ניידות.

אני גם לא נוסע 90 עגול בכביש המהיר.

נפלא בעיני.

אגב מעיון בכתובים. עולה שאותה הנהגת השיכורה. נתפסה גם על 194 וגם על 220 קמש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

kd2
01-01-21, 01:44
מה אתם מגדירים משאיות קלות ?
דוגמאות מאומתות בתחום ה"מסחריות" -
מרצדס ספרינטר, 160+
פיאט דוקטו, 145 +

190 ומשהו....כנראה בדיוני.

איל מ
01-01-21, 06:24
טנדר פולסייז לא מגיע לשם?

דור אריאל
01-01-21, 08:14
תומר. מה היא האפליקציה לאיתור שוטרים ?..

האמת היא שביחד עם השרשור של הגלאי רדאר. אני תוהה. איך אתם מוצאים את השוטרים הללו. שמתחברים מתחת לפנס.
אני עושה בממוצע 3000-4000 קמ בחודש ( כשאין קורונה. ). ואני בקןשי רב רואה ניידות.

אני גם לא נוסע 90 עגול בכביש המהיר.

נפלא בעיני.

אגב מעיון בכתובים. עולה שאותה הנהגת השיכורה. נתפסה גם על 194 וגם על 220 קמש.

אתה גר בצפון לא?
לפחות הכביש 70 יש דבורה באופן קבוע,
כנ"ל על כביש 1 עד ים המלח

גיא
01-01-21, 10:16
אני חי בין חיפה לתל אביב רבתי.

דרור ברלי
01-01-21, 10:47
טנדר פולסייז לא מגיע לשם?

מרצדס ספרינטר 212 ט"ד אני ניסיתי אישית פעם, מזמן. כמעט 150 על השעון, שזה 130-135 אמיתי על הוייז. רכב הדגמה חדש וזה הרגיש כמו הגבלה אלקטרונית לנוכח הקלות בה נצברה המהירות הזו.
היילקס ב-140? אולי אפשרי. היצרן מצהיר 130. גלגל מעט גדול יותר או ירידה קלילה אולי יוסיפו כמה קמ"שים.

בכלל, אל תתייחסו למד המהירות ברכב. הוא נוטה לאופטימיות יתרה ובצדק. תבדקו על GPS. הטנדרים האמריקאיים הגדולים מוגבלים אלקטרונית מהיצרן ל-160 קמ"ש שזה 100 מייל-לשעה עגול. רשמית וגם על GPS בפועל. גם את זה בדקתי.
הרכב יכול לנסוע מהר יותר, המגבלה כאמור אלקטרונית בלבד. אני לא אומר שלא ניתן לפרוץ את זה - ניתן גם ניתן, רבים עשו זאת ואני יודע על כמה. אני יודע אישית על סילברדו שעבר טיפול מנוע קליל, סטייג' משהו, שמשחרר מהסרן האחורי שלו 650 סוסים++ (ביציאה מהקראנק יש עוד איזה 50-100), והוא מתגלגל מעדנות 220 קמ"ש בלי בעיה מיוחדת.

אבל משאיות?... 194 קמ"ש?..... אין מצב. פשוט לא. זה בלבול-מוח שאפילו שופט מסטול לא יאכל. המשאיות היחידות בעולם שנוסעות במהירויות כאלה הן משאיות המירוץ שמתחרות באירופה באליפות משלהן, מירוצים מגניבים ביותר, אגב.

עדיין, הכתב שמפרסם את הבלי המשטרע כלשונם לא עושה שום בדיקה לפני שהוא לוחץ על ה-Enter?...

תומר, תרגיש טוב עם מה שאתה עושה - עיתונאי ש"ממודר" על ידי יחצ"ני המשטרע, כנראה עובד כמו שצריך....
הולך ופוחת הדור, כבר רמזתי את זה כמה פעמים. לנוכח הסטנדרטים החדשים ב"מקצוע", לי כבר מזמן נמאס וירדתי מזה
אתה ואודי האחרונים לבני מינכם.

