PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - אופטומטריסט תותח באזור חיפה והעמקים?

נמרוד
21-05-21, 14:57
אם היתה לי ראייה 6:6 הייתי היום מפקד חיל האויר, אבל לא הסתייע. העיניים שלי בעלות ביצועים של היילקס ישן ואמינות של לנדרובר ומתדרדרות כמו ריפודים של צרפתייה. אני כבר בן 47 ובשנים האחרונות האופטומטריסטים מתחילים לעשות עלי ניסויים שלא לגמרי מצליחים - הגעעתי כנראה לקצה של הפשוט והסטנדרטי. אם הייתי ג'יפ, מזמן הייתי נפטר מעצמי אבל אני קשור רגשית, אז אני מחפש גורו משקפיים שיכול לאתגרים קשים.

שוטו.

יונתןמצפה
21-05-21, 15:00
אם עדיין לא ניסית, תבדוק את מאיר באופטיבעון.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

מוטי ג.
21-05-21, 15:01
אני אמנם מקרה קל לעומתך, אבל שנים שרשתות כאלה ואחרות לא מצאו בעיה אצלי, בזמן שאני מרגיש שיש, ואז הגעתי לאופטיקה כהן בזכרון יעקב ומצאו לי מספר קטן עם צילינדר שעשה לי בלגן.

אני ממליץ (לא זול שם)

גיא
21-05-21, 15:27
אני עובד כבר שנים ( אולי 20 ) עם רחל מ "אופטיקה הזורע" ..
מחירים הוגנים, שירות מעולה מאד ויחס חם.

נמרוד
21-05-21, 15:49
תודה.
שרות מעולה ויחס חם האמת שאני קיבלתי בכל מקום שהייתי - זה כנראה מאפיין של התחום, ולכן זאת לא הבעייה. ועד לאחרונה באמת לא היתה בעייה - הייתי עושה משקפיים כל שנתיים-שלוש, המספרים עלו עם השנים, (עד ל6.5). מאמצע שנות הארבעים שלי זה התחיל להסתבך - מולטיפוקל, שמולטי-פוקל. לא אכפת לי שהעדשות יקרות, וגם עשו לי ותיקנו שוב ושוב. אולי אני בכלל צריך רופא עיניים רציני?

גיא
21-05-21, 15:56
תודה.
שרות מעולה ויחס חם האמת שאני קיבלתי בכל מקום שהייתי - זה כנראה מאפיין של התחום, ולכן זאת לא הבעייה. ועד לאחרונה באמת לא היתה בעייה - הייתי עושה משקפיים כל שנתיים-שלוש, המספרים עלו עם השנים, (עד ל6.5). מאמצע שנות הארבעים שלי זה התחיל להסתבך - מולטיפוקל, שמולטי-פוקל. לא אכפת לי שהעדשות יקרות, וגם עשו לי ותיקנו שוב ושוב. אולי אני בכלל צריך רופא עיניים רציני?

מולטי פוקל זה עניין לא פשוט, זה דורש התרגלות מאד רצינית.
אני אחרי שבוע של הקאות וסחרחורות ואי יכולת לנהוג, ויתרתי על זה וחזרתי למשקפיים הרגילים שלי.
יש לי זוג נוסף שבו אני משתמש בזמן קריאה או עבודה מול המחשב. רק לטווח קצר.

מולטי פוקל זה לא בשבילי. החסרונות גדולים על היתרונות - עבורי.
אולי גם לך זה פחות מתאים.

ניר ל
21-05-21, 15:59
עשית בדיקת התאמה לתיקון ראיה ?

גיא
21-05-21, 16:04
עשית בדיקת התאמה לתיקון ראיה ?

אם אתה מתיחס אלי, אז לא, אני מסרב לעבור את הניתוחים הללו, יש לי כמה דוגמאות מאד קשות במשפחה.
מעדיף משקפיים.

ADaShim
21-05-21, 16:22
אם אתה מגיע במקרה לתל אביב, אז קלוד סמואל

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

hadtomer
21-05-21, 17:21
אם אנחנו כבר נוגעים בנושא, עברתי את גיל 45 ממש לאחרונה. אשמח להמלצות למומחה קולונוסקופיה שלא נרתע מאתגרים.

shmil
21-05-21, 17:50
אם אנחנו כבר נוגעים בנושא, עברתי את גיל 45 ממש לאחרונה. אשמח להמלצות למומחה קולונוסקופיה שלא נרתע מאתגרים.
אנחנו לא "נוגעים בנושא", במקרה שלך אנחנו "חופרים בנושא".

boaz avrahami
21-05-21, 19:14

בבקשה תומר

https://www.lgbt.org.il/clinic

avikkllk
21-05-21, 19:15
יש סיבה שאתה לא עושה לייזר?
אח שלי אישתי היה חצי אדם חצי עטלף
מה שעובר את המטר צריך תחתיות של ערק כדי לראות..עשה לפני 3 שנים לייזר במילים שלו ״השתנו לי החיים מקצה לקצה״

נכתב מהנייד סליחה על הטעויות

zivo
21-05-21, 23:34
מולטי פוקל זה עניין לא פשוט, זה דורש התרגלות מאד רצינית.
אני אחרי שבוע של הקאות וסחרחורות ואי יכולת לנהוג, ויתרתי על זה וחזרתי למשקפיים הרגילים שלי.
יש לי זוג נוסף שבו אני משתמש בזמן קריאה או עבודה מול המחשב. רק לטווח קצר.

מולטי פוקל זה לא בשבילי. החסרונות גדולים על היתרונות - עבורי.
אולי גם לך זה פחות מתאים.
גיא,
גם מולטי-פוקל הכי טובות, לא מיועדות למחשב.
מי שיש לו מולטי-פוקל (וצריך משקפיים לקריאה ומחשב) צריך זוג נוסף (office) לעבודה במחשב.

