PDA

צפייה בגרסה מלאה : עגלה לרתכת. מהרעיון ועד הביצוע דרך המכולת

אייל
31-07-21, 17:19
לאחרונה גיליתי שהרתכת CO2 הגדולה, הכבדה והנייחת שלי נאלצת לזוז ממקום למקום. מעבר להיותה כבדה וגדולה היא מגיע גם עם בלון גדול ויחד הם חתיכת מועקה להזיז ממקום למקום.
חשבתי על מה אבנה, הצצתי קצת ברשת, התייעצתי עם המהנדס שעו עונה לי ועליתי לרפת (זו הסדנה שלי, פעם היו שם פרות) כדי לראות איזה ברזלים יש ואיזה צריך לרכוש.
היא עמדה שם בדרך, בשיחים. זנוחה לאחר שנים של שכיבה בצד, זכר ליוסי מהצרכנייה שהפקיר אותה לפני שנים וברח בלי לשלם שכירות של חצי שנה, זה שהיה מחייב אותנו בכרטיס על דברים שעוד לא נוצרו, בשנות ה-80 הוא כבר חייב על קייל...

134568

אז אספתי אותה, את האסופית, ביצעתי כמה שינויים קלים בעזרת השם והדיסק והופ, יש עגלה לרתכת שמעבר לחיסכון בברזל גם כל הפרויקט כולו נגמר בעשרים דקות של עבודה כולל הריתוך של הצינור לטובת ידית הריתוך.

134567

מיחזור במיטבו.

מוטי ג.
31-07-21, 17:36
נראה אחלה עגלה, אבל בשביל שהיא תוכל לזוז צריך רצפה נקייה ואת זה אין לך, לפחות עפ"י התמונות.

boaz avrahami
31-07-21, 20:58
תתחדש.
ממה שראיתי כבר על עבודות שביצעת, לדעתי אתה יכול להגיע לתוצאות טובות יותר.
במיוחד בכל הנוגע לתהליך הכנסת הבלון למקום.
אם הברז נשבר הבלון הופך למסוכן מאוד. ממה שאני מתרשם בגלל הידית של העגלה אתה נדרש לאקרובטיקה כבדה

אייל
01-08-21, 00:29
נראה אחלה עגלה, אבל בשביל שהיא תוכל לזוז צריך רצפה נקייה ואת זה אין לך, לפחות עפ"י התמונות.

הגלגלים יוחלפו לגדולים יותר. וכנראה שזה יאלץ אותי לטאטא מדי פעם.

מוטי ג.
01-08-21, 00:33
אז תנסה גם להוריד את מרכז הכובד.

tomer s
01-08-21, 10:03
לאחרונה גיליתי שהרתכת CO2 הגדולה, הכבדה והנייחת שלי נאלצת לזוז ממקום למקום. מעבר להיותה כבדה וגדולה היא מגיע גם עם בלון גדול ויחד הם חתיכת מועקה להזיז ממקום למקום.
חשבתי על מה אבנה, הצצתי קצת ברשת, התייעצתי עם המהנדס שעו עונה לי ועליתי לרפת (זו הסדנה שלי, פעם היו שם פרות) כדי לראות איזה ברזלים יש ואיזה צריך לרכוש.
היא עמדה שם בדרך, בשיחים. זנוחה לאחר שנים של שכיבה בצד, זכר ליוסי מהצרכנייה שהפקיר אותה לפני שנים וברח בלי לשלם שכירות של חצי שנה, זה שהיה מחייב אותנו בכרטיס על דברים שעוד לא נוצרו, בשנות ה-80 הוא כבר חייב על קייל...

134568

אז אספתי אותה, את האסופית, ביצעתי כמה שינויים קלים בעזרת השם והדיסק והופ, יש עגלה לרתכת שמעבר לחיסכון בברזל גם כל הפרויקט כולו נגמר בעשרים דקות של עבודה כולל הריתוך של הצינור לטובת ידית הריתוך.

134567

מיחזור במיטבו.

זה המיטבו שהצלחת?
בגלל שאתה הארד קור של חיסכון משאבים..
קח את הרשת שהורדת מהחזית תרתך אותה בתחתית העגלה. במיקום של הבלון כעת תחתוך חור ברשת שהבלון יושחל בתוכו ( תדאג שלא יהיו שפיצים של הרשת.) וככה גם תוריד מרכז כובד וגם תהנה מקיבוע טוב יותר לבלון.
בחזית חובה!! לייצר קיבוע לרתכת ומיגון לחיבורים שבחזית כדי שאם חלילה תהיה תאונה חזיתית/התהפכות קדימה (מאבן או רצפה שלא נקיה מספיק) לא יגרם נזק שובר פק"מ.

נמרוד
01-08-21, 10:10
מרשים, ואפילו בזבזני יחסית בשבילך, הקרבת פה פיקדון של 5 שקלים.

-->