PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך לרוקן את מיכל הדלק בג'ימני?

4by4
26-01-21, 08:01
בוקר טוב חברים.
אז כמו שהכותרת אמרה, יש כאן מישהו שיודע לומר לי איך אני מרוקן את מיכל הדלק בג'ימני?
יש איזה בורג ניקוז או משהו?

סולי
26-01-21, 08:13
למיטב ידיעתי אין,
פירוק המיכל וריקון שלו.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

נמרוד
26-01-21, 08:48
אין פקקי ריקון במיכלי דלק של רכב מודרני, למעט יוצאים מן הכלל.

אפשר גם לשאוב את הדלק מהמיכל בדרכים שונות, לא יודע אם זה רלוונטי לשאלה שלך.

4by4
26-01-21, 23:25
אין פקקי ריקון במיכלי דלק של רכב מודרני, למעט יוצאים מן הכלל.

אפשר גם לשאוב את הדלק מהמיכל בדרכים שונות, לא יודע אם זה רלוונטי לשאלה שלך.

רלוונטי מאוד. זה מה שבאתי לעשות אבל אמרתי אני אשאל פה בכל מקרה. אולי יש משהו שאני לא יודע.
בכל אופן תודה בכ"ז!

boaz avrahami
27-01-21, 00:16
בג׳ימני זה בטח יותר קשה.
בג׳יפ לפחות המיכל מתרוקן מהר מאוד אם תרצה או לא

חנן-ג'יפולוג
27-01-21, 00:39
אני לא מכיר את הג'ימני, אבל קרוב לודאי שיש איזה צינור דלק לנתק בדרך לחליל המזרקים, או להתחבר לונטיל של בדיקת לחץ הדלק , ולקצר את הרגליים 30 87 בשקע של ממסר משאבת הדלק.

נמרוד
27-01-21, 09:17
רק בשביל לא לצאת טמבל, הייתי מנסה קודם לדחוף צינור מפתח התדלוק. ברכבים מודרניים בדרך כלל יש שסתום חד כיווני וזה לא ילך, אבל אם זה עובד, אז תטעם קצת דלק ותן לחוק הכלים השלובים לעשות את העבודה בשבילך.

ואחרי זה, מה שחנן אמר - למצוא את המקום הנכון לנתק צינור דלק בתא המנוע, ולהשתמש במשאבת הדלק.

בדרך כלל נאלצים לעשות את זה התרגיל הזה כדי להציל רכבי דיזל שתודלקו בטעות בבנזין. ואז אמנם לא מוציאים עד הטיפה האחרונה אבל מספיק כדי לדלל את הבנזין לרמה לא מזיקה. מה הסיבה שאתה רוצה לרוקן את המיכל?

erezgur
27-01-21, 09:25
הדרך הכי מהנה לרוקן מיכל דלק של רכב שטח זה טיול טוב בדרום...

נשלח מהנייד

shachar
27-01-21, 12:57
איזה נשמות

אף אחד לא כתב להרים ולסובב על הצד....

asafk
27-01-21, 22:37
אז גם לך זה עבר בראש...?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

4by4
28-01-21, 10:48
עשיתי סיפון בדואי והוצאתי מהמיכל. טיפ קטן למי שיהיה צריך לעשות משהו דומה בעתיד ולא רוצה לטעום דלק. פשוט לשים מעט דלק בצינור לפני ששמים אותו במיכל דלק וכמו שאמרו פה, חוק כלים שלובים כבר יעשה את שאר העבודה.

נמרוד
31-01-21, 10:51
עשיתי סיפון בדואי והוצאתי מהמיכל. טיפ קטן למי שיהיה צריך לעשות משהו דומה בעתיד ולא רוצה לטעום דלק. פשוט לשים מעט דלק בצינור לפני ששמים אותו במיכל דלק וכמו שאמרו פה, חוק כלים שלובים כבר יעשה את שאר העבודה.

בלי לטעום זה לא סיפון בדואי, זה סיפון אשכנזי :D

-->