מעל מספר מסויים ( וצלינדר וכו') יש חשיבות גדולה לסוג העדשות ( מה שכמובן משפיע על המחיר).
אני מסכים עם המסכנה הסופית שלך ( זמן הסתגלות, ושזה לא מתאים לכולם), אבל מציע לך לא להרים ידיים.
עבדתי עם אופטומטריסט אחד כמה שנים, והייתי מרוצה.
בשלב מסויים, זה פשוט לא עבד, החלפתי אופטומטריסט, הוספתי 3000ש"ח לזוג, ואני מרוצה.

גיא
21-05-21, 23:46
גיא,
גם מולטי-פוקל הכי טובות, לא מיועדות למחשב.
מי שיש לו מולטי-פוקל (וצריך משקפיים לקריאה ומחשב) צריך זוג נוסף (office) לעבודה במחשב.

מעל מספר מסויים ( וצלינדר וכו') יש חשיבות גדולה לסוג העדשות ( מה שכמובן משפיע על המחיר).
אני מסכים עם המסכנה הסופית שלך ( זמן הסתגלות, ושזה לא מתאים לכולם), אבל מציע לך לא להרים ידיים.
עבדתי עם אופטומטריסט אחד כמה שנים, והייתי מרוצה.
בשלב מסויים, זה פשוט לא עבד, החלפתי אופטומטריסט, הוספתי 3000ש"ח לזוג, ואני מרוצה.

אמא שלי עובדת מול מחשב ונוהגת ורואה טלויזיה ועושה הליכות עם זוג אחד מולטי פוקל .. טוב לה.
אני רק ניסיתי לנהוג הביתה עם זה .. כנעט נהרגתי.

המשקפיים שהיו לי אז היו מאד יקרות ויותר מזה, ניסיתי גם אצל אופטיקאי אחר, יותר יקר, אותה תוצאה.
למחשב לא ניסיתי מעולם.

לי זה לא טוב, לי .. ! זה לא טוב.

ADaShim
22-05-21, 10:04
כנראה ששניכם צודקים וזה תלוי משתמש. זוגתי משתמשת בזוג אחד להכל ולי יש זוג נוסף לטווחים הקרובים. אגב, למי שיש מרשם מדוייק, שווה לבקר באתר של ZENNI OPTICAL.

erezgur
22-05-21, 10:22
מחזק לגבי זני אופטיקל ולכן גם טיפ קטן - כל פעם שעושים בדיקות ראיה לקראת משקפיים, לצלם את המרשם על כל פרטיו!
אם נזכרים מאוחר יותר ואין את המרשם המדוייק, זה כבר מסבך את הקניה.

באתר של זני בוחרים את המסגרת לפי הטעם ואז עוברים במסלול עם מספר שלבים להגדרת העדשות הנדרשות כאשר בשלב הראשון יש כמובן לציין את פרטי המרשם. אנחנו קונים כבר כמה שנים את המשקפיים באתר (ייצור סיני איכותי מאד עם אתר / שירות אמריקאי - זו הדרך הפשוטה ביותר להגדיר את זני אופטיקל). עלות המשקפיים משמעותית זולה יותר מאשר בארץ והאיכות טוןבה מאד, כולל מולטיפוקל.

משלוח 10 דולר, לא משנה כמה זוגות משקפיים, אני לרוב מצליח לרכוש 2 זוגות פשוטים יחסית מתחת לרף המכס. יש מדי פעם קופונים. אם נרשמים דרך הפניה של לקוח קיים מקבלים קופון לקניה הראשונה וזה יכול להביא את העלות אל מתחת לרף המכס גם במקרים הפחות זולים...

יוני5
22-05-21, 12:35

למה אתה מתכוון באתגרים?

אתה צריך גם לפנות לרופא שעובד עם הקופה שלך.

אני ממכבי וממליץ על ד"ר ארז סקאפה מרמת השרון. מאידך, אצלי אין "אתגרים" - לפחות לא כאלה שאני מודע אליהם, כי אני ישן.

ועצה נוספת, מכיוון שההכנה דומה, תבקש שיעשה לך גם גסטרו על הדרך - אם כבר אתה ישן, למה להתעקש על העברת חוטר רק מלמטה? מה אכפת לך שיעשו לך חוטר גם מלמעלה? (אני ביקשתי רק שיעבירו מגבון אחרי שסיימו את הראשון - הרופא גיכך בנימוס, כנראה שאני לא היחיד שחשב על הבדיחה הזו).

בברכה,
יוני5

גיא
22-05-21, 14:19
אם כבר עונים לו ברצינות ..

דר׳ רון גרינברג. אסותא רמת החייל. דרך מכבי.

לא אישית לי אני צעיר. רק בן 50. אבל חמי יצא מרוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מוטי ג.
22-05-21, 14:25
יש לכם מזל שנמרוד לא רואה מה עשיתם לשרשור שלו, חכו חכו מה הוא יעשה לכם כשהוא יחליף משקפיים

Asaf-a
22-05-21, 14:56
תקראו לי כאשר תעלה שאלה לגבי מכשירי שמיעה...

Asaf-a
אסף.א

גיא
22-05-21, 15:32
תקראו לי כאשר תעלה שאלה לגבי מכשירי שמיעה...

Asaf-a
אסף.א

מה ?

hadtomer
22-05-21, 16:24
על הדרך, מחפש המלצה לזוג כדורי טניס, לא אכפת לי אם תקניים או לא. העיקר שיתלבשו על רגליים של הליכון.

גיא
17-06-21, 09:40
משהו חדש בתחום

https://www.israel21c.org/goodbye-multifocals-deepoptics-changes-focus-via-software/

-->