PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לשביל קליל בגולן

hadtomer
08-01-21, 16:40
היי.

בשבוע הבא מטעמי עבודה אצטרך להיות בגולן. אני לא עם הרכב שלי אלא עם סתם קרוס אובר כפול הנעה דרדעלע. אשמח להמלצה לשביל ראוי וקליל עם עדיפות לנוף.

Eyall712
08-01-21, 16:48
ציר הנפט - התחלה בקלע אלון

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

erezgur
08-01-21, 17:04
ציר הנפט - התחלה בקלע אלון

אם באמצע השבוע - סכנת שטחי אש!

בדרום רמת הגולן:
אתה יכול לטפס מאנדרטת הטייסים התורכים ליד האון אל בריכת שוירח ולהמשיך עד למעלה (תותחי נברון) לכביש מחמת גדר לאפיק.
אפשרות אחרת לעלות בדרך לבני יהודה הישנה ומשם לתצפית היפה (מצפה אופיר)
אם זה ממש פרייבט - הכביש המשובש העולה לסוסיתא + ביקור במקום מומלץ.

דרור ברלי
08-01-21, 17:10
מגבעת יואב למצפה אופיר.

או להיכנס מכביש 98 בכביש המשובש שאין לו שם ומספר שחוצה את נחל מיצר ומגיע לעין אי"ה

או מכביש 98 מערבה לנברונים ולעין עקוב - אם לקרוסאובר-גרוטאה יש מרווח גחון סביר, משם אתה יכול לנסות לרדת (בזהירות) דרך עין שוירח לאנדרטת הטייסים הטורקיים ולכנרת.

הנוף מובטח.

- - - Updated - - -

אם באמצע השבוע - סכנת שטחי אש!

בדרום רמת הגולן:
אתה יכול לטפס מאנדרטת הטייסים התורכים ליד האון אל בריכת שוירח ולהמשיך עד למעלה (תותחי נברון) לכביש מחמת גדר לאפיק.

זה קרוסאובר. העליה מהכנרת לבני יהודה הישנה ומצפה אופיר לא מומלצת לכאילו-ג'יפים. גם מהאנדרטה לנברונים יש קטעים שיכולים לעשות חיים קשים לקרוסאוברים. סכנת פנצ'רים ונזקי פגושים וגחון.

hadtomer
09-01-21, 07:17
תודה דרור. כמו תמיד, אתה קולע בול על המסלולים. אני אעלה מהטייסים התורכים-אני זוכר גם מעיין בדרך (עין שויח).

לגבי בני יהודה-בהמשך של העליה יש שם למיטב זכרוני כמה אבנים שיעשו רע מאוד לקרוס אובר דרדעלע

חנן-ג'יפולוג
09-01-21, 08:27
גיר רובוטי, תומר?
ניסיתי לעלות את העליה המדוברת לשוירח עם המשפחה עם הקונה אבטיפוס הראשונה שהגיעה לארץ. לא עברו עשר שניות מההצלבה הראשונה ונדלקו לי נורות game over על לוח השעונים. פרססנו לכנרת.

זו ממש לא עליה קשה, אבל השילוב של רכב נמוך שצריך להיזהר לא לשרוט לו את הפלסטיק, מהירות איטית כדי לא לפגוע, וזוג מצמדים יבשים שמחליקים בזחילה, לא עובד. למי שיבוא מהר לא תהיה בעיה כזו.

ברק לוי1
09-01-21, 09:06
תודה דרור. כמו תמיד, אתה קולע בול על המסלולים. אני אעלה מהטייסים התורכים-אני זוכר גם מעיין בדרך (עין שויח).

לגבי בני יהודה-בהמשך של העליה יש שם למיטב זכרוני כמה אבנים שיעשו רע מאוד לקרוס אובר דרדעלע

לא הייתי מנסה לעלות עם קרוס אובר דרדלה מאנדרטת הטייסים לשווירח. אם תתעקש אולי תצליח, אבל פוטנציאל הנזק גדול מידי!
הובלתי שם טיול רכבים רכים (הונדה CRV) בירידה, עוד סביר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

erezgur
09-01-21, 09:08
בדרום רמת הגולן:
דרור וחנן צודקים - לא הפנמתי מספיק את ההערה על קרוסאובר דרדלה בפתיחת השרשור. אני מסיר את ההמלצה על שתי העליות המשמעותיות יותר (גם העליה מהטייסים התורכיים וגם העליה לבני יהודה הישנה - שתיהן אפשריות לגמרי לרכב שטח 4X4 סביר, אבל לא הייתי עולה אותן עם קרוסאובר נמוך וכו').

רונןש
09-01-21, 09:11
לפני חודשיים עליתי מהתורכים למבוא חמה.
עד המעיין נראה לי שלא תהיה בעיה, אבל אחרי שוירח יש עלייה עם הצלבות עמוקות. לא משהוא שהיתי חושב לעלות עם האאוטבק(אפילו לרדת לא ממש)חבל עליו
רונן

דרור ברלי
09-01-21, 09:43
לסובארואים לא קל שם אבל הם מתגברים.
מי שנתקע לי שם בגדול זה דווקא סילברדו - כמקובל במחוזות ה-IFS של GM (וגם איסוזו), הוא עיקם חזק זרוע היגוי....

RBRB
09-01-21, 23:08
את העליה לשוירח עשינו עם פורסטר בקלות.

דווקא העליה לבני יהודה הייתה מאתגרת לפורסטר (יום אחרי גשם רציני).

dorbh
10-01-21, 12:22
אם בא לך שביל עפר עם נוף וללא כל אתגר - אחרי מחניים (לכיוון מזרח) כנס לשביל הירדן ההררי, רק לגשר לקצת תצפית זרימה, תמשיך עם הנוף עד אלמגור ושם תוכל לרדת בשביל המשובש כמעט עד המים של היובלים הרגועים של מהירדן.

-->