PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם גם אתם חווים תקיעות בסלקום TV

מוטי ג.
09-01-21, 22:12
אז כמו בכותרת, לאחרונה זה בלתי נסבל.
החלפתי ממיר ישן בחדש וזה רק החמיר.

האם זה רק אצלי?

assafy
09-01-21, 22:33
אז כמו בכותרת, לאחרונה זה בלתי נסבל.
החלפתי ממיר ישן בחדש וזה רק החמיר.

האם זה רק אצלי?יש מידי פעם. לפעמים זה ממש גרוע ומטריף ואני אומר שאני חייב להיתקשר אליהם ואם לא מסדרים אז להתנתק, אבל אחר כך זה נרגע ואני שוכח מזה עד הפעם הבאה...

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

ד ו ר ו ן
09-01-21, 22:46
לא.
הבנתי שזה מאד תלוי גיאוגרפית.

מוטי ג.
09-01-21, 23:11
תודה!
בממיר הקודם, שהיה בן 3 וקצת, והוחלף השבוע כי הוא פשוט לא הגיב, גם הוא וגם השלט התעייפו כנראה, היה גם חיבור לאנטנה עידן פלוס שהותקנה בארון התקשורת בבית.
בממיר החדש שיאומי, אין חיבור לאנטנה, אז חיברתי אותה ישירות לtv כי ראיתי נינג'ה ישראל בקיטועין, ראיתי מישהו מתחיל מסלול, תקיעה והופ סוף מסלול. כל מה שקרה בדרך נתון לפרשנות ודמיון שלי.

מרגיז.
בדקתי גם באפליקציה בנייד, אותו דבר.
גם בחיבור ויפי וגם ללא,אז זו לא בעיית תשתיות,למרות שבדיקת מהירות גלישה הראתה תוצאות של 30 mbps (אמור להיות 100, בד"כ יש בין 50 ל 70)

אתקשר מחר בבוקר לסל כלום (לא טעות כתיב)

mugi8675
09-01-21, 23:19
מוזר. אני מהאזור שלך (כרכור) על תשתית רשת של הוט (בלבד, ספק בזק בינ״ל) עם מנוי סלקום. הסלקום מגמגם, יתכן שבנפרד מבעיות הרשת ,אבל בבטחון מלא אני יכול לומר שתשתית הוט, גם על 200MB מגמגמת. בדקתי את לוג הנתב ושיש שם עדויות (לעיתים) על נפילות. על איזה רשת אתה?

מוטי ג.
09-01-21, 23:24
סיבים של הקיבוץ, ספק טלראן לדעתי הם מחוברים לפרטנר איך שהוא, וככל הנראה תשתית בזק.

מוטי ג.
09-01-21, 23:38
בדקתי שוב עכשיו, עם הכבל שנכנס לממיר ומחובר ישירות למודם, יש לי 100 סימטרי בבדיקה במחשב.
אז הבעיה לא בתשתיות, זה מסתדר עם הממצאים שראיתי בטלפון

raanan
10-01-21, 00:31
מוזר. אני מהאזור שלך (כרכור) על תשתית רשת של הוט (בלבד, ספק בזק בינ״ל) עם מנוי סלקום. הסלקום מגמגם, יתכן שבנפרד מבעיות הרשת ,אבל בבטחון מלא אני יכול לומר שתשתית הוט, גם על 200MB מגמגמת. בדקתי את לוג הנתב ושיש שם עדויות (לעיתים) על נפילות. על איזה רשת אתה?
אצלנו בקציר בורחים מהדרעק הזה שנקרא הוט.
כשמריצים בדיקות מהירות אז התוצאות יפות.
הבעיה שאין יציבות ויש ספייקים של ניתוק.
עדיף ADSL איטי אבל יציב.

הסטרימר של שיואמי זול ולא סתם, יש לו גם בעיות של איבוד WIFI מידיי פעם.
אני חברתי מתאם LAN TO USB (https://www.ebay.com/itm/Ugreen-3-Ports-USB-3-0-Gigabit-Ethernet-Lan-RJ45-Network-Adapter-Hub-to-1000Mbps/152201585121?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3A IT&_trksid=p2060353.m1438.l2649) ומצד הסטרימר נפתרו הבעיות.

רענן

מוטי ג.
10-01-21, 00:34
הוא מחובר עם Lan to usb למודם

mugi8675
10-01-21, 14:32
בגלל שאני תלוי ברשת לפרנסתי (יש לי כמה סטארטאפים) אני חייב חיבור מהיר והוט פשוט היחידים שמספקים חיבור מהיר באיזור. הציוד מחובר דרך מכשירי מוקה (moca), כלומר משקע רשת במודם כבלים למכשיר מוקה המחובר לכבל קואקס שמחובר למוקה בצידו השני לרכזת באמצעות כבל רשת. ובכל זאת, אני חווה נפילות רשת בשעות העומס (ולפעמים גם ביום). הוט, אגב, זה לא שידור סימטרי, וה- upload איטי, אבל זה מה שיש.

את המוקות קניתי בסין בעלות סבירה מאוד. לא מעוצבים כמו אלו של לחברות הטלויזיה ברשת (גם כזה יש לי) אבל אמינות יותר מהן.

Yohay
27-01-21, 23:44
סיבים של הקיבוץ, ספק טלראן לדעתי הם מחוברים לפרטנר איך שהוא, וככל הנראה תשתית בזק.

מפתיע מה שאתה כותב...
אצלי גם יש סיבים דרך טלראן, וזה עובד מעולה

אנחנו רואים סלקום עם סטרימר של שיאומי שמחובר בווי פי ועובד שגעון

בדקת עם התמיכה של טלראן?
לפעמים הם מעדכנים גרסא למכשיר CTS וזה פותר את הבעיות

יוחאי

מוטי ג.
28-01-21, 00:00
טלראן מאשימים את פרטנר שהם הספק.
ואולי הכל זה עומס בגלל הסגרים.

-->