PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצנן "מזגן"

biranit50
18-07-21, 21:38
למי שהוא יצא להשוות בין המצנן (המכונה במעין הונאה מיני מזגן)הנושא את שם המותג blaux הנמכר בישרל (אחרי "הנחה של 50%") ב90$ ב EBAY ב46$ לא סופי , למוצר דומה ללא מותג הנמכר בעליאקספרס ב25$?

איל מ
18-07-21, 22:57
לפי החוות דעת בעלי (אני תמיד קורא את אלו של ה3 כוכבים ומטה), זה דרעאק.

יוסיבR
19-07-21, 13:22
חבל על כספך
לא שווה אגורה

de fox
19-07-21, 15:51
נתקלתי בפרסום של זה.... אני לא מבין איך הטקסט השיווקי הזה חוקי, זו הונאת צרכנים מהמלה הראשונה עד האחרונה. בליל של שטויות שאיש שיווק המציא מדמיונו ללא כל קשר למציאות אליה היא מכוונת.

זוהר לב
20-07-21, 09:32
ולמה זה דרעק אמיתי?
עקרון הקירור של מצנן מדברי הוא שיודע לקחת אויר חם ויבש מבחוץ, ללחלח אותו ע"י מים וע"י כך להוריד את הטמפ' שלו.
זה עובד יפה באילת ובנגב ובעוד מקומות יבשים, אבל לא יעבוד במקומות לחים כמו במישור החוף.
המכשיר הזה אמור לעשות את אותה עבודה אבל במקום לשאוב אויר חם ויבש מבחוץ, הוא ממחזר את האויר הלח של עצמו, וכפי שכבר הבנו, הקירור ישאף ל-קצת מעל 0 עד שיעצר לגמרי, ונקבל אפקט של מאוורר.

Alon
20-07-21, 12:13
שלום
תופס טרמפ על הנושא אז איך עובדים המצננים הגדולים שמשווקים לגינות ולבריכות?
יש בהם מיכל מים ומאוורר גדול.
יש עלי לחץ לקנות כזה ולא ברורה לי היעילות של הגבר הזה?
תודה

Sent from my iPhone using Tapatalk

yovavz
20-07-21, 15:21
שלום
תופס טרמפ על הנושא אז איך עובדים המצננים הגדולים שמשווקים לגינות ולבריכות?
יש בהם מיכל מים ומאוורר גדול
זוהר הסביר יפה:

עקרון הקירור של מצנן מדברי הוא שיודע לקחת אויר חם ויבש מבחוץ, ללחלח אותו ע"י מים וע"י כך להוריד את הטמפ' שלו.
זה עובד יפה באילת ובנגב ובעוד מקומות יבשים, אבל לא יעבוד במקומות לחים כמו במישור החוף
תהליך האידוי של המים לוקח חום מהסביבה ולכן מקרר את האוויר
עובד רק אם האוויר יבש.
אופציה שניה היא שימוש במערפלים, שגם בלי אידוי נותנים הרגשת קרירות, אבל גם מייצרים הרבה לחות...

Alon
20-07-21, 17:33
תודה על ההסבר
אבל קשה לי להבין איך אנשים מוציאים על 2000+ שקלים
תודה
אלון

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
20-07-21, 18:52
תאמינו או לא, אבל באפסנאות היה ניתן לחתום על מיני דזרט קולר שעובד על 12v. (טוב, לא בדיוק היה ניתן לחתום, כי לאפסנאי לא היה מושג שזה שם, או מה זה, אבל נתקלתי בכזה באחד מהחיטוטים שלי שם).

amirmoshe
20-07-21, 18:55
ראיתי בעבודה אצלנו חשמלאי שמסתובב עם מזגן נייד ביתי להתקנות גדולות.

זו יחידה קומפלט שמצריכה צינור יציאה החוצה של אויר חם. וצינור ניקוז מים.

עושה עבודה לא רעה בכלל.

החסרון. קצת גדול וצורך 220.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

yovavz
20-07-21, 19:04
במוסך בו טיפלתי בעבר ברכב היה קולר גדול ועוצמתי והוא עשה עבודה לא רעה בכלל כל עוד הוא היה מכוון עליך. זה היה במרכז עם אוויר לח יחסית.

Tzvika-Pick
20-07-21, 22:13
למי שהוא יצא להשוות בין המצנן (המכונה במעין הונאה מיני מזגן)הנושא את שם המותג blaux הנמכר בישרל (אחרי "הנחה של 50%") ב90$ ב EBAY ב46$ לא סופי , למוצר דומה ללא מותג הנמכר בעליאקספרס ב25$?

בתור אחד שמכיר מקרוב את התחום הזה של "המוצרים בהנחה של 50%" -
הסיבה שזה נמכר באתר הזה ב-90$ ולא ב-25$ (כמו שזה אמור לעלות) לא קשורה בכל למותג. היא קשורה לזה שמאוד יקר לדוג אנשים שיסכימו לקנות מוצר כזה בגלל "המלצה" שהם ראו בסוף כתבה, אז כשכבר מוצאים איש כזה עדיף שהוא ישלם 90$ וככה כל שרשרת הערך שבדרך תוכל להרוויח. כל הגלגול הזה של הקליקים מהלמטה של כתבה ב-ynet, דרך ה-3 אתרים שצריך לעבור בדרך למסך שבו סוף סוף אפשר להשאיר כרטיס אשראי, כל גלגול כזה שווה למישהו כמה דולרים טובים. בהנחה כמובן שבסוף מישהו אשכרה קנה את המיני מזגן הזה.

