PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - המלצה על ספק דואר אלקטרוני

ADaShim
14-02-21, 15:39
בסוף החודש אני צריך לחדש את חבילת הדוא"ל שלי. הספק הנוכחי שלי הוא גו-דדי* ותמורת כ- $145 לשנה אני מקבל 5 תיבות דואר (כתובות), ללא מגבלת אחסון.
המלצות על ספקים נוספים ו/או הצעות זולות יותר, יתקבלו בברכה :-)

*גו-דדי = Go Daddy

gillss
14-02-21, 17:05
גו גוגל (GOOGEL)
5 תיבות גוגל
אין מגבלת נפח , אין כל תשלום , אפשר לחבר בינהם , אין יכולת לקבוע EXT.
15GB נפח לדרייב לכל אחד מהחשבונות , עד יוני 2021 אין התחשבנות בנפח תמונות וסרטונים.

להוציא את ה EXT , משמע הסיומת GOOLE.COM (שאינה נתפסת כ"ממלכתית" / מכובדת לעסק)
לא רואה כל סיבה לשלם לחברה כל שהיא עבור שירות שניתן חינם.

אני אישית מחזיק כבר שנים 6 חשבונות גוגל.
פעם זה היה בשביל האחסון החינמי, מהר מאד זה הוביל להיות בשביל סדר בחיי הרשת שלי.
לכל תחום בחיי הרשת יש לי חשבון (לתחום הג'יפאות חשבון נפרד מתחום ההאקינג או תחום המסעות הרגליים)
רישום לפורומים , התכתבויות וכד' ,כל חשבון מקבל את המסגרת שלו (כולל אגירת תמונות, מסמכים, סרטונים בכל תחום ותחום)
זה עשה אחלה סדר בבלאגן , ועד היום לא עלה שקל.

לגוגל אין מגבלת נפח לתחום הדוא"ל (וזה לא משנה כמה שוקלות הדבוקות)
כיום גם אין מגבלה לתחום אגירת תמונות וסרטונים בדרייב ובפוטו (זה משתנה ביוני השנה).

מקווה שסיעתי במעט.

lizard
15-02-21, 09:07
כאילו לרגע חשבתי שזה איזה פוסט הסתלבטות.
מישהו משלם על דואל היום?

בכל מקרה, אם יש לך דומיין משלך ואתה רוצה להשתמש בשרותי גוגל, אתה יכול, בתשלום לדעתי, לקבל חבילת BACKOFFICE או משהו כזה, של גוגל כולל את הדומיין שלך.
לי יש כזה מאז שזה היה חינמי.
זה חשבון גוגל מוגבל. כלומר, יש כל מיני דברים חוץ מאימייל שלא תוכל לעשות איתו (אני לא זוכר מה) אבל רק לתיבות דואר אין עם זה בעיה. לא חושב שיש הגבלה על כמות משתמשים אבל לא בטוח ב100 אחוז. לי יש איזה 10 בערך.

לטעמי זה פיתרון טוב. הסיכוי שגוגל יסגרו את זה נמוך וזו לא חברה שתפשוט רגל בקרוב :-)

alto
15-02-21, 09:19
מישהו משלם על דואל היום?

בכל מקרה, אם יש לך דומיין משלך ואתה רוצה להשתמש בשרותי גוגל, אתה יכול, בתשלום לדעתי, לקבל חבילת BACKOFFICE או משהו כזה, של גוגל כולל את הדומיין שלך.
לי יש כזה מאז שזה היה חינמי.
זה חשבון גוגל מוגבל. כלומר, יש כל מיני דברים חוץ מאימייל שלא תוכל לעשות איתו (אני לא זוכר מה) אבל רק לתיבות דואר אין עם זה בעיה. לא חושב שיש הגבלה על כמות משתמשים אבל לא בטוח ב100 אחוז. לי יש איזה 10 בערך.

לטעמי זה פיתרון טוב. הסיכוי שגוגל יסגרו את זה נמוך וזו לא חברה שתפשוט רגל בקרוב :-)

היה ואיננו עוד, הם ביטלו את החינמי.
בעייתי כשצריך אימייל רשמי, חיפשתי לפני כשנה ולא ממש מצאתי, כיוום יש לי כמה תיבות באמזון, 4$ לחודש ליוזר.

ADaShim
15-02-21, 12:06
תודה לעונים.

גו גוגל (GOOGEL)
להוציא את ה EXT , משמע הסיומת GOOLE.COM (שאינה נתפסת כ"ממלכתית" / מכובדת לעסק)
לא רואה כל סיבה לשלם לחברה כל שהיא עבור שירות שניתן חינם.

יש לי דומיין משלי וחשוב לי שהמיילים יצאו מהכתובת הזו.
(אגב, נהוג לומר על שירות שניתן בחינם, שהלקוח הוא המוצר).

מישהו משלם על דואל היום?

כנראה שנשארו עוד כמה כאלו. גו-דדי מפרסמים בסופרבול (באחת הפרסומות השתתפה גם בר רפאלי). חצי דקת פרסומת עולה כמה מיליוני דולרים.

הסיכוי שגוגל יסגרו את זה נמוך וזו לא חברה שתפשוט רגל בקרוב :-)
את גוגל אולי לא יסגרו אבל הם סגרו כבר כמה וכמה שירותים בהיסטוריה שלהם.

בעייתי כשצריך אימייל רשמי, חיפשתי לפני כשנה ולא ממש מצאתי, כיוום יש לי כמה תיבות באמזון, 4$ לחודש ליוזר.
לפי החשבון שלי 12 חודשים * $4 לחודש * 5 כתובות = $240 לשנה. עדיף לי להשאר עם מה שיש לי ואם יש לך יותר מ- 3 יוזרים, אולי גם לך כדאי לעבור :-).

