PDA

צפייה בגרסה מלאה : השבוע הוצג ג'יפ חדש והעולם שותק

hadtomer
12-01-21, 19:30
השבע הוצג דגם חדש של ג'יפ- הגראנד צ'רוקי L.

https://www.jeep.com/all-new-grand-cherokee-3-row.html

למי שלא מכיר, זה גראנד אבל גדול. בעצם זה הקומאנדר החדש, אם אפשר לקרוא לזה כך. המפרט מבהיר היטב שזה סוג של מתחרה של פורד אקספלורר אבל עם LOW.

בימים כתיקונם הופעת ג'יפ חדש - של JEEP- מייצרת כאן שפע של ויברציות. הפעם לא אוזכרה אפילו.

אני תוהה האם אלה הם פני הדברים ומה זה אומר עלינו, על המוצר ועל העובדה שתכלס גם אני חושב פה ושם על קומאנדר שיהיה מכוער כמו הלילה והמי כמו הגיהנום..... אבל תכלס- אלה רכבים שכנראה שממש מתרחקים מהשטח. גם עם שדרוגים, כנראה שזה לא בהכרח בנוי למה שאנחנו אוהבים.

tom1105
12-01-21, 19:35
כולם כאן מפחדים לומר שהוא פשוט יפיוף...

רכב אמריקאי עם כל היתרונות והחסרונות שלו

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

six 4 life
12-01-21, 19:48
הלינקולן של ג'יפ

grand
12-01-21, 20:02
העניין זה שהוא לא כל כך מעניין, אותם מנועים של ה wk2 פלטפורמה זהה של מתלים נפרדים עם הילוך כח ובקרת אחיזה יעילה, הפנים יפה יפה, החוץ.. לא משהו לטעמי, ה wk2 יותר יפה.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

איל מ
12-01-21, 20:45
השבע הוצג דגם חדש של ג'יפ- הגראנד צ'רוקי L.

https://www.jeep.com/all-new-grand-cherokee-3-row.html

בימים כתיקונם הופעת ג'יפ חדש - של JEEP- מייצרת כאן שפע של ויברציות. הפעם לא אוזכרה אפילו.
.

אולי לא הבנתי משהו.
אתה לא כתב רכב, בעוד אנחנו סתם בני תמותה?
את ההערה הזאת אנחנו צריכים להפנות אליך, ולא להיפך.

nirs
12-01-21, 20:57
למען האמת, אין לי הרבה מה להגיד...
בארה״ב, יתקבל בהתלהבות ע״י נשות ה- pta.

אצלינו רוצים לראות אותו בשטח.
על פניו יש לו את המערכות הנדרשות, אבל לפחות מהתמונות, זוויות הגישה, בטן והנטישה לא משהו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yovavz
12-01-21, 20:59
אולי לא הבנתי משהו.
אתה לא כתב רכב, בעוד אנחנו סתם בני תמותה?
את ההערה הזאת אנחנו צריכים להפנות אליך, ולא להיפך.דווקא התפרסמה שלשום כתבה בקבוצת העיתון של הנ"ל
https://m.ynet.co.il/articles/58714650
יכול להיות שההתעלמות הרועמת והמחסור בוויכוח על יעילות הפרונט ספיישל של הקנדידט בטיפוס מדרכות פיתה אותו לנסות בכל זאת להפיק פה תגובות

איל מ
12-01-21, 21:07
אותי יותר מעניין הדימקס שהתחילו לפרסם גם בארץ. נעילת דיפרנציאל. מתי השוואתי ראש בראש בין הטוען לכתר לבין האוחז בכתר?

idan10
12-01-21, 21:40
אותי יותר מעניין הדימקס שהתחילו לפרסם גם בארץ. נעילת דיפרנציאל. מתי השוואתי ראש בראש בין הטוען לכתר לבין האוחז בכתר?

