PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנוע חורף קיץ מזגן

biranit50
20-08-21, 01:09
יחידת המזגן הפנימית בלנדקרוזר התחילה לגמגם בעת העברה מחימום לקירור.

134896

במוסך נאמר לי שכנראה כל גלגלי השיניים מפלסטיק טחונים יש להחליף מנועים
העלות מעל 1000 שח ליחידה. העבודה דוקא בזול
בקשתי הצעת מחיר כתובה (בשביל המספר הקטלוגי) והזמנתי מאבו דאבי בעלות של 85 דולר ליחידה ונתתי למוסך להחליף.
שמרתי ישן אחד בשביל הסקרנות.
פתחתי גיליתי של גלגלי השיניים כחדשים ודווקא מגעי הנחושת למנוע נראו רופפים. לחיצה קפיצית ללא הלחמה!
הדקתי את המגעים וסגרתי.
עכשו, כדי לבדוק אם ניתן היה לבצע תיקון הרבההה יותר זול (פרוק והרכבה בלבד!) ,האם מישהו יכול לספר לי מה תפקידו של כל אחד מחמשת מגעי הנחושת החיצוניים?.
בתודה מראש

JustDoB
20-08-21, 09:49
יחידת המזגן הפנימית בלנדקרוזר התחילה לגמגם בעת העברה מחימום לקירור.

134896

במוסך נאמר לי שכנראה כל גלגלי השיניים מפלסטיק טחונים יש להחליף מנועים
העלות מעל 1000 שח ליחידה. העבודה דוקא בזול
בקשתי הצעת מחיר כתובה (בשביל המספר הקטלוגי) והזמנתי מאבו דאבי בעלות של 85 דולר ליחידה ונתתי למוסך להחליף.
שמרתי ישן אחד בשביל הסקרנות.
פתחתי גיליתי של גלגלי השיניים כחדשים ודווקא מגעי הנחושת למנוע נראו רופפים. לחיצה קפיצית ללא הלחמה!
הדקתי את המגעים וסגרתי.
עכשו, כדי לבדוק אם ניתן היה לבצע תיקון הרבההה יותר זול (פרוק והרכבה בלבד!) ,האם מישהו יכול לספר לי מה תפקידו של כל אחד מחמשת מגעי הנחושת החיצוניים?.
בתודה מראשאני החלפתי כזה לבד בלכ 2005, שלך נראה לי קצת שונה,
גם עם חלק מאבו דאבי,
אבל חייב להגיד שלא היה קל לעבוד בזווית הזו, קשה למקם חזרה את כל המנופים למצב הנכון.
אבל חסכוני.
תיקון - אצלי זה היה בורר המצבים בין כיווני האוורור של המזגן (חלון רגליים וקדמי) אז לא בטוח רלוונטי.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

biranit50
22-08-21, 07:55
אני שאלתי על זיהוי חיווט 5 הפינים כדי לבדוק האם היחידה הישנה תקינה אחרי הפירוק והרכבה
5 פינים:
2 פינים כנראה + ו -
3 סגירת מעגלי אחד משני רילייס אחד שמאלה אחד ימינה (מנוע עם כיוון השעון ונגד כיוון השעון)
כדי לחסוך את הניסוי וטעיה

- - - Updated - - -

גם הצעה לנוהל מסודר של ניסוי וטעיה יתקבל בברכה

-->