זלמן 1
15-02-21, 21:08
אני פתחתי תיבת דואר בשרת שלי תחת דומיין פרטי, בחשבון גוגל הרגיל בהגדרות תחת חשבונות, הכנסתי את הפרטים של התיבה בכדי שאוכל "למשוך" משם את המיילים המגיעים, וגם לשלוח מיילים בשם התיבה מהשרת שלי.
מקווה שהסברתי את עצמי. בצורה כזו יש לך מייל פרטי ללא עלות.

zivo
15-02-21, 21:14
https://www.google.com/business/

גוגל ובחינם.
אני מנהל כך את הדומיין שלי כמה שנים.
משלם רק עח הדומיין ( דרך ספק אחר) , אבל לא משלם על התיבות ( גוגל).

alto
16-02-21, 09:49
https://www.google.com/business/

גוגל ובחינם.
אני מנהל כך את הדומיין שלי כמה שנים.
משלם רק עח הדומיין ( דרך ספק אחר) , אבל לא משלם על התיבות ( גוגל).

סיקרנת אותי, אכי זכרתי שזה כבר לא בחינם, אז נרשמתי שוב, ואז מתקבלת דרישה לתשלום: €10.40
per user per month

כמו שכתבתי, פעם זה היה חינם וחשבונות שניפתחו אז עדיין ככה, אבל כבר אין את האופציה הזאת, אם נישהו יודע איך כן אפשר להפעיל את זה בחינם, יותר מאשמח.

לפי החשבון שלי 12 חודשים * $4 לחודש * 5 כתובות = $240 לשנה. עדיף לי להשאר עם מה שיש לי ואם יש לך יותר מ- 3 יוזרים, אולי גם לך כדאי לעבור :-).

יש לי ערמת סרברים בAWS כך שגם הדומיין והאימיילים מופנים לשם, בעיקרון זה לא זול אבל יש אפשרות לקבל תקציב די גבוה לשימוש חינם לתקופה של שנה נידמה לי.

shyy
16-02-21, 10:14
במידה ואתה משתמש בoutlook של מיקרופט לנהל את הדואל -אז רק office365 של מיקרוסופט מתחיל ב4$ לתיבה של 50 גיגה.

במידה ואתה לא משתמש outlook - לך לגוגל

jacob72
16-02-21, 21:50
אף אחד לא יכול להתמודד עם מחירי גו-דדי.
כמו שהוזכר ,אם זה למשרד אופיס 365.

נסה את חברת : " טריפל סי " פתח תקווה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Pageup
18-02-21, 00:36
השבוע עברתי לאופיס 365.
הייתי בהתחלה עם Zahoo Mail החינמי.
אחרי זה שהרמתי אתר השתמשתי ב Bluehost בשביל שניהם.
החסרון הוא דווקא הלוח שנה, שלא ממש עובד טוב ב outlook במיוחד לא אם צריכים לתת גישה ללוח שנה שלך לעוד מישהו.
מדי כמה חודשים סבלת מאיזה תקלה שדרה עבודה של כמה שעות עד שהסתדרה.
בפעם האחרונה נשברתי מהתזזת בין בזק, ה ISP וחברת השרתים (בצ'אט עם הודי) והחלטתי לעבור.
האופציות ה"סטנדרטיות" הן גוגל ומיקרוסופט. שתיהן בענן, המחירים זהים (אם לא מוסיפים את חבילת האופיס)
וזה כבר באמת עניין של העדפה. הלכתי על מיקרוסופט בגלל חבילת האופיס (שאני במילא משלם עליה) והפשטות
של שיתוף הלוח שנה.
יש לי חבר, שסידרתי לו לפני כעשור חשבון גוגל "עסקי" חינם, חיברתי את הדומיין, הגדרנו תיבות דואר וכו'.
לפני כמה שנים גוגל התחילו לקחת על השירות הזה כסף והוא לא ישלם על זה כי ה"חוזה" שלו הוא חינמי עד
5 תיבות דואר. חבל שלא הייתי מספיק חכם לארגן לי חשבון עסקי שיישב על המדף.

amir_shai
18-02-21, 01:17
אם אתה רוצה חינמי יש את zoho
יש להם מערכת עם די הרבה יכולות (מעבר למייל, לוח שנה, אנשי קשר .... יש גם אופיס - כמו גוגל דוקס).

ניתן לחבר לדומיין שלך.

בסהכ עובד בסדר.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

dudu
20-02-21, 19:34
הגדרתי בדומיין שלי הפניה של הדואר לתיבת OUTLOOK WEB חינמית. הגדרתי שהמיילים שיוצאים מהתיבה הזו יצאו עם הכתובת של הדומיין שלי. ההפניה לא עולה לי כסף וגם לא תיבת הOUTLOOK WEB.
כך אני יכול לתת את הכתובת הפרטית שלי ולקבל/להוציא את הדואר דרך OUTLOOK ואם ארצה לשנות את זה מתי שהוא אז תוך שניות אשנה את ההפניה.

ADaShim
17-03-21, 14:56
אפילוג...
אכן, כפי שנכתב באחת התגובות, מסתבר שקשה לנצח את המחירים של גו-דדי.
עליתי מולם בצ'ט וביקשתי לבדוק שוב את המחיר ללקוח ותיק. הנציג בדק (או לפחות העמיד פנים שהוא בודק) עם המנהל שלו ולאחר מו"מ קצר המחיר השתנה ל- $100 לשנה בהתחייבות לשלוש שנים.

תודה לכל המייעצים פה ופרטי.

-->