PDA

צפייה בגרסה מלאה : בג"ה - העלאת קובץ נכשלה

Shalem
17-02-21, 21:40
אז טיילתי ברמת הגולן כמו חצי מהג'יפאים שקיימים בארץ בערך, ורציתי להעלות תמוות לחלוק איתכם את היופי של המדינה הקטנה שלנו :p.
הבעיה שאני לא מצליח להעלות את התמונות דרך תגובה נורמלית פה באתר וחייב להעזר באתרים חיצוניים לשם העלאת התמונות.
כשאני מעלה כתוב לי "העלאת הקובץ נכשלה" מדוע זה קורה ואיך אפשר לבטל?

תודה מראש,
אור

נדב ש.
17-02-21, 21:50
תבדוק מה גודל התמונה, אני יודע שהתמונות צריכות "הקטנה", לא מבין בזה יותר מידי, תכף ארז גור יענה לך תגובה מפורטת. 😉

איל מ
17-02-21, 22:02
בנוסף למה שאמרו לך, לפעמים בשלב הביניים (של בחירת קובץ, לפני ההעלאה), הוא כותב שההעלאה נכשלה, וזה לא כך.

erezgur
17-02-21, 22:10
טיפ פשוט למי שלא רוצים להסתבך (כך אני נוהג) - שלח את התמונה בווטסאפ (טיפ קטן - זה מאד נח שיש לך קבוצה שרק אתה חבר בה... צור קבוצה עם בן משפחה ותעיף אותו מהקבוצה - תישאר לך קבוצה שרק אתה חבר בה).
לאחר מכן - אתה יכול להוריד את התמונה מהווטסאפ (במחשב בביית או מהיישום בנייד) ואותה תוכל להעלות לאתר (הווטסאפ דוחס את הקובץ).
אפשרות אחרת מהנייד - להשתמש ביישום טאפאטולק, שם מצרפים תמונה מהגלריה ישירות בלי בעייה.

אם עדיין יש בעייה - תוכל לשלוח אלי ואשמח לסייע בהעלאה.

נ.ב.
לסוגיות טכניות הקשורות לפורום ("שאלות ותשובות בנושאי תפעול האתר ומערכת הפורומים, הכנסת תמונות, רישום וכן הלאה") - יש לנו פורום "תמיכה טכנית" ייעודי.
העברתי את השרשור למקום המתאים :)

Shalem
18-02-21, 08:23
נ.ב.
לסוגיות טכניות הקשורות לפורום ("שאלות ותשובות בנושאי תפעול האתר ומערכת הפורומים, הכנסת תמונות, רישום וכן הלאה") - יש לנו פורום "תמיכה טכנית" ייעודי.
העברתי את השרשור למקום המתאים :)
תודה רבה אנסה בהחלט, מתנצל על הטעות במיקום. יום טוב
אור

erezgur
18-02-21, 09:40
אין מה להתנצל, ההערה שלי נועדה כדי להזכיר לכולנו לפעמים הבאות ולא כדי לנזוף...
אני רואה שהצלחת להעלות תמונות וזה מה שחשוב...

נשלח מהנייד

-->