PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיטות נוער/מתבגרים מתכווננות

savyon
19-08-21, 07:06
הי,
אשמח לתשובות מבעלי ניסיון.

צריכים להחליף את מיטות הילדים (3 מיטות) שהפכו לנערים (דיי מזמן)
הכיוון הוא הוא מיטה רחבה/מיטה וחצי
רצוי מתכווננת.....

מה ההמלצות?
מה חשוב לבדוק? לשאול?
יש לנו מישהו בקהילה שמתעסק בזה?

תודה!

ש01
19-08-21, 11:19
מניסיוני,
המיטה הכי פשוטה שתמצא (אם המתבגר/ת או הגברת בבית רוצים - עם תא מצעים) ומזרון גומאוויר ללא קפיצים של פולירון.
בתהליך של 3-4 שנים עברנו כולם, מההורים דרך 3 הצאצאים לכאלו (המזרונים הראשונים בשימוש כבר כעשור) המיטות כולן משטח עץ פשוט עם 5 רגלים, פרט למתבגרת שרצתה תא מצעים, גם המיטה שלה הכי פשוטה שבנמצא רק עם הארגז.

תן לכל אחד להישכב על המזרונים של פולירון בחנות, יש כמה סוגים/קשיחויות שיבחרו לעצמם.

מזרוני קפיצים בסוף מתקלקלים...

hadtomer
19-08-21, 12:37
שהפכו לנערים (דיי מזמן)

העיקר שיהיה עם מזרן שקט- החריקות יכולות לשגע את השכל :-)

אנחנו החלפנו לבנות את המיטות למיטות נוער (בדיחת החריקות נשמעת פחות טוב כשיש לך בנות, כוס אומו) ולקחנו מיטות נוער פשוטות

http://www.anak-hashena.com/%D7%95%D7%99%D7%93%D7%A8-144.asp?gclid=CjwKCAjwgviIBhBkEiwA10D2j8 euI8zvBYrOyQc-rMxOBelVlMdKalqUUiTXg5Tiu7ZUHF9PASLwfhoC YpYQAvD_BwE

הבעיה עם כל הנערים והנערות-אנחנו משקיעים במזרן כזה ובמפרט כזה- ולהם לא אכפת. הם רק רוצים לישון ושזה יראה סבבה. לכן אני חושב שמה שש01 כתב מאוד נכון, שיהיה פשוט וטוב ועדיף לנסות בחנות כי בני נוער טובים בלהגיד "אבל אני דווקא לא רוצה כזה".

Pageup
22-08-21, 13:41
מתכווננת מייקרת את המיטה בצורה משמעותית וזה גימיק שמפסיקים להשתמש בו אחרי שבועייים.
מצטרף להמלצה על פולירון. יש לי מזרוני פולירון מעל 25 שנה, האחרון החזיק יפה מאוד 10 שנים.

-->