PDA

צפייה בגרסה מלאה : פאג'רו קינג - "פתיחת מעבר" לחיישני טרנספר

gilur
24-07-21, 17:08
היי,
קינג קצר 2001 דיזל.
במסגרת בעיית הנעילות שאני חופר אני רוצה להגיע שוב לחיישנים על הטרנספר.
(בפעם הקודמת כשרציתי להחליף אותם - לא היתה לי יכולת להנמיך מספיק את הטרנספר לבד ובסוף נתתי למוסך לעשות את זה.
הפעם אני רוצה להגיע אליהם כדי לעשיות בדיקות. ז"א, שאצטרך להגיע בעצמי).

שאלה:
יש דרך לחתוך פתח מתוך הרכב ולהגיע אליהם? או שבינם לבין הבודי יש לי צנרת כל שהיא שתיפגע ? (חשמל / ברקסים / דיזל / whatever...??)
מישהו עשה פעם פתח גישה כזה?

TNX

איל מ
24-07-21, 17:13
אי אפשר להגיע אליהם מהקונסולה? ברוב הרכבים שהיו לי, הסרת הקונסולה המרכזית והבידוד חום חושפת פתח שמאפשר גישה לחלק העליון של הטרנספר והגיר.

gilur
24-07-21, 17:20
אי אפשר להגיע אליהם מהקונסולה? ברוב הרכבים שהיו לי, הסרת הקונסולה המרכזית והבידוד חום חושפת פתח שמאפשר גישה לחלק העליון של הטרנספר והגיר.

שמעתי את זה בעבר וכמה שחיפשתי לא מצאתי מעבר כזה.
אני מסתכל על כל האיזור מהבסיס של ה- hand brakes ועד מתחת ל- ECU's איפה שהרדיו והמיזוג.
כמה אמור להיות שם, נכון?

אין לך במקרה תמונה של זה ... ? :)

איל מ
25-07-21, 10:48
אני לא מכיר את הפאג'רוולא רוצה לשלוח אותך סתם לפרק אבל אם מורידים קצת פלסטיקים מגיעים לזה:134517
פותחים את הברגים שמחזיקים את כל מכלול ידית ההילוכים(הפלסטיק השחור הגדול), ומקבלים גישה מלמעלה לכל אזור הגיר והטרנספר.
אצלי בדיסקו ניתן להגיע לכל מיני מקומות שקשה מלמטה.
אצלך... ???.

gilur
25-07-21, 21:16
אני לא מכיר את הפאג'רוולא רוצה לשלוח אותך סתם לפרק אבל אם מורידים קצת פלסטיקים מגיעים לזה:134517
פותחים את הברגים שמחזיקים את כל מכלול ידית ההילוכים(הפלסטיק השחור הגדול), ומקבלים גישה מלמעלה לכל אזור הגיר והטרנספר.
אצלי בדיסקו ניתן להגיע לכל מיני מקומות שקשה מלמטה.
אצלך... ???.

זה לא סתם :) מטרה טובה חחח
(קצת מביך.... שלי פחות נקי מהתמונה שצרפת חחח)

פתחתי שוב. לא הרמתי את הפלטה של הידיות אבל כמו שזה ניראה - אין משם מעבר. (בתמונה השניה רואים יותר טוב שהריצפה ממשיכה שם)
אני מפספס משהו? זה באיזור אחר?

134524134523

אני בכל זאת מתלבט אם לנסות לפתוח שם מעבר רק שאני לא בטוח במיקום הנכון ....

-->