PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת ומספר שאלות בפורסטר 2014XT

ran2
13-04-21, 14:49
בהמלצת חברי הפורום התחדשנו בפורסטר 2014XT האוטו מגיע עם מערכת טאץ. פאנל השליטה מההגה לא עובד ומשום מה גם הרמקולים הקדמיים. מישהו מכיר את הבעייה? מדובר במערכת מקורית או שהותקנה בארץ? והאם יש למערכת כניסה למצלמת רוורס?

בנוסף יש כמו מצלמה של מובילאי דבוקה לשמשה (נראה לי שאמור להיות לרכב התראה ממכשולים / אנשים אבל לא נתקלתי בהתראות כאלו) מישהו מכיר?

raanan
13-04-21, 15:19
אם בזה מסתכמות הבעיות בקניית רכב ישן,
קנייה מצויינת ומצבך מעולה !

erezgur
13-04-21, 16:07
בפורסטר 2014XT האוטו מגיע עם מערכת טאץ. פאנל השליטה מההגה לא עובד ומשום מה גם הרמקולים הקדמיים. מישהו מכיר את הבעייה?

אתה מצפה שמישהו כאן ינחש באיזו מערכת מדובר?
יש אינסוף (כמעט) מערכות מולטימדיה עם מסך מגע, נסה למצוא את הדגם המדוייק או לפחות לצרף תמונות ברורות

נשלח מהנייד

ran2
13-04-21, 20:31
המערכת של פיוניר.
אגב, יש עוד 2 דברים לא ברורים, משהו שנראה כמו מצלמה של מובילאי (האמת שאמור להיות לרכב זיהוי בני אדם או משהו) והשני זה אולי דיבורית?
ואשמח אם יש מוסך מומלץ ובעיקר שאפשר לסמוך עליו באזור ת"א - בני ברק

אני לא מצליח להעלות תמונות, איך מעלים?

erezgur
13-04-21, 21:21
אני לא מצליח להעלות תמונות, איך מעלים?
אתה יכול לחפש "מדריך גיפולוג להעלאת תמונה", אבל פרקטית ובקצרה אחת מהאפשרויות הבאות:
1. שלח את התמונה בווטסאפ (למשל לקבוצה שאתה חבר בה (אתה יכול ליצור קבוצה עם עוד מישהו ואז להוציא אותו מהקבוצה ותישאר לך קבוצה שרק אתה חבר בה, מאד נח לכל מיני דברים)), ווטסאפ דואג לכווץ את התמונה בצורה סבירה מאד. לאחר מכן אתה יכול לשמור את התמונה במחשב ולהעלות לכאן (כאשר אתה עורך הודעה יש כפתור של הוספת תמונה - בחר בלשונית של קובץ מהמחשב, בחר את קובץ התמונה ולחץ על "העלאת תמונות").
2. כמו בסעיף הקודם אבל דאג לכיווץ התמונה לגודל של עד 250 ק"ב (או קצת יותר) בעזרת כל תוכנה / דרך אחרת.
3. מהנייד, באמצעות יישום tapatalk כאשר אתה מחובר לפורום אפשר בקלות לצרף תמונות.

לחילופין, או אם לא הצלחת - שלח לי הודעה פרטית ואעלה עבורך את התמונות לכאן.

ran2
13-04-21, 22:16
133449133450

ran2
25-04-21, 13:35
מישהו?
ממה שהבנתי מדובר במערכת שהותקנה ע"י היבואן בארץ כך שאמור להיות לכל הרכבים בשנים האלו את המערכת הזו..

-->