PDA

צפייה בגרסה מלאה : (נערך) פאג'רו 2003 - כיצד להעביר כבל חשמל מהמנוע לתא הנוסעים?

itzhak14
29-08-21, 14:11
שאלה מעט מוזרה איך אפשר להעביר חוט חשמל מתא מנוע לתא נוסעים , מצד ימין אם אהגה משמאל [מתא מנוע לא מצד המצבר]
מיצובושי פאגרו 2003.

erezgur
29-08-21, 14:19
אנא, זכור לתת כותרת עניינית לשרשור.
צריך להבין מהכותרת על מה מדובר בשרשור.

נשלח מהנייד

guyo
29-08-21, 14:27
אפשר למשוך את הכבל מהמצבר בצמוד לקיר האש על הגומיה שדרכה עוברת כל הצמה מהמנוע לתא הנוסעים.
אם מדובר בכבל עבה במיוחד אז אפשר לקדוח בזהירות בקיר האש, לצבוע בלכה שקוםה למניעת קורוזיה ולהלביש גומיה (גרומיט) שתמנע כניסת מים מתא המנוע אל תא הנוסעים. במידה ותבחר לעשות זאת יש להקפיד על אטימה טובה בין הגומיה לכבל.

בנוגע להשחלה באמצעות הגומיה הקיימת מצד הנוסע, יש סרטונים רבים ביוטיוב.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

gilur
29-08-21, 15:33
גיא,
בצד ימין (אם מסתכלים מתוך הרכב), יש מעבר לכבל האנטנה. יהיה לך יותר קל למצוא אותו מתוך המנוע. זה איזור די נגיש.
אם אני זוכר נכון יש שם אפילו יותר מפתח אחד.

שים לב שלפחות בנקודת המעבר כדאי לך לשים עוד איזו שיכבה של מבודד (אזילירבנד וכו') אם אתה בלי גומיה על המעבר.

guyo
29-08-21, 15:47
האמת שאני הלכתי על הפתרון של הקדיחה כי העברתי םלוס בריא של 25 מ''מ.... אבל האזור של כבל אנטנה נשמע מצוין לכבלים דקים יותר.
אני לא יודע איזה כבל פתו''ש מבקש להעביר אז נתתי את האופציות שהכרתי.
תודה על הטיפ

itzhak14
30-08-21, 17:08
הי תודה על הקישור צפיתי בו קודם העניין בסרטון העברת חבל חשמל נעשה בצד שמאל . אני מנסה למצוא דרך מצד ימין [יש לי מקבלה לכן צריך מצד ימין] אני מצרף צילום של שני אפשרויות :
כניסה 1 אומנם יש כבר גידים שהוכנסו אני מעביר גיד קשיח ולא מצליח למצוא את הקצה בתא הנוסעים .
כניסה 2 פירקתי את שני הברגים שלפתי את הכיסוי לא מצליח להשחיל גיד צפוף מאוד .
מה האפשרויות הנוספות חשבתי לקדוח קדח אבל היכן המיקום . אחרי תאי אכסון הכל מלא אין גישה .
מניסיונכם אולי תגיע העזרה 135021

gilur
30-08-21, 17:32
הי תודה על הקישור צפיתי בו קודם העניין בסרטון העברת חבל חשמל נעשה בצד שמאל . אני מנסה למצוא דרך מצד ימין [יש לי מקבלה לכן צריך מצד ימין] אני מצרף צילום של שני אפשרויות :
כניסה 1 אומנם יש כבר גידים שהוכנסו אני מעביר גיד קשיח ולא מצליח למצוא את הקצה בתא הנוסעים .
כניסה 2 פירקתי את שני הברגים שלפתי את הכיסוי לא מצליח להשחיל גיד צפוף מאוד .
מה האפשרויות הנוספות חשבתי לקדוח קדח אבל היכן המיקום . אחרי תאי אכסון הכל מלא אין גישה .
מניסיונכם אולי תגיע העזרה 135021

האמת שלעניין הקידוח אני הכי פחות מתחבר. אתה צריך למצוא נקודה שבפנים יש לך גישה אליה ובחוץ לא פוגעל בכלום ולדעת שאתה על אותה נקושה... מדוייק מידיי לטעמי.
המעבר העליון (1) אמור להגיע פנימה מאחורי תא הכפפות. אני לא זוכר את הפירוק שלו אבל לדעתי שם יהיה הפתרון שלך. שווה להשקיע בזה קצת זמן.
אם מעבר 2 צפוף, לא הייתי מתעסק איתו יותר מידיי

אם אתה בכל זאת הולך לקידוח תשתדל לקחת נקודת ייחוס שאתה מזהה בשני הצדדים (כמו מעבר 2) ולדעת שאתה הולך X ס"מ לכיוון מסויים.
קח בחשבון שזה כבר על גבול הגבהים שיש לך סיכוי שיהיו במיים את אתה חובב צליחת נחלים

guyo
30-08-21, 21:18
המהדרין ממליצים לסכך את הגומיה מבפנים עם wd40 או ספריי סיליקון ואז הכבל עובר יותר בקלות.

-->