איל מ
01-01-21, 10:51
בפורדים הצבאיים (הראשונים שהגיעו לפחות) היה קל מאוד להתגבר על ההגבלה.
מגיעים ל110, סוגרים ופותחים סוויץ' תו"כ נסיעה, והנה אתה משוחרר. אין נהג מנהלתי בצבא שלא הכיר את זה.

tom1105
01-01-21, 11:29
מגיעים ל110, סוגרים ופותחים סוויץ' תו"כ נסיעה, והנה אתה משוחרר. אין נהג מנהלתי בצבא שלא הכיר את זה.מי הגאון שחשב על זה?
מגיע לו פרס דארווין

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

יונתןמצפה
01-01-21, 11:40
מגיעים ל110, סוגרים ופותחים סוויץ' תו"כ נסיעה, והנה אתה משוחרר. אין נהג מנהלתי בצבא שלא הכיר את זה.[emoji2359]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

dice2
01-01-21, 11:41
לפי הרבה שנים נתפשתי עם מחפרון (jcb) בשומרון על 71 קמ"ש
הכלי מוגבל ל34 קמ"ש שוקל כ7 טון עם מנוע של 89 כ"ס כך שגם אם תפיל אותו ממטוס אולי תגיע ל45 קמ"ש
בקשה להישפט בצרוף נתוני יצרן והדוח נעלם כלא היה[emoji848]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

ד ו ר ו ן
01-01-21, 11:47
היילקס ב-140? אולי אפשרי. היצרן מצהיר 130. גלגל מעט גדול יותר או ירידה קלילה אולי יוסיפו כמה קמ"שים.
.
איפה אתה חי?
היילקס אטמוספרי עם חצי מליון קמ עמוס בציוד עבודה במישור?

sgill
01-01-21, 11:55
ראפטור מגיע בקלות ל 200 קמ"ש.

איל מ
01-01-21, 11:59
מי הגאון שחשב על זה?
מגיע לו פרס דארווין

תכלס? אם אתה עושה את זה בכביש פתוח כשאין מולך רכבים? לא כזה מסוכן.
בטח שלא יותר מסוכן מלהתעסק עם הפלאפון.

hadtomer
01-01-21, 12:44
מערכת הדבורה עדיין קיימת? לא הוכחה כלא מדוייקת ונפסלה משימוש?

הנה אני - השבוע

https://www.youtube.com/watch?v=40_L4-e3cnM&ab_channel=hadtomer

איל מ
01-01-21, 12:59
תקשיב...
אני מעדיף לקבל דו"ח מאשר הצפצופים האלה.

asafk
01-01-21, 13:06
מגיעים ל110, סוגרים ופותחים סוויץ' תו"כ נסיעה, והנה אתה משוחרר. אין נהג מנהלתי בצבא שלא הכיר את זה.התרגיל הזה 'הפיל' את הממסר של ה ABS והממסר של המגביל מהירות יחד. היה קשה בכל זאת לשכנע נהגים שזה ממש מפגר גם לנסוע מהר וגם בלי ABS...
הפורד שלי, אגב.. היה היחיד ללא הגבלת מהירות...

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Udim
01-01-21, 13:30
הנה אני - השבוע

https://www.youtube.com/watch?v=40_L4-e3cnM&ab_channel=hadtomerוואלה, הייתי בטוח שכל הסמויים האלה עם נהגים בצד הדרך זה רק על התעסקות בפלא

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

דרור ברלי
02-01-21, 11:30
איפה אתה חי?
היילקס אטמוספרי עם חצי מליון קמ עמוס בציוד עבודה במישור?

חצי מיליון ק"מ לא רלוונטי ואתה יודע את זה.
אם המנוע במצב טוב (ואין סיבה שלא יהיה במצב טוב אם טופל היטב).
יש מנועים במצב מזעזע עם 100,000 ק"מ, ויש כאלה שחצי מיליון לא מורגשים עליהם.

עמוס במישור? כתבתי במפורש צמיגים קצת יותר גדולים וירידה קלה. אז המשקל שבארגז הופך למבער אחורי....

אומי5
02-01-21, 12:47
מי הגאון שחשב על זה?
מגיע לו פרס דארווין

אני לא יודע מי חשב על זה, אבל אני זוכר בבירור נהג שלא הבין טוב את ההסבר ופשוט נתן סטארטר רצוף כדי לבטל את ההגבלה... הבנדיקס הזה היה תלוי אחר כך במשרד חימוש.

