PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה אוטומאטית חדשה

אריק זמר
17-09-03, 17:28
בעיקר לסרני דנה - עד 44, טויוטה, מזדה, איסוזו אמיגו ורודאו...
עדיין לא מוכך בשוק אך מחירים אטרקטיביים והבטחות בשמיים.
מתאים להמון רכבים בתצורת סרן חי וIFS...
http://www.offroadlockers.com/index.html

נראה די דומה ללוקרייט והאיזי...אך יותר זול...לכל הרכבים, החל מהאמר דרך לינקולן נביגייטור וטויוטה קדמי ואחורי ועד טנדר מזדה ופורד ריינג'ר (כולל כמובן ג'יפ לסוגיו ודורותיו) ב199 ירוקים.

נמרוד
17-09-03, 17:38
מאד דומה ללוקרייט ואיזי... ומכיוון שלא מצאתי באתר תמונות של חלקים פנימיים מעבר לתמונת השער:
http://www.offroadlockers.com/img/product_shot.jpg
וכל הכתוב זה קשקושים שיווקיים.... נצא מנקודת הנחה שזה אכן עוד לוקר בסגנון הלוקרייט. לא שיש בזה משהו רע, נהפוך הוא, תחרות גדלה ומחירים יורדים...

אגב, יש את הלוקרייט, האיזי, יש חיקוי שמשווק ע"י Precision Gear עם זכרוני אינו מטעני... זה הגרסא הרביעית שאני מכיר של אותו דבר, מה שרומז בסך הכל, שעבר התוקף של הפטנטים המקוריים, ואפשר להתחיל לחגוג! אפשר לצפות בקרוב לחיקויים "סיניים", ואז המחירים יפלו באמת.

אריק זמר
17-09-03, 17:49
בתמונה אגב, רואים את הקפיצים אך לטענתם מה שמשאיר אותה נעולה אינו הקפיצים...
אני מצטט:

Principal of operation
“Aussie Locker” uses a dynamic camming mechanism to stay locked. We use a proprietary design process that ensures that the cam area is not only designed to the tightest tolerances but is also repeatable in high volume machining processes.
A competitor’s locker uses interlocking teeth and large springs to stay locked

והם אגב, לא מתנערים מאחריות במקרים של צמיגים גדולים...לטענתם.

asafk
18-09-03, 22:57
כשהם כותבים Unique Patent Pending design, הם מתכוונים שהם גנבו את הפטנט?

:wink: :wink:
אסף.

shachar
19-09-03, 11:47
מתי נגמר הפטנט של ARB ? :lol:

סוזי המשתוללת
19-09-03, 17:53
אם כבר אז הפטנט של arb לא להיט גדול ויש מנגנונים טובים ופשוטים בהרבה

RINCEWIND
23-09-03, 13:54
הפירטים בדקו את המוצר ויצאו די מרוצים
http://www.pirate4x4.com/productreviews/aussie/index.html

נמרוד
23-09-03, 14:10
שורה תחתונה...
זה כמו לוקרייט ואיזי, ולמען האמת כמו דטרויט שעולה הרבה יותר (לעניות דעתי לפחות). נעול זה נעול זה נעול, קצת יותר קליקים או קצת פחות בומים - עניין של טעם אישי. יכול מאד להיות שהונדסו כל מיני שיפורים קטנים לתוך הלוקר האוסטרלי הזה, אבל מהתמונות הוא נראה ממש זהה ללוקרייט. כל הנעילות האלו עובדות בשטח בדיוק, אבל בדיוק אותו דבר, ובכביש? מתרגלים אליהם כמו שמתרגלים לזוג נעליים צבאיות. אז אולי לוקרייט ישן זה נעל שריון כבדה ונוסליפ חדש זה נעל צנחנים קלה... אז מה? בהתחשב בזה שאני רוב הזמן נוסע (בשטח!) ולא הולך (בכביש)???
אם יש איזשהו יתרון בעמידות לאורך זמן? אין אפשרות לדעת למען האמת. בשימוש סביר (צמיגי 31-33 על ג'יפ) הם מחזיקות מעמד מספיק זמן כדי להפוך כל נסוי או מחקר ללא רלוונטי. למה אני מתכוון? לי יש איזי-לוקר על הג'יפ כבר 4 שנים לפחות, ואין לי מה להגיד עליהם... חוץ מזה שהם עובדים, באותה מידה כמו לוקרייט או דטרויטים אצל אחרים.

RINCEWIND
23-09-03, 15:12
אז מה היה לנו, אפשרות לנעול קדימה אחורה בפחות מלנעול סרן אחד עם דטרויט או ARB

מי מארגן קניה מרוכזת?

נמרוד
23-09-03, 15:19
אז מה היה לנו, אפשרות לנעול קדימה אחורה בפחות מלנעול סרן אחד עם דטרויט או ARB

מי מארגן קניה מרוכזת?

מה חדש?
זה לא יותר זול מלוקרייט רגיל או איזי. המחיר list שלהם הוא 250$ לדנה 30, 260$ לדנה 44. לוקרייט לסרנים האלו עולה 240-250$ בחנויות אינטרנט. אמנם יש כאן הצעה של מחיר "היכרות" ב200$. יש סיכון תמיד עם מוצר לא מוכר... אולי עדיף לחכות חצי שנה שנה כדי שתקלות חמורות, אם יהיו, יצוצו בחו"ל קודם?

בכל מקרה, לנעול ג'יפ CJ קדימה ואחורה עלה בערך 500$ מאז שהתחלנו לדבר על ג'יפים באינטרנט.

gluk
23-09-03, 15:54
באמת, חברה, מה אמינותה של ARB, תקלות טיפוסיות, תקלות/אמינות המדחס המקורי?

-->