PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנת קרוז קונטרול בגרנד ויטארה 2008 קצר

Asaf-a
09-08-21, 20:43
שלום לכולם,
נמצאת במשפחה גרנד ויטארה קצרה 2008 יד ראשונה, מוגבהת, ממוגנת, אהובה ומטופלת שגם מבלה בשטח מתון ורגוע, אבי היה קונה חדשה אם רק הייתה עדיין מיוצרת, הגימיני החדש נבדק ולא מתאים לצרכים, אבל מגיע עם קרוז קונטרול…

עלה החשק לשדרג אותה בקרוז קונטרול לטובת שיפור איכות החיים, בחלק מהגרנד ויטארות החדשות יותר קיים קרוז קונטרול.
נמצא ברשת קיט שאנו שוקלים לייבא מאוסטרליה

https://www.ebay.com/itm/261439478884

אשמח לתובנות אם מישהו התקין קיט דומה בגרנד ויטארה או רכב אחר.
המלצות למתקין במרכז?
טיפים לאופן יבוא? אפשר גם בהודעה פרטית.

Asaf-a
אסף.א

bazz270
10-08-21, 16:49
אסור לייבא יחידות בקרת שיוט לא מקוריות.

Asaf-a
10-08-21, 20:30
בוא נניח שמקורית.
החלק שמדאיג אותנו בהתקנה זה הסרת כרית האוויר.
האם החשש מוצדק או שבעלי מיקצוע (חשמלאי מערכות סטריאו מיומן?) מתגברים על זה בקלות?

נשמח להמלצה על בעל מיקצוע

Asaf-a
אסף.א

bazz270
11-08-21, 07:17
אם החלק מקורי oem לדגם ושנתון הרכב ,יש להתקינו על פי הוראות יצרן רכב בworkshop manual בפרק הרלוונטי ,במוסך מורשה לטיפול ברכבים מהסוג הנ"ל (יידרש איפוס ולימוד מודול באמצעות dealer scan tool) או כל אדם אחר המוכשר לעבודות מכונאות/דיאגנוסטיקה על פי חוק שיש ברשותו מחשב עבור לימוד מודולים.

חנן-ג'יפולוג
11-08-21, 08:20
בוא נניח שמקורית.
החלק שמדאיג אותנו בהתקנה זה הסרת כרית האוויר.
האם החשש מוצדק או שבעלי מיקצוע (חשמלאי מערכות סטריאו מיומן?) מתגברים על זה בקלות?

נשמח להמלצה על בעל מיקצוע

Asaf-a
אסף.א

ממש לא סיפור אם יודעים את השטיק של הניתוק המכני של הכרית. בלי לדעת זה עלול להיות לא קל. רצוי מאוד לעבוד עם ספרות יצרן, או להיעזר במי שהתנסה בדגם הספציפי, או למצוא סרטון ביוטיוב וכו'. בכל מקרה לפני הפעולה יש לסגור סוויץ', לנתק מצבר ולהמתין 5-10 דקות.

לשים לב לנושא ההגה וסליל כרית האוויר. פוטנציאל הנזק גדול אם פועלים שלא ע"פ ההנחיות.

raanan
12-08-21, 13:46
עלה החשק לשדרג אותה בקרוז קונטרול לטובת שיפור איכות החיים,
וואלה , אני מכיר הרבה שיש להם מערכת שיוט + בקרת בלימה אוטונומית (רדאר) ולא מפעילים את הדרעק הזה.
אם בכל זאת תשדרג ותתקין, ממליץ שיהיה מובלאיי.
אני הייתי אפילו שוקל לחבר ביניהם כך שבכל התראה הקרוז יתנתק.

רענן

חנן-ג'יפולוג
12-08-21, 17:47
סקרנת. איך אתה עושה את זה? אני לא מכיר יציאות מהמובילאיי, למעט לאורות הגבוהים.

raanan
20-08-21, 21:00
סקרנת. איך אתה עושה את זה? אני לא מכיר יציאות מהמובילאיי, למעט לאורות הגבוהים.

לא ביצעתי ! אבל אם הייתי צריך,
הייתי מתחבר לרמקול ההתראות של מובלאיי.
ואם לא מעוניינים להתחבר פיזית, אפשר עם מיקרופון זעיר ומעגל זיהוי תדר (תדר ההתראה),
מוצא המעגל לחבר עם חוצץ לכניסת אות מפסק בלם למערכת בקרת השיוט.

רענן

-->