לפי הרבה שנים נתפשתי עם מחפרון (jcb) בשומרון על 71 קמ"ש
הכלי מוגבל ל34 קמ"ש שוקל כ7 טון עם מנוע של 89 כ"ס כך שגם אם תפיל אותו ממטוס אולי תגיע ל45 קמ"ש
בקשה להישפט בצרוף נתוני יצרן והדוח נעלם כלא היה[emoji848]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
מחפרונים דווקא נוסעים יחסית מהר, אחד ישן של הקיבוץ היה מגיע ל50 לפחות. (60 על השעון)

אבל משאיות?... 194 קמ"ש?..... אין מצב. פשוט לא. זה בלבול-מוח שאפילו שופט מסטול לא יאכל. המשאיות היחידות בעולם שנוסעות במהירויות כאלה הן משאיות המירוץ שמתחרות באירופה באליפות משלהן, מירוצים מגניבים ביותר, אגב.

.
מבחינתם טנדר אמריקאי גדול הוא משאית, ככה הוא ברשיון וככה הוא בכתבה.

מוטי ג.
02-01-21, 13:03
הנה אני - השבוע

https://www.youtube.com/watch?v=40_L4-e3cnM&ab_channel=hadtomerבאיזו מהירות אתה ובאיזו מהירות נוסעת המובילית שעקפה אותך?

hadtomer
02-01-21, 14:10
לכל היותר 70 קמ"ש. עצרתי בצד, שלפתי טלפון, נתתי לנוסע שלי להחזיק את הטלפון- וכל זה כמובן אחרי ההתראות הראשונות. כלומר טווח הגילוי גבוה יותר ממה שרואים בוידאו. להבא אבוא על 180 ואאט לפני הניידת כדי להמחיש כמה אני רציני.

raanan
02-01-21, 15:48
מסקרן אותי אם נזכה לראות מאחת הסדנאות של הביוקר (מעל מליון דולר לרכב בודד),
רכב חמקן ללא חתימת מכ"מ ועם חומרים בולעי קרן לייזר.

רענן

גיא
02-01-21, 17:01
מסקרן אותי אם נזכה לראות מאחת הסדנאות של הביוקר (מעל מליון דולר לרכב בודד),
רכב חמקן ללא חתימת מכ"מ ועם חומרים בולעי קרן לייזר.

רענן

היה פרק שבו ג׳רמי נוסע יותר מהר ממה שהמצלמה רואה. סביב 300 קמ׳ש למיטב זיכרוני הרעוע ..

tallevi
02-01-21, 17:24
הנה אני - השבוע

https://www.youtube.com/watch?v=40_L4-e3cnM&ab_channel=hadtomerזה טוב רק לדבורה?
בנוסף אפליקציית ווייז יעודית ללייזר?
אפשר קישור?

תמיד טוב ללמוד...

טל.

hadtomer
02-01-21, 17:34
זה טוב רק לדבורה?
בנוסף אפליקציית ווייז יעודית ללייזר?
אפשר קישור?

תמיד טוב ללמוד...

טל.

מה קורה טל

קודם כל- זה גלאי וולנטיין 1.

אני ירדתי השבוע לאילת כדי לעשות בדיקת גלאים בגלל שקניתי אחד חדש בהמלצת יואב פולס. במקרה מה שהחבר צילם היה ה"יעף" על הניידת עם הוולנטיין 1. לשמחתי הניידת עמדה באותו מקום המון זמן, אז היה אפשר לחזור ולעשות עליה כמה מדידות טווח. הגלאי החדש שקניתי הוא יונידן R1 והוא מציג יתרון על הוולנטיין בגילוי של הדבורה

https://www.amazon.com/-/he/dp/B073VRKTKS/ref=sr_1_1?crid=36CGUMRQ4XSJU&dchild=1&keywords=uniden+r1&qid=1609601413&sprefix=uniden+r1%2Caps%2C306&sr=8-1

אני אישית מעדיף את הגלאי בשביל הדבורה. בשביל לייזר יש ווייז.

חשוב לציין שגם חברת וולנטיין וגם חברת יונידן משווקות כיום גלאים שהם יותר טובים מהוולנטיין 1 ומהיונידן R1- קוראים להם וולנטיין 2 (יצירתי..............) ויונידן 7R. שניהם באמאזון.

כפי שניתן לראות בסרט- הוולנטיין המיושן תופס את השוטר ממרחק מאוד גדול, בשבילי זה די והותר.

מעבר לכך- כאן יש סרטון שצולם בישראל של היונידן 7R- שהוא מאוד משוכלל ואמור להיות עם טווח הרבה יותר גדול -בכל מקרה קח בחשבון שבישראל המשווקים המורשים דורשים הון . אמאזון עדיף

https://www.youtube.com/watch?v=fCmxjKP9p3k&ab_channel=unidenisrael

tallevi
02-01-21, 18:09
תודה על התשובה.

