PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - לישראלי, כרטיס אשראי מארה"ב התואם לכתובת USHOPS בארה"ב ?

raanan
06-08-21, 18:00
שלום לכולם,

עבור שרות עם עלות חודשית,
דורש נותן השרות הרשאת תשלום דרך כרטיס אשראי עם חשבון ארה"ב/קנדה/אוסטרליה בכתובת התואמת למדינה שהוצא הכרטיס.

כתובת ב USHOPS יש.
האם יש דרך להוציא כרטיס אשראי שם עם חיבור לחשבון ישראלי או פאיפאל ?

נ.ב- כרטיס אשראי בנלאומי או פאיפאל, הם לא מוכנים לקבל.
לבקש מהמשפחה בקנדה שירשמו לשרות וכל חודש להעביר להם תשלום,
נראה לי ניג'וס רציני ואני מוותר מראש.

תודה מראש למשיבים
רענן

Dozer
10-08-21, 17:25
1. האם ניתן לרשום pay pal עם כתובת אמריקאית/קנדית ולחבר אליו כרטיס בינלאומי?

2. אם יש להם אפליקציה, האם אתה יכול לשלם באמצעות google play? אם התשובה לשאלה 2 היא כן אז יש פתרון. כשהייתי צריך לשלם ל דיסני+ הקמתי חשבון gmail עם כתובת אמריקאית, קניתי באמאזון גיפט קארד לגוגל playstore ושילמתי איתו. זה דורש גם לדעתי vpn אבל הכל פתיר

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

raanan
10-09-21, 18:58
האם לדעתכם כרטיס פיוניר (https://www.hon.co.il/%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1-%D7%90%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%99-%D7%A4%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%A8-%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%94/) שהוא גם חשבון בנק אמריקאי נותן מענה לשאלה המקורית ?

רענן

Derish
12-09-21, 01:21
הכרטיס הזה קיים כבר שנים רבות, תחת שמות שונים. היה לי אותו עוד ב-2013 כשהוא נמכר בסניפי הדואר ופיוניר היו רק סטארט-אפ בתחילת דרכו. זכור לי שמקומות רבים בארה"ב, מאתרי אינטרנט ועד תחנות דלק וסופרמרקטים, לא קיבלו אותו. הסברים למה לא כ"כ הצלחתי לקבל, כי זה ארה"ב ואנשים עם תשובות או אינטלקט בד"כ לא עובדים שם בדלפקים. אני חושב שזה היה קשור איכשהו לסוגיית הדביט-קרדיט ששאר העולם המערבי כבר פתר, אבל שם עוד נאבקים איתה עד היום.

בנימה אישית - בשלהי 2021 אין תירוץ לא לקבל פייפאל או לא לשלוח לחו"ל כל עוד הלקוח מוכן לשלם בהתאם. אם בית עסק במדינה מפותחת פועל כך, אז או שהם שמים עליך זין ואתה לא מספיק חשוב בשבילם, או שהם חיים בסרט שרכישת הליווייס והחלפים שלך לרנגלר תממן טרוריסטים וסוחרי סמים. כך או כך, אני לא רואה סיבה לתמוך כלכלית בעסקים כאלה, אפילו אם קוראים להם ,Duluth, Carhartt, או כל מותג אחר שנהוג לסגוד לו כאן בפורום ועדיין לא מצא יבואן בישראל.

למקרים ספציפיים שבהם ממש חייבים לרכוש מחו"ל ואין איך לשלם - יש חברי פורום שיכולים לסייע. לרובנו יש חשבונות בנק בישראל, כך שאפשר להתחשבן בשקלים ללא עמלות וסיבוכים מיותרים. אני מקבל פניות כאלה מדי פעם לרכישות אונליין ותשלום קנסות באירופה, ובטוח שתוכל למצוא מתנדבים שיעזרו גם בארה"ב. המשפחה בקנדה יכולה להמשיך לישון בשקט.

elibaba
12-09-21, 23:41
אני רק אציין שפתחתי לפני כמה שנים בביקור בארה"ב חשבון ב Bank Of America והוצאתי כץ אשראי אמריקאי, שיהיה.
במעמד פתחית החשבון (פיזית בסניף) כל כתובות USSHOPS, Mustop, Shipito וכו' היו חסומות ולפקידה עולה הודעה שזו כתובת של שירות משלוחים.
בסוף נאלצתי להשתמש בכתובת אמיתי של מכר אמריקאי.

-->