דרוש מבחן.
אגב, שמתי לב שהנעילה מגיעה רק בדגמים הבכירים.

hadtomer
13-01-21, 06:59
אולי לא הבנתי משהו.
אתה לא כתב רכב, בעוד אנחנו סתם בני תמותה? .
לשמחתי אני עוסק בכל מה שקשור בכלכלה ובאוטוטק. כל מה שקשור לדגם הוצג, קופי פייסט מנוע וכו זה לא קשור אלי, אלא אם באמת יש לי שתי דקות פנויות וזה מדליק אותי. אבל באמת, אני מתכוון שיש כאן משהו חדש שבעבר היה מייצר כאן שפע של ציפיה- גם חשיבה על מה יהיה בשוק המשומשות. עכשיו זו בעיה עבור כולנו. בפועל נוצר סוג של חור דגמים - מעין עקומה שהפיק שלה נמצא באזור 2002 והדעיכה מגיעה פלוס מינוס ל2010 . כיום אם יש לך צורך בבניית רכב 7 מקומות שיהיה לא יפני-התשובה היא "קומאנדר הכי חדש שיש". אבל הקומאנדר הולך ומזדקן. כמו כל דבר. ל WK2 מתייחסים כאן, בצדק או שלא בצדק, כרכב שלא יורדים לשטח קשה. רכב כזה, כנראה לא יראה שטח. אפילו הצ'רוקי החדש-דרור כתב עליו מה דעתו. בפועל, מה שזה אומר זה שהיצע הדגמים מכתיב דעיכה של כל התחביב או נסיגה לתחזוקה של רכב ישן-או מרדף אחרי רכבים שהגיעו לישראל ביבוא לא סדיר, ר ערך FJ. כמובן, יש רכבים כמו ברונקו, אבל זה נורא נקודתי. אלא אם נאמר עוד 5 שנים לכולם יהיה היילקס או רנגלר. אבל אלה לא בהכרח הרכבים שכל אחד כאן היה בוחר, לא תקציבית ולא מבחינת איכות נסיעה.

Juv
13-01-21, 07:52
לשמחתי אני עוסק בכל מה שקשור בכלכלה ובאוטוטק. כל מה שקשור לדגם הוצג, קופי פייסט מנוע וכו זה לא קשור אלי, אלא אם באמת יש לי שתי דקות פנויות וזה מדליק אותי. אבל באמת, אני מתכוון שיש כאן משהו חדש שבעבר היה מייצר כאן שפע של ציפיה- גם חשיבה על מה יהיה בשוק המשומשות. עכשיו זו בעיה עבור כולנו. בפועל נוצר סוג של חור דגמים - מעין עקומה שהפיק שלה נמצא באזור 2002 והדעיכה מגיעה פלוס מינוס ל2010 . כיום אם יש לך צורך בבניית רכב 7 מקומות שיהיה לא יפני-התשובה היא "קומאנדר הכי חדש שיש". אבל הקומאנדר הולך ומזדקן. כמו כל דבר. ל WK2 מתייחסים כאן, בצדק או שלא בצדק, כרכב שלא יורדים לשטח קשה. רכב כזה, כנראה לא יראה שטח. אפילו הצ'רוקי החדש-דרור כתב עליו מה דעתו. בפועל, מה שזה אומר זה שהיצע הדגמים מכתיב דעיכה של כל התחביב או נסיגה לתחזוקה של רכב ישן-או מרדף אחרי רכבים שהגיעו לישראל ביבוא לא סדיר, ר ערך FJ. כמובן, יש רכבים כמו ברונקו, אבל זה נורא נקודתי. אלא אם נאמר עוד 5 שנים לכולם יהיה היילקס או רנגלר. אבל אלה לא בהכרח הרכבים שכל אחד כאן היה בוחר, לא תקציבית ולא מבחינת איכות נסיעה.

כאחד שקנה קומנדר לא מזמן בשביל לטייל עם חמישה ילדים - הכל נכון.
רק שזה כנראה לא באג אלא פיצ'ר של "המערכת"...לכמה משפחות כיום בעולם המערבי יש יותר מ-2 ילדים (ועוד כאלה שירצו לטייל)?
בשביל להסיע חברים של הילדים לחוג או בילוי לא צריך יכולות שטח, רק מרווח פנימי, מחזיקי כוסות וכמה שיותר מסכים.

Crabbing
13-01-21, 09:04
רנגלר 7 מושבים יכול להיות מגניב, משום מה הם לא הולכים על זה.
אם ייראה דומה ל JK Africa Concept בכלל טוב.
מי שלא ישתמש במושבים האחוריים ידע מה לעשות עם נפח המטען הנוסף.

ש01
13-01-21, 09:11
רנגלר 7 מושבים יכול להיות מגניב, משום מה הם לא הולכים על זה.
אם ייראה דומה ל JK Africa Concept בכלל טוב.
מי שלא ישתמש במושבים האחוריים ידע מה לעשות עם נפח המטען הנוסף.