טל.

OFF-RoaD
02-01-21, 18:49
הפורד שלי, אגב.. היה היחיד ללא הגבלת מהירות...

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

לא מדויק...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

boaz avrahami
02-01-21, 19:16
מה קורה טל

קודם כל- זה גלאי וולנטיין 1.

אני ירדתי השבוע לאילת כדי לעשות בדיקת גלאים בגלל שקניתי אחד חדש בהמלצת יואב פולס. במקרה מה שהחבר צילם היה ה"יעף" על הניידת עם הוולנטיין 1. לשמחתי הניידת עמדה באותו מקום המון זמן, אז היה אפשר לחזור ולעשות עליה כמה מדידות טווח. הגלאי החדש שקניתי הוא יונידן R1 והוא מציג יתרון על הוולנטיין בגילוי של הדבורה

https://www.amazon.com/-/he/dp/B073VRKTKS/ref=sr_1_1?crid=36CGUMRQ4XSJU&dchild=1&keywords=uniden+r1&qid=1609601413&sprefix=uniden+r1%2Caps%2C306&sr=8-1

אני אישית מעדיף את הגלאי בשביל הדבורה. בשביל לייזר יש ווייז.

חשוב לציין שגם חברת וולנטיין וגם חברת יונידן משווקות כיום גלאים שהם יותר טובים מהוולנטיין 1 ומהיונידן R1- קוראים להם וולנטיין 2 (יצירתי..............) ויונידן 7R. שניהם באמאזון.

כפי שניתן לראות בסרט- הוולנטיין המיושן תופס את השוטר ממרחק מאוד גדול, בשבילי זה די והותר.

מעבר לכך- כאן יש סרטון שצולם בישראל של היונידן 7R- שהוא מאוד משוכלל ואמור להיות עם טווח הרבה יותר גדול -בכל מקרה קח בחשבון שבישראל המשווקים המורשים דורשים הון . אמאזון עדיף

https://www.youtube.com/watch?v=fCmxjKP9p3k&ab_channel=unidenisrael

בסרטון רשום R8. דגם לא מוכר לי.
היתרון לכאורה של קניה בארץ היא קובץ מתעדכן למצלמות מהירות. זה טוב ליונידן R3 ו R7 שלהם יש גם GPS

אומי5
02-01-21, 19:24
המשווק של יונידן בארץ הוסיף גלאי ליזר נפרד שמתקינים ליד המספר. בגלל שבפועל הקרן מכוונת לשם. עולה מלא.
אני חושב שלערכה הזו הוא קורא R8IL

LIRON5721
02-01-21, 19:38
הסילברדו מוגבלת ל170 קמ"ש לפי הסקאלה של הרכב, אלא אם כן פתחחו את ההגבלה ואז אני מאמין שהיא יכולה להגיע ל200 קמ"ש וצפונה.

boaz avrahami
03-01-21, 10:54
המשווק של יונידן בארץ הוסיף גלאי ליזר נפרד שמתקינים ליד המספר. בגלל שבפועל הקרן מכוונת לשם. עולה מלא.
אני חושב שלערכה הזו הוא קורא R8IL

בהנתן שלפי מה שאומרים אין זמן תגובה לנהג מול הלייזר אז מה זה משנה?
מעבר לכך שבמרחק של כ 300 מטר האלומה של הלייזר למיטב זכרוני בקוטר של כמטר. ז"א שאם הגלאי מותקן בחלקו התחתון של החלון במרכז זה אמור להספיק לדעתי למשהו שממילא תרומתו נמוכה.

אומי5
03-01-21, 14:43
הם בדרך כלל לוזרים לזירה אחת מרחוק לפני שאתה בטווח כדי לקבל מושג, ואז שוב כשאתה בטווח, המרחק בין הלזירות בהחלט יכול להספיק לך כדי להוריד דרגה במהירות .

מנסיון, גם בלזירה ודאית, המכשיר לא זיהה.

Gilad
03-01-21, 22:54
אפרופו לייזר - הבליינדר עוד פעיל?
לפני כמה שנים טובות הוא הציל אותי מקנסות בהרבה אלפי שקלים

boaz avrahami
03-01-21, 23:20
אפרופו לייזר - הבליינדר עוד פעיל?
לפני כמה שנים טובות הוא הציל אותי מקנסות בהרבה אלפי שקלים

בהחלט פעיל אם כי בישראל אסור בשימוש ועלול לסבך את בעליו בעבירה של הכשלת שוטר.

