PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה באמת?! קיימת שחיתות(לכאורה) במשרד התחבורה...

MashberNafshi
26-04-21, 18:06
חקירת עובד ציבור במשרד ממשלתי: חשד לעבירות טוהר המידות (https://www.facebook.com/TestCarIsrael/posts/825317804805247)

דרור ברלי
26-04-21, 19:46
על זה אמר טקיטוס:
"ככל שתגבר שחיתות במדינה, כן ירבו חוקיה".

עכשיו תהפוך את זה. כי זה בדיוק אותו דבר:
יותר חוקים/תקנות/הגבלות = יותר קומבינות. יותר עבריינים. יותר שחיתות.

משרד התחבורע?.... אלה לא עובדי ציבור. אלה אויבי הציבור.

amir_shai
26-04-21, 20:59
זו כתבה מלפני שנה שהציפו אותה שוב ב facebook

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

hadtomer
26-04-21, 21:23
היופי בלהיות גמול פייסבוק זה שאני לא צריך יותר להיכנס בעל כורחי לעמודים של אנשים - אבל ראיתי איפשהו שהשבוע לכדו עבריינים מסוכנים מאין כמוהם- מוסכניקים ומישהו במשרד התחבורה שאישרו "שינויי מבנה". מעניין מה הם אותם שינויי מבנה מסוכנים.

https://www.srugim.co.il/555911-3-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93%D7%99-%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%95-5-%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99-%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%A2%D7%A6%D7%A8%D7%95-%D7%91%D7%A4%D7%A8%D7%A9%D7%AA

MashberNafshi
26-04-21, 22:32
הודעת דוברות המשטרה אולי מלפני שנה, אך קיימת פרשה חדשה הכוללת מפקח רישוי על שינויי מבנה במשרד התחבורה (https://www.maariv.co.il/breaking-news/Article-836103).

yoni_0000
26-04-21, 22:35
שיהיה להם בהצלחה... עומדים מולם אלפיי אזרחים, רובם נורמטיביים לחלוטין, שנדחקים לפינה וחייבים לשלם שוחד בשביל לגלגל את הרכב שלהם על הכביש בצורה "חוקית". אחריו יבוא מעאכר אחר.. רק שהמחיר יעלה.

דרור ברלי
27-04-21, 08:47
שיהיה להם בהצלחה... עומדים מולם אלפיי אזרחים, רובם נורמטיביים לחלוטין, שנדחקים לפינה וחייבים לשלם שוחד בשביל לגלגל את הרכב שלהם על הכביש בצורה "חוקית". אחריו יבוא מעאכר אחר.. רק שהמחיר יעלה.

+1

בדיוק.
השחיתות לא תיגמר.
כל עוד תקנות הזויות ופוגעניות כאלה קיימות ואלוהים שותק, אנשים נורמטיביים ימשיכו לחפש את הפרצה ולתור אחרי פתרונות ומוצא ואפשרות ליישר את הבננה. רק המחיר של הפתרונות יילך ויעלה.

וככל שמחיר הפתרונות והקומבינות יעלה, כך פקידונים נוספים יתפתו לחתוך לעצמם נתח שמן מעוגת השלמונים, והשחיתות תמשיך במלוא העוז.
החוקים והתקנות ההזויים והפקידונים והבוחנים שאוכפים אותם באמוק נטול כל בדל-הגיון ובעיניים עצומות לרווחה, הם אבות הפשע והאחראים הבלעדיים לשחיתות.

איל מ
27-04-21, 09:04
כן.
וגם בחורה שלא "נותנת" היא האשמה בזה שאונסים אותה.
והאנס? הוא בכלל לא אשם, אבא שלו התעלל בו מינית והוא גדל אצל משפחה אומנת וכו....

דרור ברלי
27-04-21, 09:32
שינוי מידת צמיג = אונס של בחורה.
הקבלה מעולה ללא ספק. שאפו לך. אולי יזמינו אותך להדליק משואה ביום העצמאות הבא.

איל מ
27-04-21, 09:49
שניה אחרי ההקבלה שלך של תשלום קנס למעשה סדום בשרשור מקביל? באמת?
אם השימוש בדמגוגיה זולה (פרקטיקה המוכרת לך בוודאי, היות ואתה משתמש בה כמעט בכל שרשור, רק בהרבה יותר מילים) מזכה אותי בהדלקת משואה, אזי אהלן וסהלן, הכינו את הגוזניק, אני מגיע. (אם אפשר לבקש, אני מעדיף תערובת של סולר+בנזין, למרות שגז יותר נקי).

דרור ברלי
27-04-21, 12:39
אייל, תקרא טוב.

ההקבלה שלי מדברת על התייצבות בפני בית משפט לתעבורה.
היית שם?.... כן, זו התחושה. אתה מרגיש נרמס ונמעך ונאנס. במיוחד כשצדקתך ברורה לך בלי צל של ספק, אבל כמו שאומרים - "לך חפש". מי אתה ומה אתה, למרות שאתה אזרח נורמטיבי. מי זו בכלל מילתך שאינה נחשבת כלל, מול שקריו של שוטר ובעיקר לעומת הרעב והדודא של המערכת לגביית מזומנים. לשוטר הם יאמינו בכל מקרה. לך הם לא יאמינו גם אם ישאלו אותך רק מה שמך ומתי נולדת.

אז משא ומתן עם התובע המשטרתי כדי שיבקש עונש מופחת/ללא נקודות וכו' זה אשכרה מזכיר בעילה בהסכמה.
אשכרה בועלים אותך. אתה תחטוף. הודית באשמה ותירשם לך עבירת תנועה בגליון לדראון עולם. וגם תשלם. אבל בתמורה לשיתוף הפעולה זה יכאב קצת פחות. אשכרה אותו דבר.

חבל שאתה לא רואה את ההבדלים.

איל מ
27-04-21, 16:55
אמנם יש לך פור של כמה שנים עליי.
אבל אני בין האנשים היחידים במדינה שזכו להיות בבית משפט, ואפילו בקורס נהיגה מונעת, עוד לפני שהיה להם רשיון על אוטו.
ואם ההקצנה הדמגוגית שלי פגעה ברגשות מישהו או מישהי אני מתנצל. אכתוב את זה בעדינות. הגישה של "העבריין לא אשם, הוא נדחף לשם בכוונה מרושעת ע"י הרשעויות" פשוט נשמעת קצת בכיינית בעיני.

רוצה לנסוע על רכב שטח אמיתי בלי קומבינות ושוחד? קנה רכב שטח אמיתי, לא הג'יפון מעורר הרחמים שלך שיצא מהמפעל עם צמיגי 29 וקצת, ובגובה שבו קפיצי העלים משמשים כעוגן מחרשה.
קנה לך רכב שטח אמיתי, שמגיע מהמפעל על צמיגי שטח נורמאליים בקוטר של כמעט 32. כזה שלא מצריך מיגון והגבהה, וניתן לרכוש עם נעילה מהחברה. כזה שמסמן טריטוריה כמו זכר אמיתי...
או אם אתה לא מתחבר, סתם רוביקון.

asafk
27-04-21, 18:21
אני נועל את הדיון כי שום דבר טוב כבר לא ייצא ממנו.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

-->