היה ניסיון אי שם ב 2008/9 של תע"ר לייצר "סופה 3" 10 מקומות.
היה רכב מגניב לאללה, שבשלב מסויים היה תקוע אצלם במחסן (ולא הסכימו/יכלו למכור לי...).

גיא
13-01-21, 09:27
תכף נגיע ל טרופר 1999 עם דרופ קיט או גראנד דאסטר לימיטד XL .. ויאללה לשרשור פנטזיות הבא :)

hadtomer
13-01-21, 10:48
גראנד דאסטר לימיטד XL .. :)

לשרשור הציטוטים הגדול.

Crabbing
13-01-21, 10:50
תכף נגיע ל טרופר 1999 עם דרופ קיט או גראנד דאסטר לימיטד XL .. ויאללה לשרשור פנטזיות הבא :)

אתה סתם קטן אמונה, יש להם כבר שילדה מוארכת (גלדיאטור) וזה אוטו לגו גם ככה [emoji13]

sgill
13-01-21, 11:19
היה איזכור בוואינט כפי שכבר נכתב.

אגב, גם קומפאס היברידי הוצג ולא היה עליו דיון (וטוב שכך..) מצבר שמספיק לכ-30 ק"מ אבל מוסיף כמעט 300 ק"ג (4 מבוגרים) קבוע בתוך הג'יפ גם שהמצבר מזמן נגמר ונוסעים על הבנזין עם המעט כוחות סוס שיש לו לבד. ואם מצרפים את המשפחה זה כבר כמו 8 אנשים ברכב...

ולעתיד: לדעתי עוד 15-10 שנים מה שישאר פה לשטח הם:

כחדשים: רנגלר, ברונקו, ג'ימני ודיפנדר וטנדרים חדשים (ואולי אם ייבאו את החיקוי הבריטי לדיפנדר הקודם) טוב נו... לנדקרוזר

כמשומשים: יפניות שחוטות, רנגלר, כמה האמרים H3 שמורים וטנדרים משנתונים מתקדמים ו... לנדקרוזר והפאג'רו שהייצור הופסק.

כאספנות: סיסקסים אלמותיים, סופות (שלא התאסלמו) ומשוגעים לדבר עם ג'ימני דור קודם או סמוראי

אבל זה נכון להיום. אחרי שחידשו את הברונקו והכניסו המי לרנגלר, אולי יהיו עוד כמה יצרנים שיראו כי טוב וירצו נתח מהשטח. הפטרול אולי חוזר..

ואולי כשהחשמליות ישלטו בעולם הרכב תבוא יצרנית חדשה עם מנוע חשמלי נפרד לכל גלגל ומחשב שיודע יותר טוב מכולנו לאיזה גלגל להעביר (בעצם לא להעביר אלא להפעיל) את הכח.

ובינתיים אנחנו בסגר כך שלא משנה מה יש לך בחנייה - הוא עומד !

ש01
13-01-21, 13:44
ולעתיד: לדעתי עוד 15-10 שנים מה שישאר פה לשטח הם:

כחדשים: רנגלר, ברונקו, ג'ימני ודיפנדר וטנדרים חדשים (ואולי אם ייבאו את החיקוי הבריטי לדיפנדר הקודם) טוב נו... לנדקרוזר

כמשומשים: יפניות שחוטות, רנגלר, כמה האמרים H3 שמורים וטנדרים משנתונים מתקדמים ו... לנדקרוזר והפאג'רו שהייצור הופסק.

לגבי הדיפנדר, מהסרטונים שראיתי, הוא כבר לא שונה בהרבה מהגראנד שירוקי או הדיסקו. כבר לא בליגה של ג'מני/רנגלר/ברונקו.

איל מ
13-01-21, 16:44
אל תאמין לסרטונים.

אבל תומר צודק.
לאנשים נורמאלים שרוצים שטח יש היום או רנגלר בן כמה שנים, או לנדקרוזר בן כמה שנים (בואו בשביל רוחב הלב נכניס גם פאג'רו מהדור האחרון) וטנדרים.. כל השאר יהיו רכבים שקשה מאוד להשיג או לתחזק.
הפאג'רו בקרוב גם יהיה נבלות ישנות, ואני מתאר לעצמי שגם את הליין של הלנדקרוזר ישנו מתישהו.

nirs
13-01-21, 16:49
אל תאמין לסרטונים.
.

למה לא?

