PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכישת צמת חשמל painless ל CJ ישראלי

de fox
04-07-21, 11:51
אהלן

מנצל נסיעת עבודה לארה"ב לרכישת צמת חשמל.

לפי הבנתי אני רוצה מק"ט 10150:

https://www.painlessperformance.com/wc/10150

לחילופין יש גרסא זולה יותר נקרא לה -למפתח החובב:

https://www.painlessperformance.com/wc/10106

פונה לבעלי הניסיון- נמרוד\ראיד...ועוד אם יש..

האם יש תובנות\המלצות לגבי המקטים המדוברים? האם ה 10150 הוא הקיט המתאים ל CJ הישראלי? האם שווה להשקיע את הפנסיון מלא של 10150?

lizard
04-07-21, 12:10
להבנתי, יש צמות ג'נריות שלא עולות הרבה אבל צריכות עבודה (התקנת סופיות/חיבורים, התאמת אורכים, חיווט שונה לפנסים וכדומה) ויש כאלו שזה מתאים בול או 99%.
אני קניתי צמה לCJ אבל לא מותאמת בול, הייתי צריך לבצע כמה התאמות (כשאני אומר אני, הכוונה לחבר פורום לשעבר שבלעדיו הייתי עדיין מסובך עם כל החוטים, COAS שלצערי כבר לא חבר פורום פעיל למיטב ידיעתי).
כרגע יש לי צמה ג'נרית נוספת חדשה שאני מתכנן להתקין על הטרקטור שלי.

לדעתי שתי הצמות הן במחיר מוגזם ואפשר להשיג צמות ג'נריות אחרות ברבע מחיר.

https://www.amazon.com/VOWAGH-Universal-Circuit-Wiring-Harness/dp/B085MFS4PP/ref=sr_1_9?dchild=1&keywords=generic+21+car+electric+harness&qid=1625389933&sr=8-9

למשל זה, בטח אם אתה מגיע לארה"ב ולא משלם משלוח.

בנוסף, המלצה שלי היא לבדוק בדיוק כמה מעגלים אתה בתכל'ס צריך בג'יפ. ההבדלים בין צמות זה בין היתר כמות המעגלים שיש בה. יש כאלו של 11-12 ויש של 22-24. אישית, הייתי קונה את המינימום האפשרי. רק מה שצריך כדי שהרכב יעבוד. את כל האביזרים הנלווים, כמו רדיו, מכשירי קשר וכדומה, הייתי מחבר בצמה אחרת שלא קשורה ישירות לפיוזים/בית פיוזים של הרכב.

six-86
04-07-21, 13:36
הזמנתי תחילה את הצמה הג'נרית (אוניברסלית) ,
ולא הייתי שלם עם עצמי , שמתי אותה בצד והזמנתי את ה 10150 ולא מצטער על כך ,
כששתיהן על השולחן ניתן להבחין באיכות החומרים והעבודה , ה 10150 לא סתם עולה יותר יקר ,
חוצמזה מגיעה עם כל החלקים הנלווים (מנורות , סוויץ אורות וכו')
האוניברסלית צריך לעבוד עליה והחלקים הנלווים שצריך להכין , כמו סופיות חוטים וכו' , האיכות שלהם ירודה ועושים הרבה צרות בהתקנה ,
ה 10150 מגיעה מוכנה כולל כל המחברים והקונקטורים ורק לחבר בקליק , דעתי היא תשקיע בה ולא תצטער .
בהצלחה
ראיד

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

de fox
06-07-21, 08:17
ה- PLUGַ & PLAY של פיינלס בהחלט יתרון בעיניי. פחות משהו להתעסק בו.

בכל אופן תודה לעונים

נמרוד
06-07-21, 09:09
אני עוד לא הרכבתי את הצמה. לי לא היתה התלבטות, אני לא נמשך יותר מדי להתעסקות בחשמל, זה לא מרגש אותי, ואם יש לרכב שלי מוצר מתאים 1:1, חדש, איכותי, שכולל הכל עד רמת הפיוז, הקונקטור והנורית - זה אחד מהדברים שהכי שווים את הכסף.

אם אני מבין נכון לCJ8 אתה תצטרך להאריך רק את הצמה היחידה שהולכת לחלק האחורי של הרכב.

six-86
06-07-21, 09:36
אני עוד לא הרכבתי את הצמה. לי לא היתה התלבטות, אני לא נמשך יותר מדי להתעסקות בחשמל, זה לא מרגש אותי, ואם יש לרכב שלי מוצר מתאים 1:1, חדש, איכותי, שכולל הכל עד רמת הפיוז, הקונקטור והנורית - זה אחד מהדברים שהכי שווים את הכסף.

אם אני מבין נכון לCJ8 אתה תצטרך להאריך רק את הצמה היחידה שהולכת לחלק האחורי של הרכב.נמרוד הצמה 10150 מוכנה לארוכים ,
אתה מקצר את החוטים לפי הצרכים שלך .
הצמה מגיעה מוכנה עם כל הקונקטורים והחיבורים מלבד חיבורי אורות ופנסים , שחותך ומחבר לפי האורך הרצוי

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

hitoy
06-07-21, 15:36
אני הזמנתי את הגרסה ה"זולה" של פיינלס אבל בגלל הצרכים שלי ולא בגלל המחיר.
ברכב כמו שלי שעבר המון שינווים מהמקור ומתוכנן לעוד שינויים אין צורך בצמה ה"מקורית".
אז את התשובה לגבי האם שווה להשקיע? רק אתה תדע לפי הצרכים שלך(ולפי דעתי, כן).
וראד, אם אני זוכר נכון אז הצמה הראשונה שהזמנת לא היתה של חברת פיינלס.

יואב

יונימוג אדום
06-07-21, 18:50
אני רכשתי בארץ צמה מקורית שפורקה מCJ בארה"ב .
הצמה במצב חדש - הייתרון הגדול - איכות חוטי החשמל והמחברים ( היום כבר לא עושים באותה האיכות - גם פיינלס ) .
המחיר היה כמה מאות שקלים( בערך עשירית מצמת פיינלס ) וההתקנה לקחה שלוש שעות כולל קפה ומאפה .
מאוד מרוצה - כבר ארבע שנים מהשיפוץ .
לדעתי חוטי החשמל שיוצרו פעם ( מנחושת אמיתית ולא סגסוגת ממוחזרת ) הם באיכות שונה לחלוטין לטובה .

אילן

de fox
10-08-21, 08:49
134756

כולם נחתו בשלום :cool:

נמרוד
10-08-21, 08:55
תעדכן בצורה מפורטת על הישום של הרפטור.

de fox
10-08-21, 09:06
תעדכן בצורה מפורטת על הישום של הרפטור.

לרגע לא חשבתי אחרת...