אומי, ראיתי בסרטוני הדגמה של הגלאי כנגד לייזר צפצוף התראה רציף גם לפני לזירה ישירה וקשר עין בינהם.
האם אלומת הליזר מתפזרת ומתגלה גם בעת לזירה על רכבים בסביבה?

אומי5
04-01-21, 00:04
מניסיוני האישי, היונידן לא רלוונטי ללייזר.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

raanan
04-01-21, 00:06
בהחלט פעיל אם כי בישראל אסור בשימוש ועלול לסבך את בעליו בעבירה של הכשלת שוטר.

אומי, ראיתי בסרטוני הדגמה של הגלאי כנגד לייזר צפצוף התראה רציף גם לפני לזירה ישירה וקשר עין בינהם.
האם אלומת הליזר מתפזרת ומתגלה גם בעת לזירה על רכבים בסביבה?
הקרן יוצאת מהלוזר צרה מאד (מילמטרים בודדים) ובהתאם למרחק ותנאים סביבתיים (איכות האוויר) היא מתפתחת לאלומה ועל המטרה היא בצורת כתם של עשרות סמ'.
אסור להציב על חצובה (אפשרות לפגיעה בעיניים של הנהגים) לכן הכתם "מטייל" לו על החלק הקידמי של הרכב (השוטר מנסה לכוון למשטח ישר כלפיו שזה אזור המספר) וישנה הקפצה ממשטח מכסה המנוע בדומה לסנוקר כמספר אלומות קרניים.
הרבה שוטרים מניחים את הלוזר על אדן הניידת כדיי לקבל יציבות (אין לי מושג אם מותר להם לבצע זאת).

לשאלתך,
כדיי שתקבל התראה ע"י קפיצת הקרן מרכב אחר, השוטר צריך עקרונית ללזור על חלק אחורי של הרכב שלפניך
(כמובן שזה לא הגיוני).
בפועל,
ההתראה המוקדמת היא בזמן טיול הכתם בין נתיבים ועד ההתמקדות על המספר.
בקיצור, שוטר עם פרקינסון מעולה לנהגים ...

רענן

דור אריאל
10-01-21, 20:47
אם כזאת רשימה ( מאיפה בא להם הביבי סיטר..)
למה תוקעים אותנו שעות במחסומים..

132286

איל מ
10-01-21, 21:04
( מאיפה בא להם הביבי סיטר..)

132286

כי כשגם אבא וגם אמא הם עובדים חיוניים ואין מי שישמור על הילדים, אז משלמים (הרבה מאוד כסף) לבייביסיטר (תכלס זאת מטפלת במשרה מלאה ליום מלא) כדי להמשיך לעבוד.

אומי5
10-01-21, 21:09
והן מרשות לעצמן לתקוע מחירים....בלי בושה ובלי למצמץ

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

דור אריאל
10-01-21, 21:18
כי כשגם אבא וגם אמא הם עובדים חיוניים ואין מי שישמור על הילדים, אז משלמים (הרבה מאוד כסף) לבייביסיטר (תכלס זאת מטפלת במשרה מלאה ליום מלא) כדי להמשיך לעבוד.וזה מאפשר לכל ילדה ללכת לאיפה שבא לה ולהגיד שהיא הולכת לעשות ביבי סיטר..

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

איל מ
10-01-21, 22:24
ה"ילדה" שבאה אלינו בת עשרים וחמש, ובמידת הצורך יש מסמכים רשמיים מאיתנו שמעידים על מטרת הנסיעה. מה עושות ילדות אחרות? מענין לי תתחת. אני מקפיד על הכללים בד' אמותיי ואם האחרים רוצים להמשיך עם ריקוד הסגרים וההדבקות, שיבושם להם. שלא יבואו לבכות אחר כך.
מעבר לזה,
אתה מדבר על ילדות? חצי מהפורום כאן בכבודו ובעצמו מפר סגר בשביל להתאוורר. כשרוצים לחרטט שוטר ומכינים סיפור, אין באמת בעיה.
ה"בעיה" מתחילה כשאתה אדם ישר, ומספיק גבר להודות שנתפסת.
(ועל כך אני מוריד את הכובע בפני מי שצריך להוריד בפניו את הכובע. ובלי טיפת ציניות).

-->