היות והשתתפתי במבחן של הדיפנדר החדש אני יכול להעיד שהסרטים בהחלט מייצגים.

איל מ
13-01-21, 17:28
כי אני מניח שברוב הסיטואציות דיפנדר חדש (תקין- ופה קבור הכלב) יהיה עביר יותר מגימני חדש תקין (לא מתייחס לג'ימני שעבר שיפורים).

תומר ב
13-01-21, 17:36
כאספנות: סיסקסים אלמותיים, סופות (שלא התאסלמו) ומשוגעים לדבר עם ג'ימני דור קודם או סמוראי

שכחת היילקס עד 97.
יש לא מעט שכבר מריחים את שינוי הסטטוס

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

nirs
13-01-21, 18:34
כי אני מניח שברוב הסיטואציות דיפנדר חדש (תקין- ופה קבור הכלב) יהיה עביר יותר מגימני חדש תקין (לא מתייחס לג'ימני שעבר שיפורים).

יכול להיות מבחן משעשע...

איל מ
13-01-21, 18:55
מאז ומתמיד אושיות רשת השתעשעו בלהראות איך רכב זול (כבר לא כמו פעם) משפיל רכבים שעולים פי חמש ממנו.
אני בכל מקרה אצפה בהנאה מרובה במבחן שכזה.
.
.
.
.
.
.
אבל קודם,
היילקס נגד דימקס.

יש איזה כתב רכב בקהל?
(וקחו בבקשה את הדגם עם הנעילה והצמיגים הנכונים).

hadtomer
13-01-21, 21:29
החברים העלו כאן את ה H3 כחלופה. האמת? זה יכול להיות ממש רכב מעניין. הבעיה שלי-כל H3 שפגשתי בחיי היה נהוג על ידי בהמות

sgill
13-01-21, 21:59
ה- H3 המבוסס על רכב הקולורדו הוא רכב שטח יחסית עביר. אמנם אין לו סרן חי מלפנים, אבל הילוך כח מאוד נמוך יש, נעילה אחורית יש לדגם הלקשורי שהגיע לארץ בכמויות ניכרות וגם סרנים ומרכב חזק. כזה שמאפשר לשים 35 בלי לשנות כלום. (כמובן שחוקי רק 33).

המגרעות של ההאמר הן צריכת דלק ומחסור בחלפים לרכב שהייבוא שלו הופסק לפני 12 שנה והייצור לפני מעל עשור.

וכן.. הוא חוזר בקרוב כחשמלי עם 1000 כ"ס, גג מתפרק ומלא פיצ'רים לשטח כמו היגוי אחורי חלקי. אהה... וגם המחיר הזוי בלשון המעטה.

ובקשר לדיפנדר החדש מול הג'ימני החדש, בבקשה:

https://www.youtube.com/watch?v=RAw4J469Cag

GodsFather
13-01-21, 22:41
החברים העלו כאן את ה H3 כחלופה. האמת? זה יכול להיות ממש רכב מעניין. הבעיה שלי-כל H3 שפגשתי בחיי היה נהוג על ידי בהמותלא נכון.

אם תזכר בטיול לפני עשור וקצת, סכיני דימונה, h3 אדום וחבר שלך הכתב רכב מהארץ...

Sent from my HD1903 using Tapatalk

נמרוד
14-01-21, 12:14

בוא נראה, משנת 2000 לשנת 2020...

איסוזו - היו טרופר, רודאו, טנדר. נשאר רק טנדר.
ניסאן - היו טראנו, היה פאת'פיינדר, היה טנדר. נשאר רק טנדר.
מיצובישי - היה פאג'רו.... נשאר רק טנדר.
ג'יפ - היו רנגלר, והיו אחלה רכבי שטח - ב2001 היה XJ וWJ... הלכו והתדרדרו עם השנים עד שהיום נשאר אך ורק רנגלר.
סוזוקי - היה ג'ימני והיה גם גראנד ויטארה - היום נשאר רק ג'ימני.
פורד - היה אקספלורר. היום - יוק.
טויוטה - היה ונשאר לנדקרוזר וטנדר.
קאיה - היה ספורטאז והיו סורנטו ראויים - היום - יוק.
יונדאי - היה טראקן. היום - יוק.
לנדרובר - Let's no go there.
האמר - ז"ל.לGM אין כלום.

האם הצטרף יצרן חדש? דאצ'יה, אפשר להגיד, ולהתווכח אם כן או לא שייך לרשימה.

