PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני היחיד ששם לב שהפכנו למטרה למשווקי מזגנים/כלים/עבודה/ זובי?

hadtomer
17-04-21, 08:22
אחלה של מזגנים
יש לי 4 מזגני פמילי מותקנים בבית , מרוצה מאוד
גם השכן רכש כמה מזגנים מהם
מזגנים שקטים שעושים את העבודה
אני אישית רוכש ישירות מהחברה יש להם שירות טוב

אני היחיד ששם לב לעובדה שג'יפולוג הפך קצת למטרה לכל מיני אנשי תוכן שיווקי? זה מתחיל בהודעות של מישהו ש"מחפש עבודה" ומשום מה מרגיש צורך שההודעה ראשונה שלו תהיה על מנוע חיפוש עבודה ומסתיים בחברים כאלה שההודעה הראשונה שלהם היא על כמה הם מרוצים ממזגני פמילי בתגובה לשרשור משנת 2015 שמן הסתם עלה בחיפוש גוגל. קשה שלא לשים לב גם למי שנכנס לכאן כדי להמליץ על כלי עבודה. אני אישית היתי שמח אם היו להם לפחות המלצות על משהו שרלוונטי לנו-אבל נכון לעכשיו זה פשוט נראה אידיוטי.

כמובן טל"ח, אולי אני טועה, אולי מדובר בג'יפאים שפשוט החליטו להיכנס לכאן כדי להמליץ על מזגן. גם זה קורה. לא, בעצם לא.

נמרוד
17-04-21, 08:37
תפיסתך חדה כמו קצה משונן של כדור טניס.

איציק - 4X6ZH
17-04-21, 08:41
פעם הייתי נכנס כמה פעמים ביום לפורום
פעם הייתי מגיב איפה שהרגשתי שיש לי מה להוסיף
היום / אתמול / .... במקרה הטוב אני נכנס פעם ביום

יש מקומות יותר מעניינים
נכון הפרסומת היא צרה צרורה

איציק

hadtomer
17-04-21, 08:42
אגב כדורי טניס, כדורי "ווילסון" הם אחלה כדורים.

אני אישית קניתי ארבעה כדורים והם ממש קופצניים, מרוצה מאוד. כדורים שעושים את העבודה.

שכן שלי קנה אפילו יותר כי הוא קשיש והוא התקין שניים על הרגליים של ההליכון ומאז הוא מאוד מרוצה. אני אישית קונה רק מחנויות שבהן לא מגרשים אותי.

נמרוד
17-04-21, 08:52
זה נקרא הזנב הארוך של תוצאות החיפוש באינטרנט. חיפוש על מזגנים פלוס עוד מילות מפתח מעלה תוצאה גבוהה מג'יפולוג, מקדם האתרים נכנס, רואה שהוא יכול להוסיף טקסט משלו עם קישור חי. לא עלה לא כסף, מה אכפת לו. אחרי כמה דקות מישהו מהמנהלים שם לב ומוחק. בשבת בבוקר זה יכול להשאר כמה שעות. זה עניין יומיומי שאין מה לעשות נגדו.

איל מ
17-04-21, 10:11
באמת בוקר טוב.
אם שמת לב לזה רק עכשיו, כנראה שישנת על האף בחמש שנים האחרונות.
ובמקרה יש לי המלצה לתרופה מצוינת לאף דואב:
www.nosespam.co.il

חנן-ג'יפולוג
17-04-21, 10:55
קרה פעם או פעמיים שבמהלך דיון מערכת עם אחד מהמנהלים הפחות אופטימיים שבחבורה שמחליט שהפורום הפך לנורא כי רוב הפוסטים בו כבר לא קשורים לערכים המקוריים בג'יפולוג, אני עושה צילום מסך של עמוד ההודעות האחרונות ומבקש ממנו לציין מהם האחוזים באותו עמוד של ההודעות הקשורות מול אלו שלא.

מי שמתלונן מוזמן לעשות את זה, בעניין פרסומות או בכל עניין אחר, ולהציג את הממצאים.

פרופורציות.

https://imageshack.com/i/pnnErVDpj

gasgas
17-04-21, 11:20
חבר׳ה, מאגר המידע שיש בפורום הזה לא יסולא בפז.
אני נהנה להיכנס אליו על בסיס יומיומי (יותר מדי זמן פנוי?)
ויחסית למקומות אחרים הוא ״נקי״ מפרסומות וספאם.
יישר כח לעוסקים במלאכה של אחזקת הפורום הזה.

