PDA

צפייה בגרסה מלאה : מידות PAJERO בנזין שנת יצור 2019

Gershon
27-04-21, 13:19
...

hadtomer
27-04-21, 17:50
תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

assafy
27-04-21, 18:37
תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!אב ל כנראה שמאוד תצטער לדעת שהפאג'רו האחרון נמכר בארץ ב2018 וגם הוא היה דיזל.
קראתי כתבה בנושא שנכתבה על ידי כתב אחד בשם תומר הדר.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Gershon
27-04-21, 21:05
בתמונה לגבי VIN
בדיזל 4M41 מידות קצת שונות

hadtomer
28-04-21, 12:19
אבל כנראה שמאוד תצטער לדעת שהפאג'רו האחרון נמכר בארץ ב2018 וגם הוא היה דיזל.
קראתי כתבה בנושא שנכתבה על ידי כתב אחד בשם תומר הדר.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

אבל תגובתי לא היתה קשורה לכך. רק כתבתי לגרשון "תודה!!!!!!!"

alto
28-04-21, 13:37

מה שהסכמה אחת, אומנם גורפת יכולה לעשות

נמרוד
28-04-21, 14:03

לך, ידידי, יש פוסט-טראומה מהפאג'רו ההוא שניסה להרוג אותך. הגיע הזמן שתתמודד איתה ישירות במקום ללכת סחור-סחור.

hadtomer
28-04-21, 18:38
לך, ידידי, יש פוסט-טראומה מהפאג'רו ההוא שניסה להרוג אותך. הגיע הזמן שתתמודד איתה ישירות במקום ללכת סחור-סחור.

לפני 27 שנים לימדו אתי שרובים לא הורגים אנשים.

כשזה בצד שלנו, אנשים טיפשים הורגים אנשים שלנו וקוראים לזה "אש ידידותית". וכשזה בצד שלהם, אנשים חכמים הורגים אנשים שלהם וקוראים לזה "סיכול ראוי". אבל הרובה הוא רק אמצעי להשגת מטרה וככזה יש להקפיד על תחזוקתו, שמירתו והיכרות עם חלקיו.

בכל הנוגע לאותה טראומת פאג'רו, הפאג'רו לא ניסה להרוג אותי, פאג'רו הוא חתיכת ברזל יפנית אחודת שלדה. פאג'רו אשר נהוג בידי פוחז אשר מחליקו בוירטואוזיות לתוך סיבוב ופוגע בסלע, מתרומם באוויר ורק אז נוחת על גגו, זהו כבר ניסיון הריגה. אבל בין חברים. ורק מי שהיה שם ולאחר מכן במיון בתל השומר יזכור שאשתי בכתה מאוד, כי היא היתה נשואה טריה של שנתיים- וזה נראה לה נורא לא שגרתי להתהפך עם אוטו. כאילו, אצל רוב האנשים תאונת דרכים זה מאורע של אוי ואבוי. הגיוני סה"כ.....אבל לפחות לי לא שלפו זכוכיות מהראש מהסאנרוף. אני כן זוכר בדיעבד שנותר דם רע. גם פיזית וגם מקצועית. בחשיבה לאחור זה היה כה מטופש וטוב שהשנים עברו מהר.

אבל אני קטונתי מלהעביר ביקורת- אני ביצעתי ניסיונות רצח משלי בחברים וקולגות, ובכל מקרה, אותו נוהג בפאג'רו הוא לשיטתי אחד שהוא אחלה גבר ואדם שאתה באמת מייחל בלבך לפגוש בשטח לבירה, מאלה שגם היכרות של 15 שנים והזדקנות הדדית לא מעיבה על התענוג שבלפגוש פעם ב....ולקלוט שאיך יש לנו שיער לבן.

בכל מקרה אשמח לשוב למטרת השרשור המקורי: גרשון פרסם את מידותיו של הפאג'רו 2019 ואני הודיתי לו, כי הוא פרסם את המידות.

hadtomer
28-04-21, 18:52
בתמונה לגבי VIN
בדיזל 4M41 מידות קצת שונות
זה כבר פינוק. תודה!!!!!!!!!!!!!!

dorbh
29-04-21, 09:33
לפני 27 שנים לימדו אתי שרובים לא הורגים אנשים.

כשזה בצד שלנו, אנשים טיפשים הורגים אנשים שלנו וקוראים לזה "אש ידידותית". וכשזה בצד שלהם, אנשים חכמים הורגים אנשים שלהם וקוראים לזה "סיכול ראוי". אבל הרובה הוא רק אמצעי להשגת מטרה וככזה יש להקפיד על תחזוקתו, שמירתו והיכרות עם חלקיו.