אז כן, יש אחושילנג בור. נקודות מפנה? משבר 2008, אקלים, מחירי דלק, וגם פופלריות של SBS שלגמרי נוגסים באותו פלח שוק מכיוון אחר.

יש תיקון בימינו אנו עם הפופלריות של רנגלר, הברונקו הבא עלינו לטובה. לשוק המשומשות זה יעזור החל מעוד 5 שנים.

Crabbing
14-01-21, 12:40

ג'יפ - היו רנגלר, והיו אחלה רכבי שטח - ב2001 היה XJ וWJ... הלכו והתדרדרו עם השנים עד שהיום נשאר אך ורק רנגלר.
האמר - ז"ל.לGM אין כלום.

אז כן, יש אחושילנג בור. נקודות מפנה? משבר 2008, אקלים, מחירי דלק, וגם פופלריות של SBS שלגמרי נוגסים באותו פלח שוק מכיוון אחר.

יש תיקון בימינו אנו עם הפופלריות של רנגלר, הברונקו הבא עלינו לטובה. לשוק המשומשות זה יעזור החל מעוד 5 שנים.

יש לטויוטה, איסוזו ומיצובישי עוד דגמי Body on frame והילוך כח על בסיס הטנדרים.
יש ליבואנים סיבה טובה לא לייבא?

גיא
14-01-21, 12:46

הם מחליטים בשבילנו ..

נמרוד
14-01-21, 12:50

שאלה טובה אבל לא רלוונטית. גם אם מחר בבוקר כל היבואנים יתחילו להביא את כל הדגמים המגניבים שיש בעולם כולל לנדקרוזר 70 וניסאן פטרול, זה לא ישנה את העובדה שתומר ציין ואני התייחסתי אליה - יש עכשיו, בשנים האחרונות והקרובות, בור בהיצע של רכבי שטח משומשים בארץ.

דרור ברלי
14-01-21, 13:53
רכב שטח אמיתי יש ג'ימני ורנגלר
טנדר לשטח יש היילקס

רכב 7 מקומות... המממ.... יש לנדקרוזר ופאג'רו.

תהרוג אותי תומר מה מצאת בקומנדר.
הדבר הכי עצוב שיצא משערי Jeep לפני עידן הפיאטים וה-2X4 ומתלי האלומיניום הפריכים.

מנוע המי?.... יש גם ב-WK רגילים וגם ב-WK2
7 מושבים אתה צריך?..... לעת זיקנה אתה מתכנן עוד 3 ילדות בבית?

ולמה לא מתייחסים לגרנד צ'רוקי L? כי העולם עסוק עכשיו בדברים אחרים. ויסלחו לי איסוזו שסוף-סוף הפציעו עם חידוש מהפכני שישנה את העולם יותר מ-Covid-19: נעילה אחורית.... טוב שנזכרו באמת.

מכוניות מגניבות מוצגות לאחרונה פה ושם, לא רק גרנד צ'רוקי L.
דווקא טויוטה הציגו אוטו מגניב - מכל היצרנים דווקא היצרן הכי זקן ולא מגניב שאפשר - טויוטה?!!!!.... ועוד על בסיס היאריס. יאריס?!!!! המכונית הכי עצובה ולא מגניבה שיכולה לעלות על הדעת?.... המוביל הלאומי של בתי אבות?!!!..... אוטו שאתה קונה בעשור השמיני של חייך בידיעה שהוא האחרון שאי פעם תקנה כי רוב הסיכויים שכבר לא נשאר לך יותר מדי זמן והילדים שלך כבר ימכרו אותו?.....

אז פתאום יש יאריס GR מטורפת לגמרי.
טויוטה לאנשים שאוהבים נהיגה! עם 260 כ"ס ו-AWD, גיר ידני!!!, רפליקת ראלי אמיתית, חוקית לכביש, משוגעת בסגנון הימים הגדולים של שנות ה-90 ואנחנו לא זורקים אפילו מבט או מילה?.... ואת אף אחד זה לא מעניין.

אולי כי עיתונות הרכב האמיתית, זו שלא עושה קאט-פייסט לחומר יחצ"ני ולא מתקיימת על תוכן פרסומי ולא מתמוגגת מקרוסאוברים אוטומטיים עם מסכים, פשוט מתה סופית.
ואולי כי זה פשוט... לא מעניין אף אחד?....

