PDA

צפייה בגרסה מלאה : צרות של אורבנים-או איך לעזאזל אני משיג חניה?!

עמרי2
13-03-06, 10:06
אהלן,
הלכתי היום לעשות תו חניה לסמוראי באזור מגורי- ר"ג. יש לנו דירה ברמת גן-אבל גם הכתובת שלי וגם של אבא שלי לא רשומה כרמת גן ולכן לא אישרו לי תו חניה. אני לא מתכוון לחיות על מדחנים...מה עושים?!

אולי מישהו מאזור המרכז מוכן לאחסן אצלו בבוידם סמוראי קטן וחמוד!?!
אני לא מפלה לרעה ומוכן שאפילו מישהו מרמת אביב יאחסן אותו בחניה המקורה שלו...באמת!!!

עמרי

יוני5
13-03-06, 10:19
עמרי,

עד כמה ההודעה הזו קשורה לג'יפולוג? לי אין פתרונים לכך.

אם אתה רוצה לאחסן אותו איפהשהו באיזור המרכז, בחר לך מקום המשופע באזורי חניה ומקם שם את הסמוראי שלך ברתק (או במארב). אתה ממש לא צריך את אישורי ע"מ להחנות אותו ליד ביתי או את אישורו של מישהו להחנות אותו ליד ביתו...

יוני5

עמרי2
13-03-06, 10:46
עמרי,

עד כמה ההודעה הזו קשורה לג'יפולוג? לי אין פתרונים לכך.

אם אתה רוצה לאחסן אותו איפהשהו באיזור המרכז, בחר לך מקום המשופע באזורי חניה ומקם שם את הסמוראי שלך ברתק (או במארב). אתה ממש לא צריך את אישורי ע"מ להחנות אותו ליד ביתי או את אישורו של מישהו להחנות אותו ליד ביתו...

יוני5

יוני- יש לי בעיה ולכן חלקתי אותה... לא מצאתי "פורום חניה בת"א" אז שרשרתי כאן. בתקווה שמישהו עם סימפטיה לסמוראי יעזור לי עד שאמצא פתרון.
כל העניין הוא לא למצוא מגרש חניה (באזור המרכז זה בשתלום אם זכרוני אינו מטעה אותי...)ולהחנות אותו שם כל יום אלא למצוא פתרון זמני של חניה, עד שאשיג איזור חניה קבוע.
אני גם לא רוצה להחנות אותו סתם בכל מקום עם חניה חופשית...אולי לך עם הלנד-רובר יש ביטוח מקיף-לי אין!

עמרי2
13-03-06, 10:47
או עם היילקס :D

אלון_ק
13-03-06, 11:51
השגיאה לגיטימית. בכל זאת יצרנו כאן קהילת סמוראים קטנה שנעים לפנות אליה ועמרי איננו הראשון שטועה לחשוב שאפשר לפרסם כאן הודעות כאלו, לכן אני חושב שהגיע הזמן להזכיר לכולם שזה פורום טכני בלבד. לא קניה, לא מכירה (מעבר לשרשור הדביק), לא החלפות, לא חניות, לא טיולים... טכני נטו לסוזוקי על מגוון סוגיו.

במקרה הזה, עמרי, אני מסכים עם יוני - אני לא רואה איך המודעה שלך קשורה למשהו בכל האתר, שלא לומר בפורומים הטכנים. אם זה לא קשור בג'יפים, טיולים או טבע (ועדיף שלושתם ביחד)- זה כנראה לא לאתר.

אם מישהו לא מבין את הסיבות שעומדות מאחורי סינון הנושאים הוא יותר ממוזמן לפנות אלי או לכל חבר מערכת אחר להבהרות.

-->