PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצוקי דרגות למצפה רמון - טיול של RZR ואופנועי שטח - איך הייתם נוסעים?

asfad
08-03-21, 22:09
אנחנו במסע מצפון לדרום.
התכנון היה לישון בערבה, אבל הכל תפוס, אז חתכנו מערבה למצפה רמון לחאן האחרון שהיה בו מקום.

מה אומרים?
יש כיוון נכון לחלק הזה?

תודה!

erezgur
09-03-21, 12:03
אנחנו במסע מצפון לדרום.
התכנון היה לישון בערבה, אבל הכל תפוס, אז חתכנו מערבה למצפה רמון לחאן האחרון שהיה בו מקום.

מה אומרים?
יש כיוון נכון לחלק הזה?

תודה!ברוך הבא לפורום,
למה אתה מתכוון במילים "כיוון נכון"? האם אתה מחפש רעיונות למסלולים בין מצוקי דרגות למצפה רמון או שאתה שואל אם הרעיון לעבור מהערבה למצפה זה כיוון נכון או בכלל השאלה היא להמשך?

מבחינת המסלול אז אני הייתי ממשיך לחוות הנוקדים, משם לאורך המצוק עד כביש 31, נחל חימר ואז דרך חצרה, צין, אבו טרפה ולאורך המכתש עד מצפה...
בקצב שלי, עם רכב, זה מסלול ל-3 ימים....

נשלח מהנייד

יובל48
09-03-21, 14:27
מה המסלול המתוכנן ליום הקודם? משם נוכל למצא מסלול שיכוון למצפה רמון.

oferc
15-03-21, 02:41
אנחנו במסע מצפון לדרום.

מה אומרים?
יש כיוון נכון לחלק הזה?

תודה!

כמה זמן אתה מקציב לחלק הזה?

נמרוד
17-03-21, 23:48
אנחנו במסע מצפון לדרום.

מה אומרים?
יש כיוון נכון לחלק הזה?

תודה!

מצ"ב סקיצה של מסלול עם מינימום כביש, פחות או יותר מה שארז הציע בתגובה הראשונה. ביום אחד אינטנסיבי - מאד - אבל בהחלט אפשרי עם כלים מהירים. תהנו!

RBRB
18-03-21, 00:48
מצ"ב סקיצה של מסלול עם מינימום כביש, פחות או יותר מה שארז הציע בתגובה הראשונה. ביום אחד אינטנסיבי - מאד - אבל בהחלט אפשרי עם כלים מהירים. תהנו!

נחל חצבה הוא שביל לא מסומן בתוך שמורת טבע.

נמרוד
18-03-21, 00:55
לא סימנתי את נחל חצבה אלא את ציר המטווחים על הגדה המערבית שלו, לא שמורה. אם זה לא ברור אני מתנצל.

-->