אומי5
14-01-21, 15:01
חייב להודות שמושא הדיון דווקא יפה בעיניי, ונראה לי אחלה רכב לדיילי.

לגבי רכבי שטח בשוק, די, תשלימו עם זה, לא רק המבחר של הרכבים יורד אלא גם המבחר של איפה לנסוע.
השטחים יסגרו לאט לאט, העולם נהייה צפוף יותר ובמיוחד בארצנו הקטנה.
יש מעט מאוד אנשים בעולם שבאמת יוצאים למסעות אל עבר האין סוף, ויש מעט מאוד אין סוף שעדיין אין לו שבילים נוחים וWIFI.
(טוב נו קצת הגזמנתי, אבל זה מעבר לפינה)

הדגמים שמציגים לנו היום הם לכל היותר דגם אחד לפני הדגם האחרון עם מנוע בעירה פנימית, יש לנו שירשורפלצת רק על זה.
ואגב דווקא מבחינת עבירות זה הולך להיות מעניין, מנועים טבוריים, ומיתלים כל יוכלים, כולל הנמכה כביש.

ג'יפ הוציאו זוועות מוטוריות בעיצוב של מולטיפלה ויכולות שטח של עגלת סופר.

הדבר הזה דווקא נראה טוב, ונראה שיוכל לרדת לשבילים וטיפה מעבר.

דרור ברלי
14-01-21, 18:18
ג'יפ מייצרים רק מוצר אחד מגניב, ראוי, הטוב ביותר מסוגו - משפחת הרנגלר/גלדיאטור לדגמיהם.
כל היתר, תסלחו לי, כל מיני קרוסאוברים, לא ראוי להתייחסות וזה בלשון המעטה.

מהרגע שהם התחילו להדביק צלליות של ויליס MB ומצפנים וקוי תבליט טופוגרפיים בכל פינה של קומפאס/רנגייד, זה העיד שהם מודעים שיש להם בעיה, והם מנסים ממש בכוח להיראות מגניבים. אבל זה זיוף, זה אחיזת עיניים. כשאתה בעצם מנסה לדחוף קרוסאוברים 2X4 נחותים מבוססי פלטפורמות כביש של פיאט. אבל זה לא פיאט ואפילו זה לא יונדאי או קיה, כאן יש שם משפחה שמחייב. קרוסאובר זו חיה נחותה מעצם מהותה ולהצמיד לה את הלוגו רב המוניטין של Jeep זה ביזוי המותג.

גרנד צ'רוקי L יכל להיות אוטו מגניב. יכל להתבסס יותר על אב הטיפוס שכלל הרבה יותר הומאז'ים לואגוניר הישן.
אבל כנראה שסופרי האפונים נבהלו. זה היה טו מאץ' בשבילם. הם מכוונים לקהל סולידי, אז העיצוב צריך להיות שמרני וחסר ייחוד. את ה"מגניבות" ינסו להשיג עם צלליות של ויליס מודבקות בכל מיני פינות, בתוך הפנסים, בצידי השמשות וכו'. אני באמת לא מבין כלום בשיווק וטוב שכך, כי אז כנראה לא הייתי אוהב מכוניות אמיתיות ואולי לא אוהב מכוניות בכלל, אבל לתחושתי קהל סולידי-פרימיום יעדיף מותג סולידי-פרימיום אמיתי. הרכב האדום בסרטון יהיה כנראה היחיד והאחרון שתראו בצבע כזה. כולם יהיו זקנים ועצובים, בשחור ואפור ולבן. זקנים. לא מגניבים.

וכן - יכול להיות שזה נוסע טוב. מתחת לכל זה יש גרנד צ'רוקי כפי שהכרנו, על פלטפורמה חדשה ועוד כל מיני עדכונים, אבל "רכב שטח" קלאסי זה כבר מזמן לא. לנסוע בשטח זה כנראה יכול. אפילו די טוב - כמו שיודע כל מי שהתנסה ב-WK2.
ואז הוא גם יגלה שאין שום הלימה בין היכולות הטובות+ לבין הפריכות המשוועת של כל מה שמסביב - פגושים, מפתנים, צמיגי חתך נמוך שהם פשע, כל מיני איברים רגישים ופגיעים שממוקמים רע במקומות לא נכונים ולא מתאימים.
לא, אני לא מתרגש ולא מתלהב ולא חולם על אוטו כזה. הוא לא מגניב. ולא, הוא גם לא מעניין.

asafk
14-01-21, 19:30

האמר - ז"ל.לGM אין כלום.

