PDA

צפייה בגרסה מלאה : (נערך) - מיגון לפורסטר - מלאי

mikyl
11-03-21, 09:13
ניסיתי להזמין אתמול חבילת מיגון 3 חתיכות לפורסטר מאספיר ואמרו לי זמן המתנה עד 6 שבועות. אולי בגלל שאני מזמין פעם ראשונה חלקים מהסוג הזה, אבל נראה לי קצת מוזר. זה לא אמור להיות מוצר מדף? חלפים מיפן מגיעים תוך 7-10 ימים, מטבח בהזמנה לפי מידות שלך עושים תוך חודש. יש עדיפות למיגונים של אספיר על מיגון של יבואן? או יש עדיפות לאחרים (גטוס למשל)? בקיצור כדאי לחכות או לחפש אלטרנטיבה אחרת?

Asaf-a
11-03-21, 09:58
תבדוק מיגון של רסטה, דרך ראדיאטור מודיעין (ראדימו) מאוד נחמדים ושירותיים, מיגון גיר הייתי מקפיד על אספיר שמאוורר, ראדימו יכולים להרכיב לך שעטנז כזה.

Asaf-a
אסף.א

ש01
11-03-21, 11:26
אם אין במלאי, הם מעבירים הזמנה למפעל חיתוך ליזר, שמאחד הזמנות, חותך, מכופף ומחזיר אליהם.
זה לוקח זמן...
ומכונית מיפן, אם אין במלאי בארץ - לוקח חודשים.....

דווקא סדנה קטנה יכולה להכין מהר...

mikyl
11-03-21, 11:49
אם אין במלאי, הם מעבירים הזמנה למפעל חיתוך ליזר, שמאחד הזמנות, חותך, מכופף ומחזיר אליהם.
זה לוקח זמן...
ומכונית מיפן, אם אין במלאי בארץ - לוקח חודשים.....

דווקא סדנה קטנה יכולה להכין מהר...
אני מניח שבמקום מסודר עושים הזמנה לפני שנגמר המלאי, אבל לא משנה זה עסק שלהם. מכונית מיפן (סיוויק) דרך יבואן (מוסך מורשה) 7-10 ימים מניסיון.

mikyl
11-03-21, 12:25
יכול להיות שאפשר להשיג רסטה בערך באותו מחיר ומיידי. איך רסטה מול אספיר? יש סיבה לחכות חודש וחצי? הבנתי שמגן גיר יותר טוב (מאוברר) אצל אספיר?

Asaf-a
11-03-21, 21:05
אצלי בפורסטר יש מיקס של רסטה פלוס אספיר, אתה מוזמן להעיף מבט, בשפלה, שלח הודעה פרטית.
זה הרכב השלישי שיש לי מוצרים של רסטה, אני מרוצה.

Asaf-a
אסף.א

mikyl
26-03-21, 10:17
עידקון.
הייתי בראדיאטור מודיעין, היה להם סט של רסטה, אבל לא לדגם שלי. אין מה לעשות, הזמנתי באספיר, כמו שכתבתי 6 שבועות המתנה. ואז שלשום בלילה ראיתי בקבוצת סובארו בפייסבוק שבסובארו ברזילי ירושלים יש מבצע. מיגון גחון/דיפרנציאל מקורי פלוס מיגון גיר אספיר ב-2750 ש"ח. בבוקר התקשרתי אלהם ואמרו כן נכון, אתה יכול להגיע גם עכשיו. הגעתי, מוסך גדול מפוצץ ברכבים. אבל מיד אחרי פתיחת כרטיס העלו את הרכב על הליפט ואמרו תחזור בעוד שעה. להפתעתי בעוד שעה רכב היה מוכן (ממה שקראתי זה לוקח הרבה יוחר זמן). להגיע למוסך מורשה ולצעת אחרי שעה - מנסיוני זה שיא. שירות אדיב ויעיל - פלוס אחד גדול.

raanan
26-03-21, 10:34
רק שאלה לפותח השרשור,
למה לפרסם פוסט כאן, ולא בפורום סובארו ?

mikyl
26-03-21, 10:44
ראיתי שכאן יש מלא שרשורים קשורים למיגון לרכבים שונים. יש גם אחד טרי טרי. אם זה נכון להעביר לפורום סובארו, לי אין שום בעיה.

-->