PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול רכב באזור שבין נחל חימר מצפון ונחל פרס בדרום

Shlomo Rothschild
07-03-21, 15:03
שלום ותודה על טיפים לטיול רכב באזור זה.
שאלות ספציפיות: מה מצב הדרך השחורה שיורדת ליד נחל עזגד? האם ניתן לחצות עם השביל האדום דרומה את האשלים? האם ניתן לנסוע בדרך זו עד המפעלים?
ומהכיוון השני: מה מצב המעלה בהר קומות ומה מצב המעקף? מה מצב הדרך על הצלע הצפונית של נחל פרס? האם יש בעייה לחצות את הנחך? מ המצב הגבים?
ובנוסף: נקודות עניין, אזהרות, טיפים.
המון תודה

erezgur
07-03-21, 16:01
איזה רכב?

עקרונית הדרך השחורה (מעולה עזגד, הירידה בכיוון שלך) אינה בעייתית ויפה במיוחד אחהצ כאשר השמש מאחוריך.
אפשר לחצות עם השביל האדום את אשלים ולצאת לכיוון המפעלים (יש יציאה כן באמצע באיזור המסוע).
הר קומות זו כבר עבירות קשה הרבה יותר.
יש מים בגבי פרס (וגם אלפי מבקרים הסופש).
לא ברור לי למה אתה מתכוון בצד הצפוני של הנחל (השביל השחור בין הר צבאים לתצםית ראש צורים?), שיתוף מסלול יעזור...

נשלח מהנייד

Shlomo Rothschild
07-03-21, 19:26
איזה רכב?

עקרונית הדרך השחורה (מעולה עזגד, הירידה בכיוון שלך) אינה בעייתית ויפה במיוחד אחהצ כאשר השמש מאחוריך.
אפשר לחצות עם השביל האדום את אשלים ולצאת לכיוון המפעלים (יש יציאה כן באמצע באיזור המסוע).
הר קומות זו כבר עבירות קשה הרבה יותר.
יש מים בגבי פרס (וגם אלפי מבקרים הסופש).
לא ברור לי למה אתה מתכוון בצד הצפוני של הנחל (השביל השחור בין הר צבאים לתצםית ראש צורים?), שיתוף מסלול יעזור...

נשלח מהנייד
עזרת לי. הרבה תודה.
ועדיין להגיע לעזגד עלי לעבור את מעלה קומות?
לגבי השביל מצפון לפרס הבנת אותי נכון, כוונתי לשביל השחור, האם יש איזו בעייה צפויה? ומה דעתך, האם להעדיף אותו או לנסוע בעזגד?

לביא
07-03-21, 19:55
עזרת לי. הרבה תודה.
ועדיין להגיע לעזגד עלי לעבור את מעלה קומות?
לגבי השביל מצפון לפרס הבנת אותי נכון, כוונתי לשביל השחור, האם יש איזו בעייה צפויה? ומה דעתך, האם להעדיף אותו או לנסוע בעזגד?אפשר להגיע לעזגד ישירות מהכביש. אין צורך לעבור את הר קומות.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

erezgur
07-03-21, 21:16
באיזה רכב מדובר?
יש הילוך כח? הגבהה? מיגון?
האם הטיול מתוכנן ליום אחד או יומיים?

נשלח מהנייד

לביא
07-03-21, 22:41
שלום ותודה על טיפים לטיול רכב באזור זה.
שאלות ספציפיות: מה מצב הדרך השחורה שיורדת ליד נחל עזגד? האם ניתן לחצות עם השביל האדום דרומה את האשלים? האם ניתן לנסוע בדרך זו עד המפעלים?
ומהכיוון השני: מה מצב המעלה בהר קומות ומה מצב המעקף? מה מצב הדרך על הצלע הצפונית של נחל פרס? האם יש בעייה לחצות את הנחך? מ המצב הגבים?
ובנוסף: נקודות עניין, אזהרות, טיפים.
המון תודה

עשינו את הדרך המדוברת, לא כולל את הר נקרות בשיירה שכללה xv.

Shlomo Rothschild
08-03-21, 11:08
עשינו את הדרך המדוברת, לא כולל את הר נקרות בשיירה שכללה xv.

הר נקרות??
לאיזה מהדרכים אתה קורא הדרך המחוברת?? לנחל פרס? למעלה עזגד??
תודה

לביא
08-03-21, 18:17
הר נקרות??
תודההר קומות. סליחה.

לביא
08-03-21, 18:18
הר נקרות??
תודההדרך המדוברת...

הדרך השחורה שיורדת ליד נחל עזגד? האם ניתן לחצות עם השביל האדום דרומה את האשלים? האם ניתן לנסוע בדרך זו עד המפעלים?

-->