PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגיפ"ה #14 - בחירת מזגן

OFF-RoaD
22-06-21, 16:44
שלום,

אז במסגרת תכנון ובניית הבית (דירה מקבלן, אבל לא חשוב) - הגעתי לשלב בחירת מערכת מיזוג האויר.

המערכת עומדת להיות (וזה כבר חלוט, ואני מודע לחסרונות ולבעיות) VRF BOX כלשהי, עם 3 יחידות בחדרי שינה ושתי יחידות לחלל המרכזי (עוד לא סגור אם מערכת מיני מרכזית רגילה עם תעלות, או 2 קסטות נסתרות).

מה שכן, קיבלתי כמה הצעות מחיר מהחברות הנפוצות בארץ (אלקטרה, תדיראן, סמסונג, LG). ההפרשים במחיר לא כאלו שמשפיעים על ההחלטה בצורה נחרצת, ואני לא מצליח למצוא נתונים או קריטריונים שיעזרו לי להחליט. מבחינת הנתונים הטכניים כל המערכות דומות מאוד וכולן יעמדו בדרישות, אחריות (להבנתי) זהה אצל כולם, ואני תוהה האם אכן אין הבהדל משמעותי וזה לא מאוד משנה מה אבחר? או שאני מפספס משהו וצריך לפסול אחת או יותר מהחברות על משהו.

אשמח לכל עצה בנושא (פרט ל"אל תעשה VRF כי זה מתקלקל". את השלב הזה כבר עברתי.

תודה, עודד

נמרוד
22-06-21, 22:23
יש לי מולטי-אינוורטר LG עם חמש יחידות פנימיות שעובד 10 שנים. השרות של ברימג טוב. היתה תקלה יחידה בתקופה הזאת, חיישן באחת היחידות הפנימיות. אובחן טלפונית (הבהובי קוד תקלה) וטכנאי החליף בכמה דקות ועלות סבירה.

זה נקודת מידע אחת ואולי היא עוזרת לך.

OFF-RoaD
23-06-21, 07:56
יש לי מולטי-אינוורטר LG עם חמש יחידות פנימיות שעובד 10 שנים. השרות של ברימג טוב. היתה תקלה יחידה בתקופה הזאת, חיישן באחת היחידות הפנימיות. אובחן טלפונית (הבהובי קוד תקלה) וטכנאי החליף בכמה דקות ועלות סבירה.

זה נקודת מידע אחת ואולי היא עוזרת לך.זה בדיוק המידע שאני מחפש.

עדויות ממקור ראשון על אמינות, ובעיקר - שירות.

תודה רבה, עזרת מאוד.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

-->