PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיצובישי אאוטלנדר 2013-2016 7 מקומות מזגן

שמעון שמעטן
16-06-21, 19:56
בס''ד

עשיתי בחודש האחרון נסיעה על 6 אוטלנדרים מהשנתונים הנ''ל חלקם בנזין וחלקם דיזלים

כולם בלי יוצא מהכלל באמצע היום ברכב לוהט בתוך העיר בישלו את הילדים בשורה האחרונה

שיניתי כיוון התחלתי לחפש סורנטו דיזל שיש לו מזגן גם בשורה האחרונה אבל ממה ששאלתי וביררתי עד עכשו אמרו להתרחק מהדגמים האלו שהם זבל טהור

אני חוזר עכשו לאאוטלנדר שפשוט מבשל את היושבים בשורה האחרונה ואני מתכוון שממש לא מרגישים את המיזוג ומגיעים למצב של הזעה כאילו סאונה

האם ישנה אפשרות לעשות יציאה של מזגן בשורה השנייה והשלישית או לפחות בשנייה שיתן קירור גם לשורה שמאחוריו או שזה מה שיש ?

בנסיעה בין עירונית המזגן מגיע עד הסוף והילדים אמרו שקריר ונעים ... רק הבעייה ש95 אחוז מהשבוע הנסיעות הן עירוניות בפרט של 15 דקות 20 דקות בכל פעם וזה מתכון לסיוט או לחיתוך במשקל למי שצריך

יש הצעה מה לעשות ???

בראש ובאשונה חשובה אמינות
לאחר מכן הנעה לכל הגלגלים
מושבים אחוריים נפרדים השימוש יהיה קבוע ב6
צריכת דלק סבירה 1ל7-8 בעיר זה מקובל
תקציב עד 70 אלף ש''ח כמובן לא כולל ביטוח ויישור קו לאחר קנייה

ישי
16-06-21, 20:03
תקנה פורד אקספורר 2010. גם ישאר לך תקציב וגם תיהנה מכל הנוחיות... 7 מקומות אמיתי ומפנק. מזגן כפול וחזק מאוד.
בפער התקציבי תשלים לדלק.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

ישי
16-06-21, 20:06
עוד אפשרות זה לקנות מאווררים שמתחברים למצת. אפשר גם דרך usb.
לא יקר בכלל ויכול מאוד להקל על השורות האחרונות

שמעון שמעטן
16-06-21, 20:21
תקנה פורד אקספורר 2010. גם ישאר לך תקציב וגם תיהנה מכל הנוחיות... 7 מקומות אמיתי ומפנק. מזגן כפול וחזק מאוד.
בפער התקציבי תשלים לדלק.

היה לדוד שלי אדי באוור אמינות לא משהו בלשון המעטה אחזקה יקרה דלק אין מה לדבר

הרכב כמו ספינה עושה בחילה לעומתו כל פאג'רו זה רכב ראלי וכל אאוטלנדר זה פרייבט משובח

בקו ישר הוא נח ומשייט בכיף על 150 אבל לא בשביל זה אני רוצה רכב

אני מחפש משהו עם אחזקה זולה חייב שרשרת טיימינג כמה שפחות צילנדרים וצריכת דלק שפויה חלפים בזול ומצויים

ושנתון סביר 2013-15 זה סביר

אמריקאי לא בשבילי אבל תודה על ההצעה

- - - Updated - - -

עוד אפשרות זה לקנות מאווררים שמתחברים למצת. אפשר גם דרך usb.
לא יקר בכלל ויכול מאוד להקל על השורות האחרונות

אין אפשרות להרכיב איזו יחידת קירור קטנה בתקרה של הרכב שתקרר את החלק האחורי ?

erezgur
16-06-21, 21:14
לאחר מכן הנעה לכל הגלגלים

נסה להגדיר את יכולות השטח שאתה מצפה למצוא ברכב (נסה לתת דוגמא קיצונית למסלול שאתה רוצה לעשות עימו, למשל), כי אני חושב שאתה עלול להתאכזב בנושא זה מהאאוטלנדר.

שמעון שמעטן
17-06-21, 01:10
נסה להגדיר את יכולות השטח שאתה מצפה למצוא ברכב (נסה לתת דוגמא קיצונית למסלול שאתה רוצה לעשות עימו, למשל), כי אני חושב שאתה עלול להתאכזב בנושא זה מהאאוטלנדר.

לא שאלתי לגביי היכולות של האאאוטלנדר שאלתי אם יש דרך לעשות משהו שיפתור את בעיית האי קירור בשורה האחרונה

יש לך ניסיון עם משהו כזה ?

erezgur
17-06-21, 09:27
לגבי המזגן אינני יודע ולכן לא כתבתי.
התייחסתי לדרישה השנייה בחשיבותה עבורך, כפי שכתבת - "הנעה לכל הגלגלים" - אני מסיק מכך שאתה מעוניין לטייל עימו בשטח ולכן התגובה הקודמת שלי.
התחמקת מלענות, אבל קח זאת בחשבון ובדוק האם יענה על הדרישות שלך (בהנחה שתפתור את סוגיות המיזוג).

נשלח מהנייד

שמעון שמעטן
17-06-21, 12:56
לגבי המזגן אינני יודע ולכן לא כתבתי.
התייחסתי לדרישה השנייה בחשיבותה עבורך, כפי שכתבת - "הנעה לכל הגלגלים" - אני מסיק מכך שאתה מעוניין לטייל עימו בשטח ולכן התגובה הקודמת שלי.
התחמקת מלענות, אבל קח זאת בחשבון ובדוק האם יענה על הדרישות שלך (בהנחה שתפתור את סוגיות המיזוג).

נשלח מהנייד

עובר בכל מקום שהטוסון שלי ופורסטר עובר זה מספיק לי די והותר

היום אני מצטער על ילדים שהתבשלו בטיולים כאלו בלי רחמים כי זה הרכב וזה מה יש :mad:

Crabbing
20-06-21, 08:20
עובר בכל מקום שהטוסון שלי ופורסטר עובר זה מספיק לי די והותר

היום אני מצטער על ילדים שהתבשלו בטיולים כאלו בלי רחמים כי זה הרכב וזה מה יש :mad:

בדגמים מאוחרים יותר יש יציאת מיזוג לשורה השניה, מ 2018 כמדומני.
אכן, נקודה לא מבריקה באאוטלנדר.

-->