PDA

צפייה בגרסה מלאה : אישור מידת צמיגים במעבדה רכב (לרכב ספציפי יחיד)

Yaki5500
16-01-21, 19:45
שלום חברים
שמעתי על הליך פרטי בו ניתן לאשר מידת צמיגים שאינה מוגדרת בקארדאטה על ידי בדיקה בתשלום במעבדת רכב כדוגמת זו שבטכניון.
המקרה הספציפי ששמעתי עליו נוגע לג'ימני דור 3 שקיבל אישור לעלות מידה מ-205 מקורי ל-215
אמנם שוחחתי עם הבעלים של הרכב אך לא ראיתי את זה בעיניים. האם מישהו עבר הליך כזה או שמע על מקרה כזה?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

GodsFather
16-01-21, 19:47
מה הבעלים תיאר שעבר במסגרת התהליך?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

Yaki5500
16-01-21, 21:25
העמיד את הרכב לרשות המעבדה עם הצמיגים המוגדלים למספר ימים, שילם סכום בן 4 ספרות

נמרוד
16-01-21, 21:36
אני מציע יקי, שתדבר שוב עם אותו הבחור. תשאל אותו אם הוא מוכן לשתף בחוויה ממקור ראשון. חבל על הטלפון השבור שמוביל בדרך כלל לרב-סרן שמועתי. אנחנו מעדיפים להמנע מזה פה.

Oren Kipnis
16-01-21, 21:40
מקשר קבוע עם אחת המעבדות, אני יודע שלא מאשרים להם שום אפשרות לשינוי מידה שלא מגובה על ידי היצרן/יבואן.
הנציג אמר לי שארבעת המעבדות מנסות לקבל אישור לביצוע שינויים פרטניים למידות צמיגים על סמך מידע מסודר מחו"ל, ולא מאשרים להם.

Yaki5500
16-01-21, 22:12
אני מציע יקי, שתדבר שוב עם אותו הבחור. תשאל אותו אם הוא מוכן לשתף בחוויה ממקור ראשון. חבל על הטלפון השבור שמוביל בדרך כלל לרב-סרן שמועתי. אנחנו מעדיפים להמנע מזה פה.מסכים שזה עדיף אבל הבחור לא מעוניין להתייחס לנושא הזה מעל שום במה

Yaki5500
16-01-21, 22:14
מקשר קבוע עם אחת המעבדות, אני יודע שלא מאשרים להם שום אפשרות לשינוי מידה שלא מגובה על ידי היצרן/יבואן.
הנציג אמר לי שארבעת המעבדות מנסות לקבל אישור לביצוע שינויים פרטניים למידות צמיגים על סמך מידע מסודר מחו"ל, ולא מאשרים להם.מעניין. האם המידע שאתה מביא הוא חדש יחסית? כוונתי, ייתכן שלפני שנתיים היו עוד מאשרים?

נמרוד
16-01-21, 22:18
מסכים שזה עדיף אבל הבחור לא מעוניין להתייחס לנושא הזה מעל שום במה

אז אני מציע שתבין רמזים ותשחרר.

Oren Kipnis
17-01-21, 23:59
מעניין. האם המידע שאתה מביא הוא חדש יחסית? כוונתי, ייתכן שלפני שנתיים היו עוד מאשרים?

המידע בתוקף מאז שהמעבדות פעילות, הטכניון ומכון התקנים כבר שנים רבות, והצעירות, מגל אפקה ומכללת אריאל.

הפעם האחרונה שדיברתי עם איש המעבדה בנושא זה היה לפני כשלושה חודשים.

יוסי56
19-01-21, 07:36
יצא נוהל מסודר לשינוי מידת צמיגים אשר נמצא תחת נוהל "H-08-2020 תהליך זיוי אימות ותיקון נתונים ברשיון הרכב"
על מנת לשנות מידת צמיג אשר לא מופיע בנתונים במכוני הרישוי, נדרש להציג אישור יצרן הרכב/יבואן. לא מעבדה ישראלית .
כל סיפור אחר במיוחד כזה שבעל הרכב אינו מעונין לשתף קחו בערבון מוגבל

-->