תסתכל פה למטה, אודות החברה:
https://www.blauxstore.com/he/contact-us.html
זאת חברה שיושבת בסין. היא משווקת בישראל בדיוק כמו שדוד עלי משווק בישראל.

biranit50
21-07-21, 04:03
לא מן הנמנע שכל הפרסום הזה בכלל מיועד לגרום לזה שתבדוק את מחיר המוצר בעלי אקספרס, תתלהב שמצאת את אותו המוצר במחיר "מציאה" ותרכוש....מלכודת פתאים משוכללת....

de fox
21-07-21, 08:38
ככל שאני נחשף יותר לפרסומים על המוצר הזה אני יותר מתעצבן.
מעבר להטעיה הבוטה לגבי מהות ה"טכנולוגיה" שמאחורי המוצר הזה, הטענות שהם מציגים לגבי היכולת של המכשיר הזה "להקפיא" חדר ב 60 שניות או 3 דקות או וואט אבר... הם פשוט שקר גס חד וחלק.

יש לא מעט פרסומים ברשת לגבי ההונאה שבמוצר הזה וגם כמה צרכנים לקחו על עצמם לאמת את המוצר מול הבטחות המשווק, לדוגמא כאן:

https://www.youtube.com/watch?v=QHCOD9HhOdw&ab_channel=ComputerClan

asafk
23-07-21, 12:46
השאלה היא - למי אפשר בכלל לבוא בטענות כשהוא מוכר לך... מאוורר.. קטן.... ב90$ ...??
הטעיית לקוחות, או משהו כזה - מה אפשר לעשות עם זה כאשר המשווק בכלל לא ישראלי?

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

מויש
23-07-21, 14:40
אתמול החלטתי לא לדלג על סרטון הפרסומת לסכין שף יפנית בעבודת יד,
מה אני אגיד לכם.. שווה כל רגע של צפיה, מצחיק יותר מאדיר מילר,
הסיבה שסכין שף בעבודת יד שמצליחה לחתוך נייר (בהדגמה מרשימה מאוד)
עולה רק 162 ש"ח היא מכיוון ש
"המאסטרו מיינאקיטו אישימוטו רוצה לא להרוויח על הסיכינים שהוא מייצר, הוא רק רוצה לייצר עוד ועוד סכינים בעבודת יד כדי לשפר את המיומנות הסמוראית העתיקה שלו" נשבע לכם, ציטוט מילה במילה [emoji23]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

avikkllk
24-07-21, 08:49
ראית איך היא חותכת טרמפולינה שהיא רותחת???וזו גם לא הייתה אותה סכין כן??

נכתב מהנייד סליחה על הטעויות

de fox
25-07-21, 09:13
השאלה היא - למי אפשר בכלל לבוא בטענות כשהוא מוכר לך... מאוורר.. קטן.... ב90$ ...??הטעיית לקוחות, או משהו כזה - מה אפשר לעשות עם זה כאשר המשווק בכלל לא ישראלי?אסף. Sent from my Redmi 4X using Tapatalkאני לא מבין בשיווק רשתי אבל הפרסומים שאני נתקל בהם בנושא מתחלקים לשלושה:
1. דפי שיווק בעברית שניכר שהם תרגום לא מוצלח משפה אחרת, לא יודע אם זה משהו שנעשה אוטומטית או ביוזמה של משווק סיני כזה או אחר.
2. דפי שיווק בעברית שנראה שמישהו מקומי השקיע, ישב וערך ערמה של שקרים כדי שישמעו קוסמים לצרכן הישראלי.
3. פרסומות ביוטיוב עם קריינות בעברית לגבי נפלאות המוצר.

לגבי האפשרות הראשונה אין מה לעשות,כנראה שאין מאחורי זה מישהו אמיתי לבוא אליו בטענות. לגבי השניים האחרים....יש כאן גוף מסחרי מקומי שמשקיע תקצוב פרסום ושיווק כלשהו לטובת המוצר הזה.

alto
26-07-21, 10:06
מכשירי הצינון למינהם (האמיתיים) עובדים יחסית סביר כשהרוח ישירות עליך, אז זה מאורר עם קצת לחות קרירה, אחרת לא ממש עושה משהו חוץ מ'גב תפוס'
לגבי הפרסומות האלו, יש להם גם אספקט חיובי, אני מאוד אוהב ללחוץ על פרסומות כאלו באתרים שאני רוצה להגדיל את הרווח שלהם, למשל כאן.

ארנון

AvigdorAharon
26-07-21, 23:55
בשל בעיות טכניות, לא ניתן להתקין מזגן
הציעו לי לרכוש את המוצר הבא:

https://www.payngo.co.il/237753.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping-ssc&gclid=CjwKCAjwuvmHBhAxEiwAWAYj-Ofa0i-kV2eO4javiNq8HAZC1LpkS_5LO79KlMekQf60DZR lzDCMmxoCuLkQAvD_BwE

מישהו מכיר? התנסה?

תודה

elibaba
27-07-21, 09:47
יש לנו כזה במפעל, מגיע תחת שפע שמות מדבקה סיניים ובמחיר הרבה יותר נמוך מבקישור שצרפת (נדמה לי סביבות 1000 שח).

זה עובד, לא כמו מזגן רגיל אבל מקרר סביר חדר קטן או איזור עבודה מצומצם
חשוב להוציא את צינור הפליטה רחוק כדי שהחום לא יחזור.

-->