PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חוות דעת על Toyo open country AT

הדסופה
05-01-21, 11:41
שלום
הרכב הוא ג׳יפ ליברטי והכיוון הוא צמיגי AT , מידה 225/75/16
הטויו AT זמינים במחיר לא רע ונראה , לפי אתרים בחול, שהם בעלי עליונות מבחינת אורך חיים אבל גם קשים יחסית ( מתאימים לרכבים כבדים ? )
האם מישהו התנסה בפועל, עם איזה רכב ויכול לספק חוות דעת לגבי שטח בתנאים שונים וכביש ?

הד

Sent from my iPhone using Tapatalk

avikkllk
05-01-21, 12:32
יש לי בסוזוקי,
מבסוט מהם מאודhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20210105/8c56065941c477d17d2156de3e58ca89.jpg

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk

assafy
05-01-21, 13:21
היו לי על פאת'פיינדר.
פרופיל at לא אגרסיבי, דומה לזה של מקסיס 771. יותר עמידים מהמקסיס ובסך הכל צמיגים טובים ולא סבלתי מפנצ'רים או קריעות.
שוב חוזר שהפרופיל לא אגרסיבי ואם יש אפשרות לbf ko2 אז עדיף בהרבה.
נראה לי שהדופן הקשה יותר רלוונטי לשטח מלא (וזה מה שיש לי כיום).

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

מיכה100
05-01-21, 13:43
היו לי מתישהו על הדיסקו 2. מצויינים בכביש, ממש לא מרשימים בשטח, כולל אבן חדה שנכנסה בדופן והשמידה צמיג חדש על דרך מדברית פשוטה.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

איל מ
05-01-21, 14:39
לי יש אותם כבר מספר שנים שעדיף לא לציין כי זה לא מקצועי, וההתרשמות היא דווקא אחרת.
בשטח(כולל בוץ) הם סבירים לחלוטין, בהתחשב בפרופיל הלא אגרסיבי שלהם, ואצלי הם גם שרדו בגבורה חיכוכים עם אבנים בדופן.
בכביש הם אחלה.
ההשוואה שלי היא לאסה, מקסיס ופירלי בעלי פרופיל דומה, שהיו לפניהם.
הייתי שמח אם היתה לי אפשרות להשוות אותם לbf, אבל לצערי אין אותם במידה החוקית של הדיסקו (אלא אם יורדים במידה).

גילוי נאות, אני לא מוריד הרבה אוויר בשטח, נוסע על אזור ה23 קדימה, ו25 אחורה.

צחי66
05-01-21, 14:39
היו לי על הטנדר טרייטון עד לפני שנתיים. זוכר לפחות שלוש פעמים ביקור בפנצריה.
נראו מאוד יבשים בסוף דרכם.
בשטח אחיזה סבירה בלבד בהשוואה ל BF AT.

מיכה100
05-01-21, 14:57
שלום
ונראה , לפי אתרים בחול, שהם בעלי עליונות מבחינת אורך חיים אבל גם קשים יחסית ( מתאימים לרכבים כבדים ? )
שים לב ש Toyo Open Country זו משפחה שלמה של צמיגים, החל מרגועים מאוד ועד סופר אגרסיביים.
יש מצב שהצמיג שקראת עליו חוות דעת זה ממש לא הAT המדובר.

omri_t
05-01-21, 17:16
הם עם פרופיל מאוד עדין. כמעט כביש.
כך שנועדו לטעמי שלא מייעד אותם לטיולים רציניים בשטח.

ככלל צמיג טוב. מחזיק מעמד יפה ולא מרעיש.

היו לי על כמה רכבים.

לשטח אני מחזיק סט אחר.

איל מ
05-01-21, 17:27
הם at. ודומים מאוד לרוב צמיגי הat. (ודווקא הbf עלשלל חיקוייו, הם החריגים, עם פרופיל קרבי מהמקובל).

דרור ברלי
05-01-21, 19:29
היו על הג'ימני-הדגמה הירוק האוטומטי שבילה אצלי הרבה מאוד סופ"שים ואמצ"שים.
נראו צרים מאוד למידה שלהם (195/80R15) אבל עשו אחלה עבודה. אחיזה טובה ועמידות מצויינת. לא ריחמתי על האוטו הזה, והם אף פעם לא אכזבו.

עכשיו על הג'ימני הלבן הידני "שלי" (שלי שני סופ"שים/אמצ"שים בכל חודש), יש ג'נרל גראבר AT. הם נראים יותר אגרסיביים ויותר רחבים. שוב - רק בתחושה ולמראית עין. גם הם מצויינים.

ברק לוי1
05-01-21, 22:20
לי יש אותם כבר מספר שנים שעדיף לא לציין כי זה לא מקצועי, וההתרשמות היא דווקא אחרת.
בשטח(כולל בוץ) הם סבירים לחלוטין, בהתחשב בפרופיל הלא אגרסיבי שלהם, ואצלי הם גם שרדו בגבורה חיכוכים עם אבנים בדופן.
בכביש הם אחלה.
ההשוואה שלי היא לאסה, מקסיס ופירלי בעלי פרופיל דומה, שהיו לפניהם.
הייתי שמח אם היתה לי אפשרות להשוות אותם לbf, אבל לצערי אין אותם במידה החוקית של הדיסקו (אלא אם יורדים במידה).

גילוי נאות, אני לא מוריד הרבה אוויר בשטח, נוסע על אזור ה23 קדימה, ו25 אחורה.

איתך לגמרי. נסעתי עליהם גם בגרנד ויטארה וגם בדיסקו 2. מאוד מרוצה בכביש וסבירים בשטח עד רמה של בינוני +
במשך 3.5 שנים 2 פנצ׳רים, בשני המקרים מניח שגם צמיגים יותר קרביים היו נכנעים.

הדסופה
06-01-21, 14:59
תודה חברים על המידע
[emoji106][emoji106][emoji106]
כמו תמיד החוויות לא זהות בין משתמשים שונים
( נכון לעוד חומרים ... )

הד

-->