בכל הנוגע לאותה טראומת פאג'רו, הפאג'רו לא ניסה להרוג אותי, פאג'רו הוא חתיכת ברזל יפנית אחודת שלדה. פאג'רו אשר נהוג בידי פוחז אשר מחליקו בוירטואוזיות לתוך סיבוב ופוגע בסלע, מתרומם באוויר ורק אז נוחת על גגו, זהו כבר ניסיון הריגה. אבל בין חברים. ורק מי שהיה שם ולאחר מכן במיון בתל השומר יזכור שאשתי בכתה מאוד, כי היא היתה נשואה טריה של שנתיים- וזה נראה לה נורא לא שגרתי להתהפך עם אוטו. כאילו, אצל רוב האנשים תאונת דרכים זה מאורע של אוי ואבוי. הגיוני סה"כ.....אבל לפחות לי לא שלפו זכוכיות מהראש מהסאנרוף. אני כן זוכר בדיעבד שנותר דם רע. גם פיזית וגם מקצועית. בחשיבה לאחור זה היה כה מטופש וטוב שהשנים עברו מהר.

אבל אני קטונתי מלהעביר ביקורת- אני ביצעתי ניסיונות רצח משלי בחברים וקולגות, ובכל מקרה, אותו נוהג בפאג'רו הוא לשיטתי אחד שהוא אחלה גבר ואדם שאתה באמת מייחל בלבך לפגוש בשטח לבירה, מאלה שגם היכרות של 15 שנים והזדקנות הדדית לא מעיבה על התענוג שבלפגוש פעם ב....ולקלוט שאיך יש לנו שיער לבן.

בכל מקרה אשמח לשוב למטרת השרשור המקורי: גרשון פרסם את מידותיו של הפאג'רו 2019 ואני הודיתי לו, כי הוא פרסם את המידות.

תומר, האם החלק המדבר על שליפת זכוכיות מהראש אמיתי? הזכוכית לא מחוסמת?

לרגע אחד בלי ציניות, כבעל פאג'רו BK קצר עם סאנרוף עצום - עלתה בי מספר פעמים המחשבה אודות השתלשלות האירועים בעת התהפכות. לא רק זכוכיות, גם סלע שעשוי לחדור לתוך תא הנוסעים ולרוצץ גולגלות.

Gershon
29-04-21, 14:56
דיזל 4M41 3.2L

asafk
29-04-21, 15:22
תומר, האם החלק המדבר על שליפת זכוכיות מהראש אמיתי? הזכוכית לא מחוסמת?

לרגע אחד בלי ציניות, כבעל פאג'רו BK קצר עם סאנרוף עצום - עלתה בי מספר פעמים המחשבה אודות השתלשלות האירועים בעת התהפכות. לא רק זכוכיות, גם סלע שעשוי לחדור לתוך תא הנוסעים ולרוצץ גולגלות.הזכוכיות למיטב זכרוני לא היו של הסאנרוף אלא של השמשה הקדמית. קורה A קרסה ונעצרה בגלגל ההגה, והשמשה הקדמית נעצרה תוך כדי שהיא מתפצחת - בגולגולת של הנהג, יוצרת "כתר" של חתיכות זכוכית בגדלים שונים נעוצות לתוך הגולגולת.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Gershon
29-04-21, 16:07
בקשה:
אם אין מה להגיד בנושא על מידות PAJERO-תעברו.....
למשל לכאן:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/120536-%D7%94%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%93%D7% 99-%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%92-%D7%90%D7%99%D7%9F-%D7%9B%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%A7%D7%98%D7%A2על

נמרוד
29-04-21, 16:10
מידותיך הטובות ידועות בכל הארץ!

Gershon
29-04-21, 16:23
תגובה 13

hadtomer
30-04-21, 06:45
תודה על מידות הפאג'רו גרשון!

hadtomer
30-04-21, 07:14
הזכוכיות למיטב זכרוני לא היו של הסאנרוף אלא של השמשה הקדמית. קורה A קרסה ונעצרה בגלגל ההגה, והשמשה הקדמית נעצרה תוך כדי שהיא מתפצחת - בגולגולת של הנהג, יוצרת "כתר" של חתיכות זכוכית בגדלים שונים נעוצות לתוך הגולגולת.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

אם היתה לנהג טבלת מידות פאג'רו-יתכן והיה יודע מראש להימנע מהתרחיש הלא נעים. לנוחיות הנהג, גרשון צירף טבלת מידות פאג'רו.

-->