[emoji1320][emoji1320]
וכן, הוא ללא ספק מטרה לפירסומות

danob
19-04-21, 08:40
+1 לתגובה שמעלי.

ליאור

אומי5
19-04-21, 08:51
פשוט תדווחו. כשאתם רואים תגובה שהיא פרסומת "מוסווה" תלחצו על המשולש בצד, תכתבו "ספאם" וככה המנהלים ידעו עליה יותר מהר.

hadtomer
19-04-21, 09:26
היי,
כרגע יש לי אישור הגבהה ברישיון, אני מעוניין להחליף את הסט הקיים (קפיצים + בולמים) לסט חדש.
האם אני צריך לאשר את הסט החדש? או שהאישור הקיים מספיק. הבנתי שכשמאשרים סט הגבהה רושמים את המק״ט שלו, המקט הוא יחודי לכל סט כמו מספר סידורי? או שזה רק מייצג את הדגם של הקפיצי הגבהה

אני אישית גם מודאג לעתים מדברים אחרים שכותבים אנשים בהודעה הראשונה שלהם. אותי אישית חינכו וחנכו בצורה מאוד קפדנית (תוך הטלת סנקציות וגם המון ביקורת לא נעימה) לבדוק היטב כל מילה שאני קורא, להטיל ספק בכל אות וגם לבדוק את הנסיבות שמסביב. כי אחוזי הבולשיט בכל מילה שאתם קוראים הם אדירים. (את חלקם הגדול אגב אנו מייצרים. למשל כדי למכור ידיעה על מכונת סחיטת תפוזים רק צריך לכתוב שהיא הטסלה של סחיטת התפוזים. השם ירחם כמה אנשים טיפשים) אני לא מחזיק מעצמי גאון ויש שיאמרו "הוא טמבל"-אבל אני מסתכל על הודעה שבה:

- משתמש חדש לחלוטין נכנס לפרסם הודעה ראשונה
-משתמש חדש לחלוטין אינו נותן פרטי מידע שכל אדם ששואל שאלה כזאת היה נותן- למשל "יש לי על הרכב סט אולדמן ואני רוצה סט דובינסון"
-משתמש חדש כן חושף מידע שניכר שמעיד על כך שהוא כן מבין עיניין. הוא מדבר על מק"טים ומספרים סידוריים
-משתמש חדש לא מסביר אפילו איזה רכב יש לו
-משתמש חדש משום מה לא יודע שאת כל המידע הזה צריך לספק לו מתקין הערכה
-משתמש חדש אינו משתתף באופן אקטיבי בשיח. הוא לא כותב לאנשים למשל "תודה על תשובתך, אני מבין שאת הערכה צריך להתקין".

כמובן, אולי אני טועה, אולי מיודענו הוא בכלל אדם שרכש במיטב כספו רנגלר וכל מה שהוא רוצה הוא להחליף את ערכת ההגבהה. אבל לתחושתי האישית יתכן שלא.

חנן-ג'יפולוג
19-04-21, 11:06
יש פרסומים שמובן מאליו שהמפרסם הוא מקדם אתרים, ויש כאלו שלא, גם לאחר קריאה שניה.
אנשים מדווחים לנו ואנחנו קוראים ומנסים לקבל את ההימור הטוב ביותר.
קורה גם שאנחנו לא סגורים בינינו לבין עצמינו, וברור שיקרה גם שהמדווח יחשוב שונה מאיתנו.

בסוף, זה באמת לא אחד הנושאים החשובים במקום הזה, ובוודאי לא כזה שאמור להדיר שינה מעיניך. הסתנן משהו שהוא כן פרסום וטעינו בזיהוי? לא קרה כלום. באמת.

זה לא שפרסמו כאן פלאגים אנאליים ובגלל זה נאלצת לישון על הגב.

mrivel
19-04-21, 21:54
חבר׳ה, מאגר המידע שיש בפורום הזה לא יסולא בפז.
אני נהנה להיכנס אליו על בסיס יומיומי (יותר מדי זמן פנוי?)
ויחסית למקומות אחרים הוא ״נקי״ מפרסומות וספאם.
יישר כח לעוסקים במלאכה של אחזקת הפורום הזה.

[emoji1320][emoji1320]
וכן, הוא ללא ספק מטרה לפירסומות

+1
.

-->