PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעבר לאספנות - דרישה לבדיקת מעבדה למרות שבכל השנים האחרונות היה עם רישוי מלא

א.ד.
03-03-21, 12:03
לאחר מספר נסיונות לקבל הכוונה דרך פורומים,
אשמח לעצה ובאם יש למישהו עותק הנהלים וההנחיות בעניין המעבר לאספנות.

בבעלותי גיפ CJ8 1990 הרכב אצלי 6 שנים. במהלך השנים שהרכב אצלי עבר טסט רגיל פעמיים בשנה ללא שום בעיות. - מעולם לא הושבת.

בתחילת ינואר עשיתי בשיחה טלפונית עם משרד התחבורה, שינוי רישום לאספנות ועכשיו, לכשהגיע זמן הטסט הגעתי למכון הטסטים ומתברר שהמחשב חסום ולא מאפשר לבצע טסט בלי אישור מעבדה.

בבדיקה מתברר שברישיון נוסף סעיף הדורש בדיקת מעבדה ואני לא שמתי לב.

חזרתי הבית מתוסכל 😰. ממש לא שמתי לב שהנציגה שהכניסה את הסעיף הנוסף שמחייב בדיקת מעבדה ועכשיו אני מבין שזו תקלה ושלא היתה צריכה להוסיף את הסעיף. - האם נכון?

כדי לשוחח אתם צריך להמתין עד 8 במרץ שזה המועד הראשון שהמערכת הממוחשבת של משרד 🏢 הרישוי הציע לי והרכב שלי בעצם מושבת.

ניסיתי כמה פעמים לשוחח עם המוקד של משרד התחבורה ולבקש עזרה אבל למוקדנים אין שום יכולת אופרטיבית ואו הבנה בעניין.

מבקש עצה איך לנהל את הסיטואציה ואו התייחסות לעניין בדיקת המעבדה.
אני זוכר שראיתי באחד הפורומים מסמך 📃 פנימי ובו הוראות פעולה לנציגי משרד התחבורה בעת. העברת רכב לאספנות. אבל לא מצליח לאתר אותו. חושש מעמדה נוקשה של נציגת המשרד ומעדיף להגיע מגובה בעותק ההוראות. תודה לעונים!!!

shmil
03-03-21, 12:34
חזרתי הבית מתוסכל 😰. ממש לא שמתי לב שהנציגה שהכניסה את הסעיף הנוסף שמחייב בדיקת מעבדה ועכשיו אני מבין שזו תקלה ושלא היתה צריכה להוסיף את הסעיף. - האם נכון? נכון

כדי לשוחח אתם צריך להמתין עד 8 במרץ שזה המועד הראשון שהמערכת הממוחשבת של משרד 🏢 הרישוי הציע לי והרכב שלי בעצם מושבת.

ניסיתי כמה פעמים לשוחח עם המוקד של משרד התחבורה ולבקש עזרה אבל למוקדנים אין שום יכולת אופרטיבית ואו הבנה בעניין.

מבקש עצה איך לנהל את הסיטואציה ואו התייחסות לעניין בדיקת המעבדה.
אני זוכר שראיתי באחד הפורומים מסמך 📃 פנימי ובו הוראות פעולה לנציגי משרד התחבורה בעת. העברת רכב לאספנות. אבל לא מצליח לאתר אותו. חושש מעמדה נוקשה של נציגת המשרד ומעדיף להגיע מגובה בעותק ההוראות. תודה לעונים!!!

אין בדיקת מעבדה במעבר לאספנות.
המוקדנים הן עובדי קבלן. לא יודעים ולא אמורים לדעת.
רק במשרד הרישוי עצמו, ואם הפקידה לא יודעת - תתעקש להכנס למנהל הסניף.

אין בדיקת מעבדה במעבר לאספנות!!!

הירשפלד יובל
03-03-21, 12:57
אין בדיקת מעבדה במעבר לאספנות!!!

אם לרכב היה רשיון בתוקף או מוקפא אין סיבה למעבדה . אצלי הרכב עד סוף 2018 היה כ-4 שנים הקפאה. ניגשתי למ.ר , ביקשתי : תוציאי מהפריזר , אמרה בסדר , צריך מעבדה , תיקנתי אותה : סליחה , היה בהקפאה, לא ללא רישוי , אמרה אתה צודק , ירדה מזה.
בהתנהלות מול מ.ר , פרונטלית/טלפונית/מייל אתה צריך להיות תקיף אבל אדיב . אל תדליק את האגו לפקיד_מנהל כזה או אחר.

yoni_0000
03-03-21, 13:15
הצדקך עמך, זה טעות שלהם. שלא תעיז ללכת לבדיקה..
שב להם על הראש, ואם אתה לא מקבל מענה במשרד ספציפי תלך לאחד אחר. הבנתי שבאריאל ובשדרות הם יותר ידידותיים מחולון לדוגמא.

-->