יש תיקון בימינו אנו עם הפופלריות של רנגלר, הברונקו הבא עלינו לטובה. לשוק המשומשות זה יעזור החל מעוד 5 שנים.שכחת מותג אחד.

תומר הדר - היה ילד פורומים ונהג העברות, עושה רכבות מטבריה על 106, נהיה עיתונאי רציני ונוסע בשטח..... מי היה מאמין...

בקיצור...
כולם משתנים. אבל חשוב יותר - כולם יכולים להשתנות.
כן, אפילו טויוטה שפתאום הוציאו סופר מיני לוהטת - כי ככה בא לו, למנכ"ל (שבגילו עדיין נוהג ומנצח מירוצים, לפעמים בשם בדוי, והוא זה שדוחף את קבוצת המירוצים הרשמית).
וכן... אפילו ג'יפ שכדי להתחרות בשוק הSUV פרימיום יאלתרו (שוב) גראנד מוארך ולא יתבססו על שלדת הגלדיאטור - כי סדר העדיפויות שלהם זז כבר מזמן.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

erezgur
14-01-21, 22:48
גראנד דאסטר לימיטד XL .. ויאללה לשרשור פנטזיות הבא :)

ואו, הרב"ט מגלילות עבד מאד מהר, או שיש לגיא מידע פנימי...
https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/H1c3m1R0w

https://besttv232-ynet-images1-prod.cdn.it.best-tv.com/picserver5/crop_images/2021/01/14/BJWAHyRAP/BJWAHyRAP_1019_573_1982_1115_0_x-large.jpg

נשלח מהנייד

גיא
14-01-21, 23:23
הרגע ראיתי את זה פעם ראשונה.

https://youtu.be/mxAPXcYjCMs

גלגלים נוראיים. אבל האוטו נראה נהדר.

assafy
14-01-21, 23:31
מעניין ובטח שלא נראה לואו קוסט

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Yaki5500
15-01-21, 01:14
יש דיבור שיונדאי אולי מכינים מתחרה ללנד קרוזר שלדת סולם + הילוך כוח. כנראה יחיה את השם של הטראקאן

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

איל מ
15-01-21, 08:52
הרגע ראיתי את זה פעם ראשונה.

https://youtu.be/mxAPXcYjCMs

גלגלים נוראיים. אבל האוטו נראה נהדר.

כשמתחילים לפרסם אוטו חדש, ומביאים את המעצב לדבר עליו, אתה יכול להיות בטוח שכל מה שקשור ביכולות שטח שלו הולך לרדת מדרגה.
(ואין צורך לזרוק את הרכב האחרון שהרסו בשיטה הזאת).
בכלל, כל הקונספט שלו מדבר על פחות שטח.

sgill
15-01-21, 11:28
ואף מילה על הגרנד ואגוניר שייצא בשנה הבאה?

https://www.caranddriver.com/jeep/wagoneer-grand-wagoneer

ועוד דבר, אנחנו מתמקדים בעולם המערבי וברכבים חדשים שצריכים לעמוד בכל תקני הבטיחות והזיהום בעולם הזה.
לעומת זאת, במדינות מתפתחות לא חסרים רכבי שטח "חדשים" עם מפרטים ישנים. כך למשל באפריקה הטויוטות 70 החדשות מהמפעל, כל מיני העתקים של ג'יפ ע"י מהינדרה ואחרים בהודו. החיקוי לג'יפ בסין, רכבים רוסיים כמו UAZ ואחרים שעדיין שומרים על יכולות שטח לא רעות.

hadtomer
15-01-21, 13:30
רכבים רוסיים כמו UAZ ואחרים שעדיין שומרים על יכולות שטח לא רעות.

חמש שנים מהיום, כל הדיונים בג'יפולוג: "מחפש צ'יבורשקה אחורית חדשה או משומשת, נשבר הפצ'קמצ'קה בעשוש וכל הוודקה נשפך מהרדיאטור".

גיא
15-01-21, 15:13
חמש שנים מהיום, כל הדיונים בג'יפולוג: "מחפש צ'יבורשקה אחורית חדשה או משומשת, נשבר הפצ'קמצ'קה בעשוש וכל הוודקה נשפך מהרדיאטור".

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210115/564cfdfe58621fd90a75207749878897.jpg

-->